کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > نخست وزیر بوتان چرا وقت خود را در افغانستان تلف می کند؟

نخست وزیر بوتان چرا وقت خود را در افغانستان تلف می کند؟

بهتر است صدر اعظم بوتان بجای مصرف پول برای دیدار با سردسته مافیا در افغانستان، پول و امکاناتش را برای مردم فقیر بوتان به مصرف برساند.

دو شنبه 18 آپریل 2011

بهتر است صدر اعظم بوتان بجای مصرف پول برای دیدار با سردسته مافیا در افغانستان، پول و امکاناتش را برای مردم فقیر بوتان به مصرف برساند.

عکس از گتی ایمیج

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


44 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > نخست وزیر بوتان چرا وقت خود را در افغانستان تلف می کند؟

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • بیچاره بوتانی ها نو خبر شدین که ده اوغانستان چور اس از امی خاطر صدراعظم خوده رنگه رنگه کده روان کدین که اگه امکانش بوره یگان وندی بگیرن . ها راستی ای امکان ام داره که ده وقتش ده جنازه و فاتحه صلصال و شمامه آمده نتانسته باشن و حالی که خبر شدین ، پیش کرزی صیب ده دلجویی آمده باشن .

  • بوتان در پهلوی سریلانکا، نیپال و رهبران تبت از جمله کشور های بودایی بودند که از حکومت دوران طالبان رسما خواهش کردند تا از ویرانی مجسمه های بودا خود داری کنند ولی این بیچاره ها نمیدانستند که در عقب ویرانی بودا پنجابی های بویناک چتلستان قرار داشته و همان سیاست را تعقیب میکنند که در بنگلدیش و در بلوچستان و پشتونستان اشغالی دنبال کرده و میکنند.

    برای اینکه بنگلدیش به حیث یک ملت ظهور نکند ، پنجابی های بویناک در ظرف مدت کوتاه هزاران هزار داکتر ، معلم، نویسنده، شاعر ، تاریخ نویس را به شهادت رسانده ، آثار و آبادات تاریخی ، موزیم ملی بنگالی ها، آثار کهن ادبی و غیره را نابود کردند.

    این کار در افغانستان بوسیله یکعده جاهل چون جهادی و طالب بدون اینکه حتی بدانند برای که خدمت میکنند صورت گرفت و اینکار همین حالا در پشتونخواه ولی بخصوص در بلوچستان اشغالی جریان دارد

    شاید سفر صدراعظم بوتان در رابطه با دیگر آثار تاریخی بودایی که قدامت شان به بیشتر از دو هزار سال میرسد و در گوشه و کنار افغانستان تاریخی وجود دارد ، صورت گرفته باشد.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.