کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > ببينيد و بشنويد > داکتر رمضان بشردوست: حکومت افغانستان، حکومت دزدان است، از مردم تونس و مصر (...)

داکتر رمضان بشردوست: حکومت افغانستان، حکومت دزدان است، از مردم تونس و مصر بیاموزیم

دو شنبه 28 مارس 2011, بوسيله‌ى کابل پرس

کابل پرس: داکتر رمضان بشردوست، جدی ترین منتقد دولت مافیایی کرزی با شرکت در برنامه ای تلویزیونی ضمن ارایه انتقادات صریح و شفاف از جوانان خواست که از مردم مصر و تونس بیاموزند و بساط فساد و ظلم را برچینند. آقای بشردوست دولت کرزی را دولت دزدان خواند و گفت اگر کرزی، معاونانش و وزرایش باشد، وضعیت وحشتناکی را باید برای افغانستان تصور کرد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


44 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > ببينيد و بشنويد > داکتر رمضان بشردوست: حکومت افغانستان، حکومت دزدان است، از مردم تونس و مصر (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • مردم سربکف ولایت بامیان طی یک تظاهرات که دران صدها هزار باشنده این ولایت سهم داشتند نفرت وانزجار خودرا از حکومت تک قومی و فاشیستی کرزی ابراز داشتند وبا نعره های مستانه الله اکبر, مرگ به کرزی, مرگ به اشرف غنی وفاروق وردک ومرگ به هیولای قرن بیست ویک کریم خرم خواهان عدالت اجتماعی شدند. گفتنی است که در بودیجه که دولت فاشیستی کرزی برای پارلمان فرستاده بود بودیجه تمام ولایات مرکزی کمتر از بودیجه است که رژیم فاشیستی برای ولسوالی کتواز که یازده هزار نفر نفوس دارد در نظرگرفته است.

    مردم بامیان نفرت خودرا از فساد روبه رشد اداری وهزارها جنایت دیگر که ازطرف قبیله سالاران بالای مردم ما عملی میشود نشان دادند. گفتنی است که قرار است دامنه این تظاهرات به سایر ولایات نیز کشانیده شود تا دولت فاشیستی وتک قومی کرزی به سقوط مواجه گردد....انشاالله

    زنده باد رمضان بشردوست ریس جمهور اینده جمهوری اسلامی افغانستان

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.