صفحه نخست > حقوق بشر > کودکان هدف حمله تروریست های افغان!

کودکان هدف حمله تروریست های افغان!

راه اندازی خشونت و هراس افکنی در مناطقی مانند دایکندی کاملا با هماهنگی تروریستان ارگ نشین برای گسترش خشونت صورت می گیرد و به شکل ويژه کسانی مانند فاروق وردک عضو گروه تروریستی حکمتیار و هوادار گروه تروریستی طالبان مسئول این جنایات هستند.
کابل پرس
سه شنبه 28 جون 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

کابل پرس?: هر روز اتفاق دردآور تازه ای در گوشه ای از افغانستان روی می دهد. هر روز شمار بیشتری از مردم عزادار می شوند و هر روز تروریست های افغان جنایتی تازه مرتکب می شوند و باز هم هر روز حامیان حکومتی آن ها در ارگ ریاست جمهوری کابل برنامه ی تازه ای برای ترویج خشونت در افغانستان روی دست می گیرند.

تنها چند روزی از خبر سوء استفاده جنایتکاران افغان از کودکی 8 ساله و قتل او با بستن بمب به کمر وی نگذشته بود که از دایکندی خبر می رسد که 40 دختر دانش آموز هدف حمله این جنایتکاران قرار گرفته و بیهوش شدند. کمتر از یکماه پیش از این جنایتکاران افغان به مکتبی در منطقه پنجاب ولایت بامیان حمله کرده بودند و باز هم ده ها تن از دختران دانش آموز را مورد حمله قرار دادند و مسموم کردند.

پیش از این تروریستان افغان به مکاتبی دیگر در کابل و کاپیسا حمله ور شده بودند و در موارد زیادی نیز این جنایتکاران به روی دختران تیزاب (اسید) پاشیده بودند.

واضح است که این حملات از جانب گروه های تروریستی افغان مانند گروه طالبان و حکمتیار صورت می گیرد و شرم آور این است که حامیان اصلی این تروریستان در ارگ ریاست جمهوری قرار دارند و حتا وزیر معارف افغانستان می شوند.

راه اندازی خشونت و هراس افکنی در مناطقی مانند دایکندی کاملا با هماهنگی تروریستان ارگ نشین برای گسترش خشونت صورت می گیرد و به شکل ويژه کسانی مانند فاروق وردک عضو گروه تروریستی حکمتیار و هوادار گروه تروریستی طالبان مسئول این جنایات هستند.

جنایتکاران و چپاولگران افغان در چند قرن اخیر از هیچ جنایتی در این نقطه جغرافیایی دریغ نکرده اند. آنان تا توانسته اند و می توانند در کنار انواع جنایاتی که انجام داده و می دهند، دست به تخریب گسترده پایه های آموزشی، فرهنگی و تمدنی می زنند و با هر گونه نشانه های تمدن و فرهنگ مقابله می کنند.
در نتیجه این جنایات برنامه ریزی شده می توان گفت افغانستان اکنون دوزخ روی زمین است.

قندهار نوامبر 2010

کاپیسا می 2009

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

  • چند روز پیش یعنی حدود 14 تیر ماه 1390 تعدادی از مردم محلی شهرستان سراوان در استان سیستان و بلوچستان ایران اظهار داشتند یک گور دسته جمعی از 11 نفر افغان کشته شده توسط دولت ایران را در محل قبرستان عمومی این شهر کشف کرده اند. آنها گفتند درحالی به این موضوع پی برده اند که از این محل بوی تعفن ناشی از اجساد رها شده در یک گودال همه جا را گرفته بود. بنا به تحقیقات انجام شده توسط مردم شهر سراوان ماموران دولتی ایران پس از اینکه این افراد را به دلایل نامعلومی هدف قرار داده و کشته اند، به طور پنهانی و با همکاری شهرداری سراوان یک گودال بزرگ توسط لودر حفر کرده و اجساد را با وضعیت دحشتناکی در آنجا رها کرده اند و دهانه گودال را خاکریزی کرده اند اما از آنجائیکه این عمل با دستپاچگی انجام شده آثاری از اجساد و خون در اطراف این گور دسته جمعی به جای مانده بوده است که باعث پیگیری مردم از این ماجرا شده است. این عمل غیر انسانی دولت ایران درحالی صورت گرفته است که هرشخص مسلمان حتی اگر جرمی مرتکب شده باشد باید طبق احکام و شریعت اسلامی دفن گردد و نماز گزارده شود، همچین عملی حتی با حیوانات هم صورت نمی گیرد.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس