در همین بخش

صفحه نخست > کابل پرس افشا می کند > این 17 تن قرار بود تحت پیگرد باشند

این 17 تن قرار بود تحت پیگرد باشند

از همین اکنون و با آغاز برنامه ی ثبت نام نامزدهای انتخابات پارلمان، باید شاهد تقلب و تخلف در انتخابات و نيز در حاشیه ی انتخابات بود.
چهار شنبه 21 آپریل 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: سیستم قضایی افغانستان سیستمی کاملا فاسد است و دادستان ها و قاضیان آن بیشتر به زد و بند می اندیشند تا اجرای آنچه قانون بر دوش آن ها نهاده است. در بسیاری از موارد، دادستان ها و قاضیان از پيگری پرونده های اختلاس، تقلب و جنایت به شمول تجاوز جنسی چشم پوشی کرده اند و مجرمان آسوده به جرم خود ادامه می دهند. مجرمان و متقلبان اصلی در دستگاه های دولتی و حکومتی اکنون در کار وزارت و ولایت و.. می باشند. هر از چند گاهی دولت افغانستان در نتیجه فشار افکار عمومی، آوازه هایی را برای مبارزه با فساد به راه می اندازد و چند روزی سپری نمی شود که همه چیز به فراموشی سپرده می شود. گزارش ها و شواهد مختلف حاکی از آن است که شخص حامد کرزی در بسیاری از موارد، مانع از پیگیری موارد جرم و جنایت شده و حتا در فرمان هایی ويژه، باعث آزادی مجرمان شده است.

اکنون با آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات پارلمانی افغانستان، دور جدیدی از تقلب و تخلف آغاز می شود. ثبت نام نامزدهای انتخابات پارلمانی افغانستان در حالی آغاز شده که هنوز تقلب و تخلف سنگین و برنامه ریزی شده در انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 خورشیدی از اذهان زدوده نشده و گمارده شدن مجدد حامد کرزی بر مسند ریاست جمهوری، علی رغم همه ی اين تخلفات برنامه ریزی شده، اساس انتخاب کردن و انتخاب شدن را زیر سوال برده است.

چندی پیش، دادستانی افغانستان اعلام کرده بود که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال 88 که کمتر از ده هزار رای بدست آورده بودند، باید خود را برای بازخواست به این نهاد قضایی معرفی کنند و در غیر اینصورت تحت پیگرد قرار می گیرند. طبق قانون انتخابات ریاست جمهوری (نه آن قانونی که اخیرا حامد کرزی برای تقلب بیشتر و بیشتر اعلام کرد)، نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کنار شرایط دیگر، باید ده هزار امضای واجدین شرایط رای دهی را در هنگام ثبت نام با خود همراه داشته باشند. بسیاری از نامزدهای ریاست جمهوری به زور توانسته بودند ده هزار امضای لازم را برای ثبت نام جمع آوری کنند و تنهارمضان بشردوست با بالاترین پیش رای لازم، 24 هزار و 450 ، برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده بود.

پس از انتخابات و اعلام نتایج از سوی کمیسیون، اين 17 تن، طبق آمار کمیسیون، نتوانستند ده هزار رایی که به نوعی باید می داشتند را بدست آورند.

الحاج عبد الغفور (زوری)

الحاج رحیم جان شیرزاد (فی سبیل الله)

ذبیح الله غازی نورستانی

عبدالجبار ثابت

محمد هاشم توفیقی

بسم الله شیر

پروفیسور دوکتور غلام فاروق ( نجرابی)

عبدالحسیب ( آرین )

انجنیر معین الدین الفتی

گل احمد (یما)

ملا غلام محمد (ریگی)

محمد اکبر (اوریا )

بشیر احمد بیژن

سنگین محمد ( رحمانی )

هدايت امين ارسلأ

عبدالمجيد صميم

ضيأ الحق حافظی

جالب است که دادستانی افغانستان این را هم گفته بود که اگر این افراد، خود را به این نهاد معرفی نکنند، نام آنان از طریق رسانه ها افشا می شود.

از همین اکنون و با آغاز برنامه ی ثبت نام نامزدهای انتخابات پارلمان، باید شاهد تقلب و تخلف در انتخابات و نيز در حاشیه ی انتخابات بود.

پيام‌ها

 • به همه سلام

  خدمت کابل پرس در رشد جامعه ما قابل قدر است.
  این نوشتار از حقایق انکار ناپذیر منبع گرفته و این درست بوده که کرزی در رهایی مجرمان از چنگال قانون پیش قدم بوده است.
  کرزی یک شخص معامله گر با جنایتکاران و شخص سست عنصر بوده که متوان سست عنصری وی را در ایران در مقابل رهبر ایران که مانند یک گودی و پسر بچه در مقابل خامنه ای نشته بود
  کسانیکه با حمله انتحاری مردم را به قتل می رساند و وحشت را در کشور براه انداخته اند نزد این کرزی برادر بوده اند
  کرزی از مداخلات بی شرمانه ایران و پاکستان چشم پوشی می کند این کرزی به درد افغانستان نمی خورد
  افغانستان یه یک رهبر لایق، جدی و صادق ضرورت دارد که همچو صفات در کرزی دیده نمی شود.
  دوستان هموطن، پارلمان امروزی که قانونی انرا رهبری می کند کچاه ان به پارلمان و نمایندگان مردم می ماند.
  از قانونی گرفته اکثریت قریب اعضای پارلمان با شمول مجددی و دیگران از مشروعیت ملی برخوردار نبوده اند و در اینده انتظار چیزی خوبی شده نمی تواند ممکن به اندک تغیر همان دیگ و همان اش و کاسه خواهد بود
  یک تعداد اعضای پارلمان را من از نزدیک معرفت دارم و شما باور کنید که انها اهلیت پارلمان را ندارند.
  در شرایط کنونی در شمال کشور گروپ های ربانی و شورا نظار مسلط بوده اند که از امکانات مالی نیز برخوار دار می باشند و امکانات ترور و ادم کشی که مسلک این باندها بوده است هم در اختیار اینها قرار دارند و این گروپها و باندها از جمله بنیادگرایان اسلامی شمرده می شوند.
  و در جنوب طالبان و سایر بنیادگرایان اسلامی مانند گلبیدین مسلط بوده اند که این باندهای ادمکش را مردم ما بلدیت دارند
  سوال این جاه است که چطور انتخابات پارلمانی براه انداخته خواهد شد.
  همه گپ است و فریب.
  دوستان افغان، شب گذشته در کانال sba امریکا یک ویدیو از داخل افغانستان پخش شد که در مزار و تخار بچه بازی را نشان می داد و بسیار شرمناک برای هر افغان شمرده می شود.
  که یک واقعه قتل را نیز که به اثر رقابت بجه بازها صورت گرفته می باشد هم در این ویدیو نشان داده شد و رقصیدن بچه ها با لباس زنانه در محفل زورمندان و بجه باز ها که در محفل دیده می شوند که پولس با لباس نظامی در امنیت این محفل نیز دیده می شود
  قابل یاد اوری است که به نام بجه باری در افغانستان کست های ویدیوی ان به 25$ دالر در بازار نیز عرصه شده است.
  محترم کابل پرس اگر امکانات انرا داشته اید کست انرا پیدا کنید و برای مردم افغانستان نشان دهید که این است مسولین ما و نمایندگان ما.
  جلال ابادی

  • محترم جلال آبادی

   من فقط یک بخش از یکی از آخرین فلم های مستندی را که در مورد سئو استفاده جنسی از بچه های خورد سال بوسیله مردان پرقدرت را پیدا کردم که شاید منظور شما همین بوده باشد.

   متاسفانه 5 بخش دیگر این ویدیو قابل دسترس نیست که به علل فسخ شده اند.

   http://www.youtube.com/my_videos_edit

  • خواستم اضافه کنم که فلم متذکره بوسیله یک ژورنالیست افغان محترم قریشی برای چینل ABC استرالیا تهییه شده است.

   http://www.abc.net.au/4corners/content/2010/s2824501.htm

  • محترم بابر سلام تقدیم می دارم

   فقط شب گذشته از امریکا پخش شد و جدیدا سی دی ان به بازار عرضه شده است.
   جلال ابادی

  • آقای ارجمند جلال آبادی

   تشکر ا معلومات شما امید که بدسترس ما هم قرار گیرد.

   اما ویدیو ذیل بخش از همان فلم مستند آقای نجیب الله قریشی است

   http://www.youtube.com/watch?v=nfrr1cB2DOA

  • کشف بزرگ در جهت برابری و برادری کرده اید !!! افرین .

