در همین بخش

صفحه نخست > کابل پرس ورزشی > تنيس > فدرر اوج گرفت!

فدرر اوج گرفت!

علی جواد دهقان
جمعه 16 نوامبر 2007

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

وقتیکه ستاره ما وارد میدان شد در حالیکه هر دو برای مرحله نیمه نهایی می توانستند حضور بیابند ولی ستاره ما (فدرر) به رقیب پیام داد که ممکن است او را دوباره در فینال ملاقات کند.

این پاراگراف در وبسایت راجر فدرر و توسط هوادارانش نوشته شده است. بله، راجر فدرر در رقابتهای درون گروهی خودش در مسابقات شانگهای چین توانست اندی رادیک آمریکایی را شکست دهد و بتواند به مرحله نیمه نهایی صعود کند که قرار است مابین او و رقیب این سالهای اخیر او یعنی رافائل نادال اسپانیایی از گروه طلایی برقرار شود.

راجر فدرر با نتایج 6 بر 2 و 6 بر 4 اندی رادیک را شکست داد تا در گروه قرمز به صدر صعود کند. گفتنی است که این نابغه سوئیسی دنیای تنیس در مسابقه اول خود در مسابقات شانگهای مقابل فرناندو گونزالس شیلیایی دیگر همگروهی اش متحمل شکست شد که برای بسیاری از رقیبان او یک نشانه از آغاز نزول فدرر حساب شده بود ولی فدرر در ادامه کارش را با قدرت هر چه تمامتر ادامه داد تا به صدرنشینی گروهش برسد.

گفتنی است که پیروزی فدرر مقابل رادیک جمع پیروزیهای متوالی او را به عدد یازده در برابر این تنیسور آمریکایی رساند.

مسابقات مسترز شانگهای یکی از مسابقات بزرگ تنیس به حساب می آید که فقط هشت ستاره برتر دنیای تنیس در دو گروه قرمز و زرد (طلایی) مسابقه می دهند.

واژه های کلیدی

جستجو در کابل پرس