IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > تصویر نشر شده از جسد بن لادن داماد ملا عمر افغان جعلی ست

تصویر نشر شده از جسد بن لادن داماد ملا عمر افغان جعلی ست

شب گذشته، باراک اوباما رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در سخنرانی کوتاهی، خبر کشته شدن بن لادن داماد ملا عمر افغان را به اطلاع عموم رساند.
دوشنبه 2 می 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

تصویری که از جسد بن لادن توسط تلویزیون های پاکستانی نشر شده و به سرعت در رسانه های مختلف دنیا بويژه رسانه های انگلیسی به نشر رسید، جعلی می باشد. روزنامه های میل، تایمز، تلگراف، سان و میرور این عکس را در صفحه نخست وب سایت های خود نشر کرده بودند که پس از مشخص شدن جعلی بودن آن، تصویر را حذف نمودند. به گزارش گاردین، این تصویر جعلی دو سال پیش در 29 اپریل 2009 در میدل ایست آنلاین نشر شده بود.

از سوی دیگر عده ی از کارشناسان ایتالیایی در یک کنفرانس در شهر روم گفته اند که شایعه کشته شدن بن لادن را قبول ندارند. این کار شناسان گفته اند که امریکا تاهنوز هیچ سند ومدرکی را که نشان دهنده حقیقت این قضیه باشد افشا نکرده است. این کارشناسان افزوده اند که اگر به فرض هم بن لادن کشته شده باشد ، این اتفاق مربوط به حالا نیست وشاید برگردد به سالهای 2003.

شب گذشته، باراک اوباما رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در سخنرانی کوتاهی، خبر کشته شدن بن لادن داماد ملا عمر افغان را به اطلاع عموم رساند.loading...
loading...

پيام‌ها

 • سلام به طرفداران عدالت !!

  اگر که کشته شدن قاتل مردم اوغانستان و جهان در ست باشد به کافه ملت زجیر دیده ما این جشن بزرگ را تبریک عرض مینمایم .

  همچنان به کسانیکه پدر و پدر اندر های شان را از دست داد میدهند !! صبر جمیل از سبب این این اندو بزرگ برای شان استدعا مینمایم .

  کسانیکه در هر مسایل ابراز نظر عالمانه میکردند در چنین مسایل بزرگ همیشه لادرک میباشند !! به انان و بابر خان کاکر خان بایانی جلال ابادی اصیل کابلی ... نیز غم شریکی نموده دستمال گل سیب را بخاطر اشک های مروارید گونه شان پیشکش... .

  گذشت ده سال نشان داد که هیچ تروریست بدون کمک و پشتیبانی دولت ها نمی تواند از نظر ها غایب بماند !!

  پس این در باره ملاعمر اخوند نیز صدق میکند !! تا کشوری از او پشتیبانی نکند نمی تواند خود را مخفی و حتا سازمان دهی جنگ و ترور و گریز را صورت بدهد !! بر خلاف نظریات روستار تر ه کی یون سیستانی و کاکر خان بابر خان ..... که ادعا دارند طالبان بودن کمک کشور های خارجی از ذخایر جهاد و روس ها استفاده و به جنگ میهنی شان ادامه میدهند !! امروز نظریات عوام ما در باره طالب جان یک بار دیگر ثابت شد !!که طالبان سربازان اسلام و ازادی نه بلکه اله دست خارجی ها از بلخصوص پاکستان میباشند, هدف شان بدست اوردن قدرت !!نه شکست خارجی ها در اوغانستان میباشد !! چونکه با بدست گرفت قدرت طالبان هدف قبیلوی شان و پاکستان همدست و تخته خیز علیه هند.. را بدست خواد اوردند .

  این از دورغ های شاخ دار کرزی خان است که ادعا دارد امریکا و ناتو ده سال است که بخاطر لادن مردم ما را میکشد دهات ما را تخراب میکنند .... امریکا لانه ترویستان بین المللی را بخاطر اشغال کرد که بر علیه خود و همپیمانانش استفاده شده بود !! حضور بعدی امریکایی در اوغانستان برای اینکه در اینده باز هم پناه گاه تروریستان قرار نگیرد بوده !!!اینک کم کم میخواهند حضور شان را برای کنترول منطقه بلخصوص ایران چین روسیه حتا هند میخواهند در دراز مدت حفظ کنند ...

  بمباردمان و کشتن و سوختن قرا و قصبات وطن ما یا ضربه زندن به برادران کرزی خان از جانب امریکا و ناتو برای مخفیگاه و کشتنن لادن کمتر ولی بیشتر بخاطر جلوگیری از کشتار چارصد پنجصد سرباز ناتو و امریکا , حلال کردن زن و مرد هموطن ما , حریق مکاتب و تخریب پل ها و ادارات دولتی , اختطاف , تیزاب پاشی , ترور افراد دولتی و ملی و فرهنگی , راکت پراگنی بر شهر ها و حملات مستقیم به دفاتر دولتی و مراسم ها !! انتحار ها در محلات دیپلوماتیک کشور های خارجی , ترور کشتن و اسیر کردن ماهران بازسازی خارجی, گل های تریاک و چرس ..... بوده است .

  حرف اخر اینکه لادن را استخبارات و نظامی ها و سیاستمداران پاکستان حمایه مخفی کرده بودند!!

  اما ملاعمر کور را بر علاوه دوستانی پاکستانی اش حلقه فاشیستی قبیلوی دور و بر کرزی خان نیز حمایه و مخفی مینمایند . نکند که ملا عمر دو مخفی گاه داشته باشد یکی پاکستان دیگر اش خانه برادران کرزی خان در قندهار !!!

 • يك خبر خوش است.اميد است كه با كستان هم در قبال سياست هاى خاينانه و جنون اميز خود تجديد نظر كند و اى اس اى مزخرف را كه سبب بدنامى ان كشور در روى جهان شده ,تصفيه كند شفاف سازى كند.فروش يك جسد كه انهم تاريخش تير شده معلوم ميشود,باكستان را از جرم عليه بشريت مبرا نميسازد.با كستان بايد انعده از جنايت كاران و حشى را كه كله كله تحت عناوين مختلف بسيج كرده نيست ونابود كند.با كستان تو سط جنايت كاران خود كشور ما تباه و برباد ساخت.مسول درجه يك تمام جنايات در منطقه كشور مزخرف و بى هويت باكستان است.رهبران خاين باكستان در محاكم بين الملل كشانده شوند ,انها با جنايت كاران شريك بودند و هستند بايد جواب بدهند.من با ز هم اين خبر نيك را به همه دوستان و عزيزان تبريك عرض ميكنم.اميدوارم كه ازين نوع اخبار خوش و تحايق بيش باهاى ما از اى اس اى داشته باشيم.ولو كه تارخ تيرشده هم باشد.

 • این خبر مقدمه چینی خروج آبرومندانه امریکا یها و تسلیمی افغانستان بدست طلبان و پاکستان میباشد که در نشست کرزای و نخست وزیر پاکستان با فیصله رسیده بود. گر چی از عکس بن لادن پیداست که سال ها قبل
  به قتل رسیده بود اما امریکا یها امروز اعلان قتلی بدون جسدش را پخش نمودند .

 • سلام به همه۰

  داستان اسامه بنظرم خیلی طفلانه طرح ریزی شده بود و هیچ عقل سالم قبولش کرده نمیتوانست و شباهت به داستان ساخته شدهً روسها در موقع تجاوز شان بر کشور ما داشت که به مردم میگفتند(حفیظ الله امین همهُ تانرا میکشد چون صرف به یک لک نفر ضرورت دارد و بس).

  خصوصاُ قضیهُ انداختن جسد اسامه در بهر به فکاهی طفلانه میماند و صرف افراد مثل خان(ح) میتواند قبولش کند۰

 • Paigham،

  مگر القاعده کشته شدن بن لادن را تائید نکرد؟ زن و دختر، و دیگر اعضای خانواده او که همراه او در ساختمانی در ابیت آباد پاکستان بودند، کشته شدن اور را تائید کرده اند. آزمایشهای دی.ان.ای انجام گرفته از باقی مانده او و متابقت آن با حانواداه اش کشته شدن او را تائید میکند. خوانندگان گرامی، Paigham چه سندی متضاد با این دارند؟ و اینکه چرا پس از اینکه رئیس جمهور اوباما کشته شدن بن لادن را علام کرد، القاعده آن را تائید کرد؟ این همه طراحی شده بود؟ فکر نمیکنید این توهم توطئه را باید کنار گذاشته و حقیقت را ببینید؟

  همچنین، همانطوریکه این مقاله هم اشاره کرده است، ایالات متحده عکسی از جنازه بن لادن بیرون نداده و نخواهد داد. آن عکس جعلی که سالها است که در اینترنت دست به دست میگردد اولین بار در سال 2009 فوتوشاپ و پدادار شد. قوانین بین المللی استفاد تبلیغاتی از عکس های مرگ و میر جنگی را غیر قانونی ممیشمارد و بر این اساس رئیس جمهور اوباما تصمیم گرفتند عکسی از جنازه بن لان را منتشر ننمایند.

  با احترام
  محمد حیدری
  فرماندهی مرکزی ایالات متحده
  http://www.centcom.mil/?lang=fa
  http://www.facebook.com/CENTCOMFarsi
  http://www.youtube.com/user/CENTCOMFarsi
  http://www.flickr.com/photos/ccdet
  http://twitter.com/CENTCOM

  • با عرض سلام خدمت محترم حیدری
   من به شما حق می دهم تا به عنوان یک فردی که در قطعه نظامیان آمریکا کار می کنید از اداره و سخنان رئیس تان طرفداری کنید. ولی این یک بازی کاملا مسمخره آمیز بود. ببینید خون اسامه بن لادن را کی بررسی کرد، همان داکترانی که توسط خود آمریکا و سی آی ای انتخاب شده بود و دوماً خود بن لادن مهره آمریکا بود تا نقشه های آمریکا، درافغانستان عملی شود. پس تایید خانواده وی هم چندان دلیل محکمی نخواهد بود.
   امیدوارم که بعد ازاین با زنده گی مردم بازی نکنید.
   تشکر

جستجو در کابل پرس