کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > طالبان اصلی در ارگ ریاست جمهوری، اینها دنبال چه می گردند؟

طالبان اصلی در ارگ ریاست جمهوری، اینها دنبال چه می گردند؟

دولت افغانستان با همفکری طالبان نکتایی پوش برنامه ی جدی را روی دست گرفته تا به بهانه ی طالبان نادم، به آنان پول و امتیازات هنگفت دهد و در مناطق مختلف افغانستان بويژه مناطق شمال جابجا کند.

سه شنبه 9 فبروری 2010

عکس از اسوشیتد پرس


IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


70 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > طالبان اصلی در ارگ ریاست جمهوری، اینها دنبال چه می گردند؟

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • بعد از آن همه خدمتی که طالبان برای انگلستان و آمریکا انجام داده اند ، باید که هدیه خود را دریافت کنند. سی آی ای و یا امریکا طالبان را به این منظور به میان آورد که بهانه ای خوبی باشد برای اشغال افغانستان. برج های تجارت جهانی را نیز به شکل ماهرانه ای خودشان ترتیب دادند و گفتند که هله نمان القاعده و طالبان در افغانستان است و باید افغانستان را اشغال کرد. اما یک اشکال وجود داشت. تمام مجاهد نما ها با حمله به افغانستان موافق بودند به غیر از مسعود اخوانی. باید او را پیش از داخل شدن از میان بر می داشت. وگرنه به سرنوشت شوروی دچار می گشت. به این شکل با دو بمب گذار که به احتمال قوی انتحاری نبودند و بعد از عمل انفجار باید که می گریختند. اما دیدیم که آن دو تن را بمب نکشت بلکه مرمی های فیر شده از سلاح گارد محافظین مسعود بود که کشت. دو روز بعد هم بهانه دو برج تجارت جهانی را شاهد شدیم که بهانه ای خوب و بازی خارق العاده سی آی ای بود. پس طالبان خیلی ها حق دارند که هدیه ای گرانبها را از طرف امریکا دریافت کنند.

  • اكر بوليس دست نداشته باشد, اينهمه انتقالات اسان نيست.انها در موترهاى كه تلاشى نميشوند انتقالات ميكنند.براى اين كار بوليس بايد از يك قوم وقبيله نباشد.از رهبرى تا بايين از همه اقوام باشد.راستى طالبان از بالا حمايه ميشوند.بايد دربوليس از برادران اوزبيك وهزاره زياد تربيه شود,تا روابط قومى و قبيلوى كار امد نداشته باشد.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.