   بحق که هم جنس گرایی , تجاوز به کودکان و زنان سگ بازی ,بودنه بازی , جنگ دادن حیوانات صفت غیر انسانی و غیر اسلامیست با اسلام و طبعیت در منافات قرار دارد ..

   ولی هدف شما دونفر چیزی دیگریست ..در همان شمال در قندوز کسانی دختر را با سگ تباله کردند به پسران خورد سال تجاوز کردند که پسران هنوز هم در پرورشگاه های کابل موجود اند حتا پسران خورد سال پاکستانی را به کلی او گدر خود اورده بودند .

   بلی این عمل قوم لوط در اکثر جا های وطن ما رایج است اما فکر کنم در بین قبایل قندهار, هلمند , ارزگان ,لوی ننگرهار , لوگر , غزنه .... در میان قوم بخصوص جای بسزای خود را دارد و به عرف وعادات مبدل شده است ..

   در بین مجاهدین سر بکف اتحاد , حزب اسلامی خوردوبزرگ , سه تنظیم ظاهر شاهی... به یک عنعنه وسنت تبدیل شده بود داشتن تنفگ خودکار نی برو روسی , کله کوف و پسران نابالغ خوش خط وخال بنام های کوچنی غازی , ضربه یی ومومنک از بر جسته گی های قوماندانان جهادبحساب می امد ..

   اندکی قبل از پیدایش طالبان در شهر احمد شاهی ... کار بجای رسیده بود که قوماندان پسران رابرای شان نکاح کردند ...

   در رابطه به خصویت های حکمتیار صاحب چند جمله یی در جوابیه جناب شما از زبان سلیمان لایق از اقارب و ناقلین مثل خودش در شمال , در رابطه به کوته سرای کابل اززبان دوستان و هم قبیله یی های خودتان و موضوع اخراج شدن از مکتب حربی را برویت اسناد و شواهد اخراجی شان و اظهارات استاد دان وهم دوره ی های جناب امیر صاحب حزب اسلامی که در داخل و خارج کشور قرار داشتند و دارند بیان کردم .

   من هم مثل شما همیشه برابری و اتحاد مردم ما ساکن وطن ما را میخواهم از این رو مجبورم در این راه ولو ناچیز قلم زنی بکنم کم ما و کرم شما ..

  • گر ندانی غیرت اوغانی ام - چون به این جا امدی میدانی ام .
   http://www.youtube.com/watch?v=XqIklTTyDj8&feature=related
   امید از بزم آرایی نغمه جان و منگل صاحب به میزبانی هراتی ها هنر دوست لذت ببرید .

 • ظاهــرشــاه: مــن از قبیــلۀ

  بنیــامین یهــودی هســتم

  وزارت خارجۀ اسرائیل تائید نموده است که دولت اسرائیل تحقیقات گستردۀ را جهت شناسائی قبایل پشتونهای افغانستان و پاکستان که اصلیت یهودی دارند آغاز نموده است.

  سخنگوی وزارت خارجۀ اسرائیل به روز جمعه 15 جنوری 2010 به روزنامۀ لوفیگاروی فرانسه گفته است: دولت اسرائیل تحقیقات گستردۀ را جهت شناسائی قبایل پتان در افغانستان و پاکستان که یکی از ده قبیلۀ گمشدۀ یهودی اند از طریق تمویل مرکز تحقیقات ملی ممبی در هند رسماً آغاز نموده است.

  وی می افزاید از اینکه در شرائط کنونی گشایش چنین مرکز تحقیقاتی در افغانستان و پاکستان امکان نداشت، ما تصمیم گرفتیم که این تحقیقات را در هندوستان که اکثراً میزبان پشتونها می باشد راه اندازی نماییم. قرار است که این تحقیقات از سه ماه الی یک سال کامل را در بر بگیرد... تحقیقات ما قبلا در بخشهای (ریشه یابی تاریخی، رسوم و عنعنات و تقارب در زبان) تکمیل گردیده است. بناً این مرکز این بار نتائج تحقیقات خویش را از آزمایشات خون (دی ان ای) به دست خواهد آورد. تا کنون هزاران سی سی خون از قبایل پشتون افغانستان در منطقۀ مالهباد ولایت اتوراپردیش در شمال هند جهت آزمایشات جمع آوری شده است...

