کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > بدون شرح

بدون شرح

پنج شنبه 15 آوريل 2010, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
64 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > بدون شرح

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • man eenja yak bar naweshtam ke een kartoon az nazare akhlaqi mozhek ast, magar hala aan naweshtaye man ba batela daniye akhlaq dafen shoda , ba har hal dar hama halat reayate akhlaq zarori ast , ok

  • انها همه از يك باجه ...ميزنند

  • چرا کون حکمت یار خوشتان نیامده ؟ یا میترسید که بعداء به خاطری ریشش خداوند به جهنم شما را روان کند . به خاطری که حکمتیار بشتون است اکر میخواهید کاری همرایش کنید باید از جناب اقای جلال ابادی که مجاور زیارت دهلکی بابای میترلام است فتوا بګیرید تا از حادثات چون ( بیر ګیری و شل و شت ) شدند ء در امان باشید .

  • حکمت یار یکی از جهادیونی است که از طرح ( مصالحه ملی ) داکتر نجیب میخواست استفاده نموده در سرک های کابل جا خوش کند . و یا به عباره دیګر حکمت یار سیاف و دیګر قاتل های مردم افغانستان تحت نظریه قومی پشتونیتء ( مصالحه ملی داکتر نجیب ) که داشتند میخواستند یکی بعد از دیګری در کابل خود را وارثین سلطنت به اصطلاح چپی که درست کرده داکتر نجیب بود بسازند . اصل طرح مصالحه ملی برای این به میان اورده شده بود که افغانستان متداوم زیر ګند و کثافت یک عده پشتون ( نه همه ) وطن فروش و نوکر وحابی های ؛ دله ؛ برای همیشه قرار داشته باشد و از طرفی برای جنایات خود همیشه از کیسه حمید ګل و آی اس آی خورده بروند . یکی دیګر از دلایل نوکر بودن و کاسه لیس بودن اعضای خلقی پشتون در سه دهه قبل این بود که همه از اوخور و کاهدان در همزمان میخوردند . لیدر این وطن فروشان نوکر هندو ګاندی بود ( خان پادشاه خان ) و اولاده این وطن فروشان تا موقع را مساعد دیدند با طیارات و هیلی کوپتر های خریده شده از پول عرق جبین مردم افغانستان به نزد باداران خود فرار نموده شبانګاّ وطن خود را فروختند و و با مادر خود زنا نمودند . شهنواز تنی یکی از این خلقی ها و یا پشاتینی میباشد که هنوز امیدء دست زدن به بیت المال مردم افغانستان را به سر می پروراند و یکی از ان حرامزاده ګان دوران نجیب مرحوم ذکریا یوسفزی ولد ذنا است و دیګرش مادر حرام بایانی که هنوز درد سری برای همه شد اند . امروز کرزی با استفاده از طرح مصالحه ملی داکتر نجیب . حکمتیار و دیګر اوباشان را به نام شورای علمای افغانستان دور خود جمع نموده است و با حکمتیار صلح نموده دیګر طالبان را دور خود جمع نموده به یک اتحاد ( خلقی طالبی ) دست یافته است . بسیار به زودی مردم افغانستان شاهد حکومتی خواهند بود که ریس جمهور ان امیرالمونین ملا عمر وطن فروش خواهد بود و صدر اعظم ان شهنواز تنی ( خلقی ) وزیر دفاع مرحوم داکتر نجیب خواهد بود . حالا بعد از خواندن این نوشته انجنیر فضل الرحیم همت بادی به غبغب انداخته به یوسفزی تلفون میکند و میګوید : هلکه یوسفزی وګوره چه په کابل پرس څوک خپله غینه را په مونژ باندی جګه کلی دي . شرم به شما وطن فروشان .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.