کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > تنيس > فدرر اوج گرفت!

فدرر اوج گرفت!

جمعه 16 نوامبر 2007, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

وقتیکه ستاره ما وارد میدان شد در حالیکه هر دو برای مرحله نیمه نهایی می توانستند حضور بیابند ولی ستاره ما (فدرر) به رقیب پیام داد که ممکن است او را دوباره در فینال ملاقات کند.

این پاراگراف در وبسایت راجر فدرر و توسط هوادارانش نوشته شده است. بله، راجر فدرر در رقابتهای درون گروهی خودش در مسابقات شانگهای چین توانست اندی رادیک آمریکایی را شکست دهد و بتواند به مرحله نیمه نهایی صعود کند که قرار است مابین او و رقیب این سالهای اخیر او یعنی رافائل نادال اسپانیایی از گروه طلایی برقرار شود.

راجر فدرر با نتایج 6 بر 2 و 6 بر 4 اندی رادیک را شکست داد تا در گروه قرمز به صدر صعود کند. گفتنی است که این نابغه سوئیسی دنیای تنیس در مسابقه اول خود در مسابقات شانگهای مقابل فرناندو گونزالس شیلیایی دیگر همگروهی اش متحمل شکست شد که برای بسیاری از رقیبان او یک نشانه از آغاز نزول فدرر حساب شده بود ولی فدرر در ادامه کارش را با قدرت هر چه تمامتر ادامه داد تا به صدرنشینی گروهش برسد.

گفتنی است که پیروزی فدرر مقابل رادیک جمع پیروزیهای متوالی او را به عدد یازده در برابر این تنیسور آمریکایی رساند.

مسابقات مسترز شانگهای یکی از مسابقات بزرگ تنیس به حساب می آید که فقط هشت ستاره برتر دنیای تنیس در دو گروه قرمز و زرد (طلایی) مسابقه می دهند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


63 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > تنيس > فدرر اوج گرفت!

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.