  بنا بر اظهارات سخنگوی وزارت خارجۀ اسرائیل، از لحاظ بیولوژی کارشناسان بیولوژیک اسرائیل تمام تلاش خودشان را به کار بسته اند تا ارتباط ژنتیکی میان پشتونها و یهودیان را به اثبات برسانند تا اینکه به این طریق مؤرخان اسرائیلی را یاری کنند که گویا پشتونها در اصل از ریشۀ یهودیان واسرائیلی ها اند. در این باره کارشناسان بیولوژی اسرائیلی در مرکز تحقیقات ملی ممبی از لحاظ ژنتیکی میان اسرائیلی ها و افرادی از قبایل پشتون آزمایشاتی را انجام خواهند داد و با توجه به نتایج این آزمایشات که گویا پشتونها از لحاظ ژنتیکی نزدیکترین ملت به یهودیهای سفاردیم (یهودیهای شرقی) می باشند و به این طریق می خواهند ثابت کنند که پشتون و یهودیان از یک نژاد هستند.

  روزنامۀ لوفیگارو در ادامۀ گزارش خود می افزاید: از مدتها قبل واضح بود که قبایل پشتون که در جنوب و جنوب شرقی افغانستان و در غرب و شمال غربی پاکستان زندگی میکنند همه از یک نسل اند و مربوط به قبایل گمشدۀ یهودی میباشند. این روزنامه می افزاید: همنوای کامل در رسوم و عنعنات، نحوۀ پوشیدن لباس، عادتهای خوانوادگی و امورات فرهنگی وجود دارد که این همه بیانگر این است که پشتونها این همه را از اجداد یهودی شان به ارث برده اند.

  این اولین بار است که وزارت خارجۀ اسرائیل رسماً تائید میکند که تحقیقاتی گستردۀ را در راستائی شناسائی اصلیت یهودی پشتونها آغاز نموده است که با این کار خود بر عمل کرد سازمانهای غیر دولتی یهودی که از سالیان درازی در جستجوی قبایل گمشدۀ یهود در قرن هشتم قبل از میلادی فعالیت داشتند مهر صحه گذاشت.

  مؤرخین اسرائیلی میگویند: موسی علیه السلام حین خروج از مصر با دوازده قبیله از قبیلۀ بنی اسرائیل خارج شده و در فلسطین مسکن گزین شدند که این دوازده قبیلۀ بنی اسرائیل به نامهای (بنیامین، روبین، لاوی، یهودا، جاد، اشیر، زبولون، ساعر، یوسف، نفتالی، دان و شمعون) یاد می گردیدند و از این جمله دو قبیلۀ آنها (بنیامین و یهودا) در جنوب فلسطین جا بجا شده که یهودیان امروزی از نسل آنها می باشند ولی متباقی ده قبیلۀ دیگر در شمال فلسطین جا بجا گردیدند که بعداً از آنجا به مناطق دیگر مهاجر شدند که سپس به نام قبایل گمشدۀ یهودی مسمی گردیدند.

  روزنامۀ لوفیگارو در تحلیل خود راجع به این مسئله میگوید پشتونهای افغانستان اکثریت در میان سایر قومیت های مطرح در افغانستان می باشند، همچنان نظریۀ اصلیت یهودی آنها در منطقه و در میان مردم به سطح قابل ملاحظۀ منتشر شده است، ولی تا هنوز کدام مطالعۀ علمی دقیق که ثابت کند که پشتونها در اصل یهود اند صورت نگرفته است اما اکثریت پشتونها ایمان دارند که آنها اصلیت یهودی دارند. حتی اخرین پادشاه افغانستان، ظاهر شاه، در جواب خبرنگار ایتالیائی در بارۀ نسبش گفته بود که من از قبیلۀ بنیامین یهودی هستم.

  سایت انترنیتی شبکۀ خبری العربیه نیز به بررسی این مسئله پرداخته و گزارش داده است که اسرائیل تلاش دارد حوالی 15 ملیون پشتون افغانستان را دوباره به دین آبائی شان – یهودیت – برگرداند که متاسفانه تا هنوز تعداد از قبایل پتان را یهودی ساخته و آنها را به اسرائیل مهاجرت داده است.

