کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > اختلاس از افغانستان تا استراليا!

اختلاس از افغانستان تا استراليا!

دزدی و کلاهبرداری مبلغ سه صد و پنجاه و پنج هزار و نهصد و سی و چهار دالر

پنج شنبه 13 دسامبر 2007

روزنامه ی " استراليا" در شماره ی چند روز پيش خود از مسدود شدن يک مدرسه ی اسلامی خبر داد. اين روزنامه نوشته است که مدير اين مدرسه متهم به دزدی و کلاهبرداری مبلغ سه صد و پنجاه و پنج هزار و نهصد و سی و چهار دالر می باشد. در اين مدرسه که يک مدرسه ی دخترانه ی اسلامی بود، آموزش بنيادگرايی داده می شد و با تعطيلی آن قرار است که شاگردان در مکاتب رسمی جايگزين شوند. مدير اين مدرسه سيد انور شاه نام دارد که پسر کاکای جنايات کار معروف عبدالرب رسول سياف می باشد.

سيد انورشاه اکنون در کابل می باشد و برادر وی بنام سيد زبير در بازداشت پوليس استراليا بسر می بردو قرار است در اول ماه جنوری سال 2008 ، اين فرد محاکمه شود.

چند تن از خوانندگان کابل پرس با فرستادن نامه، ضمن تاييد اين خبر گفته اند که اقدام اين افراد در سرقت و کلاهبرداری باعث شرم افغان های مقيم استراليا شده است. آنان تاکيد کرده اند که در مدرسه ای توسط پوليس مسدود شده، آموزش بنياد گرايی از نوع وهابی آن داده می شد.

برای مطالعه ی خبر روزنامه ی استراليا اينجا را کليک کنيد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


61 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > اختلاس از افغانستان تا استراليا!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • آقای ميرهزار با تشکر از سايت وزين کابل پرس که زبان گويای مردم است. نظر من اين است که درباره منابع مالی سياف تحقيق شود. سياف مليون ها دالر از کشورهای عربی برای ترويج وهابيت دريافت می کند که از آن دولت هيچ اطلاعی ندارد. شما می دانيد که سياف جنايتکار دستش به خون هزاران بی گناه در افغانستان آغشته است.

  • دست مريزاد آقای سياف! دزدی و جنايت با هم

  • کامران جان. شما بحث ادبی کده دزدی بچه کاکای سياف لعين را فراموش کدی؟ حالی کی از سياف پرسان کنه که تو خوانوادگی دکار دزدی و جنايت استيد؟

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.