IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > دیدگاه > بنده نجیب کامل هستم

بنده نجیب کامل هستم

از جناب شما تقاضا می کنم، تا نامه بنده را از طریق نشر در سایت کابل پرس به اطلاع خوانندگان برسانید تا ذهنیت ایشان در مورد شخصیت بنده"نجیب کامل" اصلی وواقعی وفرستنده مطالب پوچ وتخریبی آقای نجیب کامل جعلی وفریبکار روشن گردد.
سه شنبه 9 فبروری 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

اشاره: از هر دو طرف خواسته شد که تصوير پاسپورت خود را ارسال کنند. به آنان تاکید شد که تصوير پاسپورت آنان با هيچ کسی شریک نمی شود. فرستنده ی نامه ی زير تصوير پاسپورت خود را ارسال کرد و کسی که حدود دو سال در کابل پرس با نام"نجيب کامل" پيام می گذاشتند، اين کار را هنوز انجام ندادند. بنابراين دسترسی ايشان با نام " نجيب کامل" به کابل پرس محدود شد. سردبیر

جناب کامران مهر هزار سردبیرسایت وزین انترنتی کابل پرس!

بعداز عرض سلام ، ادب وآروزی صحت ، توجه جناب عالی را به مراتب زیرجلب می نمایم:

طوریکه در جریان هستید، شخصی دیگرناجوانمردانه و باسئوی استفاده از اسم بنده مطالبی را با الفاظ زشت ومزخرف گونه به دور از آداب ورسوم افغانی وانسانی در مذمت ونکوهش چهره های جهادی وسیاسی وطن ما از طریق سایت کابل پرس به نشر رسانیده. وخواسته به این شیوه ضمن تبارز کینه وخصومت شخصی اش نسبت به من، مرا با ذوات معین مواجه سازد واز این طریق عقده گشایی نماید.

البته بعد از حصول اطلاع وآگهی در زمینه بلافاصله تشویش ونگرانی خویش را در نامه ای مورخ 28 دسامبر 2009م عنوانی جناب شما وازطریق نشردر بعضی سایت های انترنتی به اطلاع خوانندگان محترم رسانیدم، ودر پهلوی معرفی هویت ومحل سکونت ام ، از شما خواستم تا روشن شدن این ماجرا نشر مطالب حاوی فحاشی وناسزاگوی آن شخص را که به اسم" نجیب کامل" می فرستتد، متوقف سازید. وشما نامه بنده را در سایت مربوطه خویش نشر وبه تآسی از آن مطلبی را" نجیب کامل کیست؟" عنوان کردید. که در پاسخ به آن شخص متقلب با جلفسرایی واکنش احمقانه نشان داد.در عین حال از طریق تماس تلفونی باشما کوشیدم تا شما را از عمق توطئه وحقیقت موضوع باخبر سازم. سرانجام همان شد که شما در یکی ازصحبت های تلفونی بمن اطمینان دادید که الی تشخیص وتثبیت "نجیب کامل" اصلی نامه های شخصی مفتن را نشر نمی کنید . ولی برخلاف وعده در فردای همان روز 28-12-2009م یک مطلب وی را که درخصوص آقای گلب الدین حکمتیاربا نهایت ای گستاخی و کاربرد کلیمات ضداخلاقی نوشته شده بود، به نشر سپردید. و به دنبال آن غرض تثبیت هویت " نجیب کامل" اصلی ، همزمان بتاریخ 28-12-2009 م به ادرس بنده وشخصی متقلب ایمل فرستادید ودر آن تقاضا نمودید تا هردو کاپی پاسپورت های خویش رابه شما بفرستیم. من بدون تآخیر فوتو کاپی پاسپورت خویش را به شما فرستادم وشما از حصول آن اطمینان دادید، در خصوص شخصی متقلب متذکر شدید که موصوف تا اکنون کاپی پاسپورت اش را ارسال نکرده است.
از نظر بنده او هرگز این سند را ارسال کرده نمیتواند، زیرا او نجیب کامل نیست ، کسی که نجیب کامل نیست چگونه می تواند پاسپورتی به اسم نجیب کامل را به شما بفرستتد. فرض کنیم که بهانه وی نداشتن پاسپورت باشد، موصوف می تواند اسنادی دیگری را که دلالت براثبات هویت نجیب کامل بودنش را کند ،ارایه نماید.