  همچنان این شبکۀ معتبر عربی زبان گزارش میدهد که در دهۀ هفتاد و هشتاد قرن بیستم سازمانهای یهودی فعالیتهای چشمگیری را در جهت کشانیدن قبایل پشتون افغانستان به آئین یهودیت از طریق استخدام و تربیۀ جوانان پشتون در بیروت، پایتخت لبنان و برخی کشور های غربی راه اندازی نموده بود. این شبکۀ خبری به نقل قول از برخی رسانه های اسرائیلی گزارش میدهد که سازمانهای یهودی توانسته اند برخی دانشجویان افغان در آن زمان (مانند زلمی خلیل زاد، اشرف غنی احمد زی و انوارالحق احدی) در بیروت را به دین یهودیت برگردانند. البته این دانشجویان کسانی بودن که بعدها پستهای مهمی را در حکومت کرزی به دست آوردند و زلمی خلیلزاد نیز شناخته ترین دپلومات امریکائی افغانی الاصل در افغانستان، عراق و سازمان ملل متحد ایفای وظیفه نموده است که خانم یهودی دارد.

  این سه تن از نخبه گان تحصیل کردۀ پشتون وظیفه گرفتند تا حس نشنلیستی پشتون ها را تقویه نموده و بعد برای پشتونها توضیح دهند که اصلیت آنها یهود اند و باید به اصل خویش برگردند. این جوانان در ابتدای گرایش خود به دین یهودیت بیشتر احساساتی بوده و تلاش داشتند که به طور آشکار دست به فعالیت زنند ولی بنا بر تجارب سازمانهای یهودی و مطالعۀ آنها از اوضاع منطقه به آنها تعلیمات داده شد که باید از مهارت خود کار گرفته و مطابق برنامه های که برای شان داده میشود رفتار کنند. آنها باید اوضاع منطقه را دقیق ارزیابی کنند. آنها باید بدانند که درموقعیت بسیار حساس قرار دارند، آنها در میان دشمنان سرسخت یهودیت (ایران، پاکستان و عربستان سعودی) قرار دارند. اگر آنها با همکاری اسرائیل و برخی سازمانهای غیر دولتی یهودی دست به فعالیت آشکار زنند به زودی از طریق دشمنان اسرائیل و یهودیت در ایران، پاکستان، عربستان سعودی و حتی اقلیت های قومی غیر پشتون درافغانستان سرکوب میشوند. همین بود که آنها رسماً گرایش خود به دین یهودیت را اعلان ننموده ولی فعالیت های عمدۀ را در این بخش مخصوصاً در قسمت تقویۀ حس نشنلیستی پشتونها و داعیۀ برتری آنها از سایر اقلیت های قومی در افغانستان انجام داده اند.

  همچنان چندی قبل سایت عربی زبان القدس العربی، چاپ لندن، در مصاحبۀ با داکتر جعفر هادی حسن، نویسندۀ برجستۀ جهان عرب و پژوهش گر مسایل یهود و یهودیت (دارندۀ درجۀ دکترا از دانشگاه مانچستر بریتانیا در یهود شناسی و نویسندۀ کتابهای فرقة الدونمة بین الیهودیة و الاسلام، فرقة القرائین الیهود، الیهود الحسیدیم و پیدایش، تاریخ، عقاید، فرهنگ و عنعنات یهود) به مسلمانان و عربها هشدار داده بود که متوجه باشند که اسرائیل به زودی افغانستان را توسط قبیلۀّ پتان تحت اشغال خود در خواهد آورد.

  وی در مصاحبۀ خود می گوید: پروسۀ یهودی سازی قبیلۀ پشتون در افغانستان از چندین دهه بدینسو جریان دارد و ما شاهد روزی خواهیم بود که رسانه های خبری گزارش گرویدن ملیونها تن از پشتونهای افغانستان به آئین یهودیت را در اثر تلاشهای همه روزۀ اسرائیل به نشر خواهند رساند. تعداد زیادی از سازمانهای غیر حکومتی در اسرائیل همین اکنون مصروف جستجوی قبایل گمشدۀ خود اند. آنها میگویند که قبایل گمشدۀ یهود در قرن هشتم قبل از میلاد توسط آشوریها اسیر گردیده و بعد در سراسر جهان پراگنده شدند ولی هنوز آنها عادتهای یهودی خود را حفظ نموده اند. از جمله عادتهای یهودی: تندروی، تعصب، نژاد پرستی (پشتونوالی) عدم احترام به حقوق زن، به فروش رسانیدن زنها، خشونت قبیلوی، به نکاح در آوردن خانم برادر بعد از مرگ وی، علاقمندی به قتل و کشتار، حفظ آداب و سنت های گذشتۀ خود از قبیل لباس، کلاه جالی، رقص عنعنوی مردان در مراسم خوشی (اتــن) و برتری طلبی قومی می باشد که درمیان قبایل پشتونهای افغانستان هنوز حفظ گردیده است.

