کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > جهاد؟

جهاد؟

کارتونی از عتيق شاهد

پنج شنبه 20 دسامبر 2007

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


62 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > جهاد؟

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • JAHAD? kalima na ashna dar nazd jahadi hay muhtaram afghani ma wa shuma. Imrooz ki rooz tarik ma tamam afghan ha dareem az barakat hamin kalima Jahad ast. Nazd jahadi hay aziz ma, Jahad yani zoor wa qudrat ra dar dast griftan...mardom bigunah ra kushtan, mardoom ra awara kardan...imroz agar kudam Jihadi qudrat khasi dar dowlat nadarad..zamina saazi maikunad ta baz ham Jihad konad...Ma tamam nateja Jihad ra dedim...Tashakur az Nazar izafa baazi jihadi ha.

  • آقای عتیق شاهد!

   تعریف از جهاد هرچه باشد، تو قومگرای فاشیست که در هر تصویرت وقتی از جهاد می خواهی تمثل کنی آن را از یک قوم خاص انتخاب می کنی نشان می دهد که چقدر هنر تو متعهد است. این هنر فاشیستی است. من هم می توانم تصویر جهادی های تریاک قروش و وطن فروش از گلبدین تا ملا عمر و از کرزی تا ... را اینجا رسم کنم. فاشیسم زبانی دارد که همهیشه خود را لو می دهد.

  • کریم جان عزیز!

   لطفآ عفت کلام را در نظر بگیرید, اولآ نقص مااینست که هر چیزی را به خود ربط می دهیم و در ینصورت مردم فکر می کنند که دزد در سر خود پر دارد, دوم اینکه در کارتون های نشر شده بالا در پهلوی آقای فهیم خان, عبدالله خان و قانونی صاحب کارتون آقای سیاف, بضم شما نماینده فاشیست ها هم بتصویر کشیده شده است, و در حصه ملا عمر باید ذکر نماییم در پهلوی اینکه به هیچ صورت جنایاتش را تایید و یا کوشش سر پوش نهادن را بالای آن نمی نماییم باید ذکر نماییم که موصوف یک مجاهد نبودند تا در صف مجاهدین قرار داده شود, و اگر شما بگویید که چرا از حکمتیار یاد آوری نشده وی فعلآ شامل لست سیاه سازمان ملل بوده ویکی از اعضای شبکه القاعده بشمار می رود و مدعیان فعلی جهاد افغانستان هم وی را در صف خود بحساب نمی آورند و اگر شما به کرزی عنوان وطن فروش را بدهید این بمعنی بی خبری شما از تحولات افغانستان می باشد,چون این آقایون استاد ربانی,فهیم خان وزیر دفاع مخلوع,قانونی صاحب ... بودند که با نیرو هایشان طلیعه داران لشکر غربی بودند ووطنفروشان اصلی و بازیگران ومعامله گران واقعی (وطنفروشی ) ایشان بودند نه کرزی, دیگر اینکه اگر ایشان این کار را نمی کردند نزد اشغالگران کشورهیچ فرقی بین ایشان و گلبدین موجود نبود چون موکلان شما در خرابی کابل با حکمتیار شریک مساوی میباشندو میزبانان اصلی باداران عربی نیز بودندو برای ایشان تابیعت افغانی نیز داده بودند , هحچنان مانند تمام مردم کشور شاید بشما نیز ثابت باشد که آقایون که شما بدفاع از ایشان پرداخته اید بخاطر حفظ منافع شخصی خود بار ها با طالبان پاکستانی مذاکره نموده اند و حاضر بودند تا در تقسیم قدرت با ایشان شریک باشند ولو اگر یک وزارت را هم می داشتند حاضر به وطنفروشی بودند .

   عزیزم حالا اگر فهیم خان و عبدالله خان با وجود وطنفروشی مانند قانونی صاحب صاحب مقام های رسمی نیستندو با وجود خوشخدمتی از چاکری بیرون رانده شده اند چرا کوفتش را بالای کارتونیست بیچاره خالی می کنید و با استعمال کلمه فاشیست وی را توهین می نمایید واقیعت اینست در صورتیکه شما با این خشم و غضب دیگران را فاشیست خطاب کنید,دیگران در باره شما چه فکر خواهند نمود.

   خواهشمندم تا از من بخاطر بیان حقایق فوق دلگیر نشده و مرا فاشیست خطاب ننمایید.

   با احترام هموطن شما(ادریس مشعل)

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.