کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > قطب الدین و پلان صلح بادارانش

قطب الدین و پلان صلح بادارانش

يكشنبه 4 آوريل 2010, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
59 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > قطب الدین و پلان صلح بادارانش

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • من در شرایط حاضر هیچ مخالفتی با آمدن گلب الدین حکمتیار و حزب او ندارم برعکس فکر میکنم که آمدن آو حلقه جنایتکاران را که از سال 2001 قدرت واقعی را بدست دارند تکمیل میکند.

  وقتی یک جنایتکار به نام احمق شاه مسعود قهرمان ملی باشد ، جنایتکاران دیگر معاونین رئیس جمهور باشند ، وقتی لوی درستیز قوای مسلح افغانستان کسی باشد که در ویرانی کابل مستقیما ً دست داشت، وقتی رئیس ولسی جرگه جنایتکار معلوم الحال قانونی باشد وقتی این جنایتکاران نه تنها که از تمام امتیازات بلکه از قدرت کامل برای سرکوب مردم بیگناه برخوردار باشند ، پس چرا با آمدن قطب الدین هلال یا حکمتیار و دادن بخش از قدرت به آنها یا طالبان حساسیت نشان داده شود ؟

  • باز هم تحلیل اوغانی .. ذکر اسما یک طرف و یک سمت و یک ملیت ترازو اوغان یک پله و بدون شاهین میباشد ..

   از وزیر های گلبدینی و طالبی کابینه کرزی که در خرابی اوغانستان و کابل دوشادوش دیگران سهیم بودند ذکر خیر شان نمی رود ................................................ کور خود بینا مردم - قاضی کور.

   میگویند پدر فاشیزم اوغانی محمد گل مومند با جیگه شمله اش در شمال در اوج غرو فش کردن بود - روز شنبه حوالی ده روزجناب شان در خانه اش به خواب ناز خروپف میکردند !!!! .. عادت داشت چون نادر خان ... قضایا را خودش فیصله کند....

   بین چند نفر جنگ و دعوا رخ داده بود هر دو طرف متخاصم را عقب دروازه جناب شان بردند محافظین اش برایش احوال دادند که قضیه یی به این ماهیت ... پیش شما اورده شده حکم چیست .....

   بعد از اوف وای و گرفتن کوفت و کسلی بمانند ....(یک حیوان که از خواب بلند میشد همین حرکت را انجام می دهد) دو و دشنام به مردمی که نمیگزارند جناب شان خواب بکنند ... پرسید کی جنگ دعوا کرده اند گفتن جنگ ودعوا بین یک پشتون و یک هزاره و یک تاجک رخ داده .. جناب شان از زیر بلستن خود با عصاب خراب چنین قضاوت و دستور دادند .

   اوغان ملامت نیست اگر حق اش تلف شده ازطرف دیگر دعوا گرفته و به اختیار اش قرار داده و رها یش بکنید هزاره و تاجک را به جیل( بزبان پنجابی ها زندانیا کوته قلفی ) تسلیم داده تا عدالت در باره شان تصمیم بگیرد .

  • آقای خان

   مثل اینکه شما کور هستید. من حکمتیار را به همان اندازه جنایتکار میدانم که ملا مسعود بچه بیریش جنرال بابر را.

   حالا بگویید که مشکل شما چه است ؟

  • مشکل من اینست که چرا توو امثال تو به کابل امیدین و حق کابلی ها را تلف کردین ونمک حرام استین .

   اگر شما ها بکابل می امیدین و از حلال تان خانه زمین قصر ها را میخریدن گپی نبود ولی چرا شما کافران صاحب جاه و جلال در سره مینه و زرغون مینه... بلاک ..... .پروژه .... شده اید .

   کابلی های وجود دارد که هفتاد هشتاد سال به کوه ها در یک خانه نمناک وپر از حشرات زندگی میکنند و کسی نگفت بیا برادر این نمره زمین را برایت بدهم یا بگیر این کلید این اپارتمان را .

   یا هیچ کسی نگفت ای مردم بیبی مهرو که زمانین های تان را غصب کردیم و به خر خلقی های خوستی توزیع کردیم بیا این اپارتمان از خودت ...

   اگر من به اسراییل شما لوی پکتیا می امدم و صاحب سواد و خانه وزندگی میشدم تا زنده بودم مدیون تان می بودم ...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.