کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > دولت بجای طالبانیزم و کوچی پروری، مانع از تبدیل شدن کودکان به بمبگذار انتحاری (...)

دولت بجای طالبانیزم و کوچی پروری، مانع از تبدیل شدن کودکان به بمبگذار انتحاری شود

عکس هایی از محمد یونس و فضل رحمان دو کودک معصوم پشتون که در پاکستان آموزش دیده و برای انتحار به افغانستان فرستاده شدند.

يكشنبه 15 می 2011

سیاست های دولت افغانستان ادامه سیاست های حاکمان مستبد و جنایتکار افغان است. کوچی پروری و با استفاده از آن دست به هر جنایتی زدن، گسترش تروریزم و خشونت، طالبانیزم، پشتونیزم، مواد مخدر و اختلاس و چپاول جزو جدایی ناپذیری از سیاست های دولت حاضر افغانستان است. متاسفانه بسیاری از قلم بدستان و روشنفکران نیز بجای آگاهی دادن به مردم و اعتراض به طالبانیزم و کوچی پروری، آن را در راستای منافع پشتونیزم موجه می دانند و آينده کودکان معصوم را در دامان قبیله سالاری و تروریزم به تباهی می کشانند تا در نسلی بعد طالب و کوچی دیگری برای چپاول، غصب زمین و خشونت پرورانده باشند.

در آخرین خبرها آمده است که کوچی های کاملا مسلح در مناطق اطراف بهسود و دایمیرداد مستقر می باشند و برای کشتار و تاراجی تازه آماده اند. گزارش ها از حضور کوچی های کاملا مسله با سلاح های سبک و سنگین و موتر های تیز رو در دشت گله منطقه ای بین خوات، کجاب، تیزک و دایمیرداد تایید شده است.

امروز خبرهایی نیز منتشر شده مبنی بر اینکه در ولایت میدان، طالبان با استفاده از کوچی ها نیروهای امنیتی را هدف قرار داده و در نتیجه یک پلیس کشته و دو پلیس دیگر زخمی شدند. معمولا از کوچی ها برای جابجایی نیروهای طالبان، قاچاق سلام، مواد مخدر و اشیایی تاریخی و قیمتی استفاده می شود.

عکس هایی از محمد یونس و فضل رحمان دو کودک معصوم پشتون که در پاکستان آموزش دیده و برای انتحار به افغانستان فرستاده شدند.

عکس از اسوشیتد پرس
IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


65 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > دولت بجای طالبانیزم و کوچی پروری، مانع از تبدیل شدن کودکان به بمبگذار انتحاری (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.