کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > ببينيد و بشنويد > تخیلات یک نابغه ی هندی

تخیلات یک نابغه ی هندی

بشر ثابت کرده که این دست تخیلات می تواند با تلاش و کار به واقعیت مبدل شود. در این ویدئو، نابغه ی هندی توضیح می دهد که چه کارهای با کامپیوتر می توان انجام داد و چگونه می توان کارکردهای کامپیوتر را گسترده تر از پیش وارد دنیای فیزیکی آدم ها کرد. او تخیلاتش را به سادگی و با امکاناتی بسیار کم، به تصویر کشیده است. و اما ما در افغانستان چه می کنیم؟

يكشنبه 11 آپریل 2010

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


46 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > ببينيد و بشنويد > تخیلات یک نابغه ی هندی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • این تخیلات خیلی وقت میشود که جامه عمل پوشیده ولی نه به ان شکل که این پسر هندی خواب خیال اش را میبیند. البته در اوایل هرکس که با این تکنالوژی کار میکرد چنین ایده های دور از امکان را در سر میپروران .اسم این تکنالوژی استaugmented reality .نظر به تجربه که من دارم . فکر نمیکنم که به این زودی ها چنین چیزی امکان پذیر باشد . این هم لینک یکی از کار های من که سه سال قبل در این مورد انجام دادم .
    http://www.youtube.com/watch?v=qqzJroR-DIc 

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.