خوش بود تا محک تجربه آید بمیان / تاسیاه روشود هر کی در اوغش باشد

بنآ با توجه به نکات فوق حالا برای شما کاملآ روشن شده باشد، که وی نجیب کامل اصلی و واقعی نبوده، صرف بحیث یک شخص جعلکار، دروغگو وتوطئه گر خواسته به زعم خودش با نشر مطالب تخریبی در مورد شخصیت های جهادی وسیاسی کشور، احساسات ایشانرا نسبت به من،خانواده ودوستانم تحریک نماید واز این راه خطری را متوجه سازد. غافل از اینکه چاه کن خود در چاه است، وراه کنج به منزل نمی رسد!

در اینجا یکبار دیگر به اطلاع شما وخوانندگان ارجمندی سایت کابل پرس وسایر سایتهای انترنتی صمیمانه عرض میکنم، که بنده نجیب کامل هستم .با فامیل خویش نظر به عوامل معین، مانندی بسیاری از هموطنان افغان مجبور به ترک دیار وغربت گزینی شده ام واز مدت چند سال بدنسو در شهر امستردام کشور هالندبسر می برم. ومصروفیت روزانه ام را کار،عبادت پروردگارد، تربیت اولادهایم با روحیه عالی انسانی واسلامی تشکیل میدهد، وقت بازدید از سایت های انترنتی رانداشته وعلاقمند نویسنیدگی وشاعری نمی باشم، علاوه براینکه با هیچ حزب سیاسی، وتنظیم جهادی دشمنی نداشته وندارم، داوری برعملکرد ایشان را نیز در صلاحیت خود نمی بینم. وبا نشر تمامی مطالب به اسم نجیب کامل که توسط فرد نامرد وجعلکار به نشر رسیده کدام نسبت ندارم و چنین عمل را شدیدآ تقبیح میدارم.

در خاتمه از جناب شما تقاضا می کنم، تا نامه بنده را از طریق نشر در سایت کابل پرس به اطلاع خوانندگان برسانید تا ذهنیت ایشان در مورد شخصیت بنده"نجیب کامل" اصلی وواقعی وفرستنده مطالب پوچ وتخریبی آقای نجیب کامل جعلی وفریبکار روشن گردد. و تبصره خویش را بحیث گرداننده سایت پیرامون حقیقت این ماجرا و شخصیت وهویت بنده و شخصیت وهویت فرد جعلکاربه آن بافزاید.همچنان تذکر دهید که تمامی مطالب نشر شده به اسم نجیب کامل از جانب من واز ادرس بنده نبوده، بلکه توسط شخصی دیگر از ادرس دیگربه منظور تخریب شخصیت بنده طرح واجرا شده است.

همچنان با اغتنام ازاین فرصت از کلیه دوستانم اظهار سپاس می کنم که بوسیله نوشته های خویش هویت واقعی بنده را تائید و مطالب نشر شده از جانب شخص متقلب را بیگانه بر طبیعت واداب واخلاق اینجانب خواندند وانجام چنین اعمال را از جانب من ناممکن ومردود دانسته اند.وبه شخص فریبکار توصیه نموده اند تا دست از این توطئه بردارد.

باحترام

نجیب کامل

نجیب کامل کیست؟

نامه ی خواننده ای که ادعا می کند او نجیب کامل است

يكشنبه 27 دسامبر 2009


10-02-2010م امسردام – هالند.

loading...
loading...

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس