IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > عکس > کویته: چهره برخی از تروریست هایی که در افغانستان انتحار و انفجار می کنند

کویته: چهره برخی از تروریست هایی که در افغانستان انتحار و انفجار می کنند

این چهره های تروریست عضو گروه جمعیت العلمای اسلامی می باشند که در محکومیت کشته شدن بن لادن در شهر کویته پاکستان تظاهرات راه انداخته اند. در میان آنان متاسفانه کودکان نیز هستند. طالبان افغان بیشترین شاگردان مدارس این گروه تروریستی می باشند.
جمعه 6 می 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

این چهره های تروریست عضو گروه جمعیت العلمای اسلامی می باشند که در محکومیت کشته شدن بن لادن در شهر کویته پاکستان تظاهرات راه انداخته اند. در میان آنان متاسفانه کودکان نیز هستند. طالبان افغان بیشترین شاگردان مدارس این گروه تروریستی می باشند.

جمعیت العلمای پاکستان یکی از مراکز اصلی آموزش تروریزم است که در افغانستان و پاکستان دست به انفجار و انتحار می زنند. رهبران این گروه تروریستی با برخی مقامات بلندپایه و رهبران قبایل افغانستان در ارتباط مستقیم می باشند.

عکس از رویترز و اسوشیتد پرس

پيام‌ها

 • همه این اطفال تا زمانی که ریش وبروت میکشنددر لیلیه مدارس با وعده دادن حوران بهشتی مورد تجاوز قاری صاحب ومولوی صاحب قرار گرفته وبعداً آماده انتحار میشوند. بلی این است اسلام ودین آسمانی!!!!!!!!

  • شهلا خانم فساد اخلاقی در بین بی دین ها هم رواج دارد اما دین اسلام برای تربیت انسانها امد اینکه شما زحمت اموختن دین را به خود نمی دهید ما نند انها به کجراهه رفته اید منتها انهابه کجراهه اخلاقی وشمابه کجراهه فکری ===

 • خواهر عزیز برایی این سگ های تربیت شده ای اس ای اسلام را چنین تحریف نکنید اسلام دین ودستی می باشد

  • افغان ! میتوانید بنویسید ، اسلامی که دین دوستی است در کجاست ؟

 • سلام دوست عزیز

  ببیند مثل خواهر گفته است که این دین واسلام است و بعد دین واسلام به انها نگفته که شمااین کار پست را در مدرسه انجام دهید مدرسه یا مکتب جای علم ومعرفت می باشداین موضوع به خود شان مربوط دارد وسلام

  • هموطن عزیز درود و سلام مرا هم بپذیرید . با معذرت که نسبت بی توجهی در پایان چوکات پیام نویسی ، نامم حذف شده که ازین ناحیه از شما پوزش می خواهم .

   دوست محترم ! آرزو ندارم به مقدسات دینی و معنوی شما توهین نمایم که باعث رنجش خاطر شما شود ، اما در هر موردی باید حقیقت نگر باشیم . امروز زیر نام دین و اسلام همه جنایات جانی های طالب و القایده پرده پوشی میشود و هیچ یک از مراجع ذیصلاح اسلامی از قبیل کنفرانس ممالک اسلامی ، کشور های عربی ، مدارس الاظهر ، دیوبند ، قم و غیره و غیره ، شخصیت ها و فلاسفه دینی کوچکترین عکس العملی را در قبال اینهمه جنایات طالبان و القایده نشان نداده و نمی دهند . چرا ؟ آیا پاسخ این چرا را شما میتوانید بدهید ؟

جستجو در کابل پرس