کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادی



پذيرش > کارتون > مسوليت های آقای کرزی دو برابر شد!

مسوليت های آقای کرزی دو برابر شد!

کارتونی از عتيق شاهد

جمعه 21 دسامبر 2007

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans






38 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > مسوليت های آقای کرزی دو برابر شد!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • شايد هم 4 برابر. بايد هم به طالبان شير بدهد، به حزب اسلامی و وارلردهای جهادی

 • ای کاش آن روزهای انتخابات مابدون در نظر گرفتن احساسات مسایل قومی مذهبی وغیره ری خودرا به صندقها وارد میکردیم تا رئیس جمهور از قبل شناخته شده نمی بود . البته در آن زمان آقای کرزی جهره ای معصومانه ای داشت همه فکر می کرد این آدم ناجی ملت ستم کشیده ما باشد .ولی ایکاش این تور می بود . که نشد به نظر میاد شخصیت ریاست جمهوری دیگر زیبنده آقای کرزی نیست بخاطر که ایشان جدای از اهداف ملی بدنبال مسائل قوم گرای ومنطقه گرای هستند این یعنی شکست دموکراسی در افغانستان ما زمانی در افغانستان موفق خواهم شدیم که از لاک قوم گرایی بیایم برون در سطح کشور فکر کنیم

  آنلاين بنگريد : http://www.a-basirat.blogfa.com/

 • سلام علیک برادر های وطن پرست!

  البته در رابطه به موضوع فعلی و جناب رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان حامد کرزی می خواهم چندی عرض کنم که، شخص حامد کرزی یک شخص دور اندیش، دانا، فهمیده و کوشا می باشد، ما و شما اگر در این فکر باشیم که حالا یک حکومت دیموکرات روی کار شده که اسلام و اسلام گرائی را از بین خواهند برد، بکلی غلط به اسبات خواهند رسید چرا که اسلام دین ما بوده و قرآن قانون ما. قبول می کنم که القاعده، طالبان و دیگر احزاب سیاسی که در خاک خون آلوده ما و شما جا گرفته پس ما و شما در این فکر باشیم تا چی راه حل برایش دریابیم، اگر از نظر شبکه کشور های دوست که تا فعلاَ همکاری های جانی و مالی در ارثه خون ملت، خاک ما، و زندگی های فرد فرد ما مسولیت خود را ادا نموده از آی ایس آی گرفته الی کی جی بی، پس باید همه ماو شما دست به دست یک جا شده به علیه حکومت خود، رئیس جمهور کشور، دوست، دشمن، خواهر و برادر خود تفنگ را برداشته و خود را از راه انسانیت و شرافت کشیده به کفر برویم، ولی بس است دیگر بس است، ما و شما دیدیم که از کدام قرن از کدام سال از کدام روز تا امروز چی سپری می شود در این کشور، قبول می کنم که بسیاری از دوستان که حالا در رابطه به آقای کرزی نوشته است شاید از مفکور و از واقعات سخن گفته باشند، ولی باید حالا در فکر اعمار خانه خود، فامیل خود و کشور خود باشیم نه در برابر تخریب حکومت و رئیس جمهور خود، شما از دوره طلبان الحال چی تغیراتی را که می بینید مشاهده کنین و قضاوت کنین. دشمنی با حمومت فعلی و با جناب حامد کرزی دشمنی با شخصاً خود بنده و با کشور خود است، امید که سخن های بنده بی جانب بوده و آزرده خاطر نساخته باشم تان. .
  وسلام
  کارمند وزارت دفاع ملی
  محبوب الله مرادی

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.