کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال اروپا > بیلیچ: انگلیسی ها زیادی اعتماد بنفس داشتند

بیلیچ: انگلیسی ها زیادی اعتماد بنفس داشتند

جمعه 16 نوامبر 2007, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

اسلوان بیلیچ سرمربی تیم ملی کروواسی از اعتماد بنفس زیادی بعنوان دلیل قاطعی برای مشکلات در راه صعود تیم ملی انگلیس به یورو 2008 نام برد.

اکنون امکان حضور انگلیس در بازیهای جام ملتها که در تابستان آینده انجام می شود بستگی به نتایج سایر تیمها و بازیهای خودش پیدا کرده است. در حساس ترین بازی گروه E قرار است که چهارشنبه شب دو تیم انگلیس و کروواسی در استادیوم بازسازی شده ویمبلی به مصاف هم بروند.

بیلیچ جوان که به همراه تیمش با اختلاف سه امتیاز فعلا در صدر گروه قرار دارد عقیده دارد که مکلارن و بازیکنانشان وضعیت رقیبانشان را برای صعود به دور نهایی به درستی نسنجیده بوده اند. بیلیچ می گوید: شاید شما به اعتماد به نفس زیادی در این رقابت رسیده بودید برای اینکه آمدن به کروواسی و گرفتن یک نتیجه از بازی آسان نیست. بازی کردن در روسیه آسان نیست. بازی کردن در مقدونیه آسان نیست و بازی کردن در تل آویو نیز خیلی مشکل است. بنابراین احتمالا شما انتظار داشتید که از گروه صعود بکنید اما این گروه گروه خیلی مشکلی است.

علیرغم نتایج ناامید کننده تیم ملی انگلیس بیلیچ از اعتبار همتای خودش در تیم ملی انگلیس دفاع می کند و درباره مکلارن می گوید: بعنوان یک مربی باشگاه شما نیاز به دو سال دارید تا یک تیم را بسازید. در تیم ملی شما نیاز به سه یا چهار سال دارید برای اینکه شما بازیکنان را هر روز در اختیار ندارید. شما آنها را در ماه برای پنج روز در اختیار دارید. این تقصیر استیو مکلارن نیست و من واقعا او را احساس می کنم و امیدوارم که او کارش را ادامه بدهد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال اروپا > بیلیچ: انگلیسی ها زیادی اعتماد بنفس داشتند

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.