  این پژوهشگر عرب می افزاید: سازمانهای یهودی از گذشته های دور سرگرم جستجوی قبایل گمشده اند، آنها قبایل گمشدۀ خود را در افغانستان، ایران، چین، هند و امریکائی جنوبی جستجو میکنند. تا کنون طبق آمار آنها قبایل پشتون در افغانستان و پاکستان شناسائی شده اند که اصلیت آنها یهود اند و بحث بالای کشورهای دیگر جریان دارد. اسرائیل با بهانۀ دریافت قبایل گمشدۀ خود میخواهد اسرائیل کبرا را از رود نیل در مصر الی دریای فرات در عراق که پلان ستراتیژِیک آن کشور است تشکیل دهد. یکی از حاخامهای (رجال دین) یهود بنام آبیحل در کتاب خویش تحت عنوان قبایل گمشده میگوید که تعداد آنها به 100 ملیون نفر خواهد رسید.

  داکتر جعفر هادی حسن در ادامه می افزاید: اسرائیل نهایت تلاش دارد تا قبیلۀ پشتون در افغانستان را که نفوس آنها تقریبا 15 ملیون تن می باشد به دعوای اینکه اصل آنها یهود اند به آئین یهودیت برگرداند. تا کنون ده ها نهاد وسازمانهای یهودی تماسهای متعددی با سران قبایل و رهبران پشتون که در دو طرف مرز افغانستان و پاکستان قرار دارند انجام داده اند وهمچنان ده ها جلد کتاب یهودی را به زبان پشتو ترجمه گردیده و در آنها از اصالت یهودیت پشتونها و خصوصیت یهودی آنها توضیح داده شده است. همچنین در این کتابها توضیح داده شده است که پتانها نسب شان بر میگردد به (افغان بن شاوول) که در تورات از شاوول منحیث اولین پادشاه یهودی در سرزمین فلسطین نامبرده شده است. باید یاد آور شد که سازمانهای یهودی (مانند سازمان عامی شاب – بازگشت ملت) توانسته اند عدۀ از افراد قبیلۀ پشتون را به دین یهودیت برگردانده و آنها را به اسرائیل مهاجرت نمایند که این افراد به مرور زمان اقارب و خویشاوندان خویش را نیز به یهودیت دعوت نموده و آنها را به اسرائیل مهاجرت خواهند داد. و همچنان عدۀ دیگر از تکنوکراتهای پشتون که مخفیانه به یهودیت گرویده اند هنوز در افغانستان فعالیت دارند
  افغان یا اوغان یا پشتون این سه تا نام یک است ما می توانیم افغانستانی باشیم نه افغان میخواهد که هویت اقوام مختلف سرزمین مانرا نادیده بگیرد و همین هویت تحمیلی نا روای(اوغان) را بالای ساکنین سرزمین مان باز تحمیل کنند.به کسانیکه از قبایل پشتون نیستند دیگر تحمل این هویت برای شان ننگ است برینکه.حالا به همه روشن گردیده که اوغان یعنی تروریست، اوغان یعنی تولید کننده ای تریاک، اوغان یعنی فاشیستان قبیله،اوغان یعنی طالب فرزندا ن نا مشروع آی اس آی پا کستانی بی فرهنگ واعراب وحشی که در سوف های توره بوره تولید وبه

  از زبان خود پشتون ها بشنویند که میگویند

  ما از اقوام یهود هستیم با معلومات بیشتر

  لطفآ این ویدیو ها را نگاه کنیند
  Afghans=Pashtuns=Lost tribe of Israel5

 • ای مرتدان جاسوسان ای وطن فروشان آیا اینها انسان نیستند هنوز هم تشنه گیتان با خونهای اینها رفع نشده ای مردم چشمهای خود را باز کنید ببینین که اشغالگران بالای مردم بیچاره چی حال و روز را آورده اند

  http://www.youtube.com/watch?v=ojjp...
  http://www.youtube.com/watch?v=HGan...
  http://www.youtube.com/watch?v=E_iR...
  http://pz.rawa.org/pznews/video_cli...
  http://pz.rawa.org/pznews/video_cli...
  http://www.youtube.com/watch?v=EAOY...

جستجو در کابل پرس