کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > پاسخ نروژی ها به راسیسم: دموکراسی آری، عشق آری، راسیسم نه!

پاسخ نروژی ها به راسیسم: دموکراسی آری، عشق آری، راسیسم نه!

يک نویسنده ی نروژی روی دیوار فیس بوک خود نوشته که ما مردم نروژ به خیابان ها می رویم تا نشان دهیم ما همه برای حمایت از آنچه تروریست نروژی علیه آن است آماده هستیم.

دو شنبه 25 جولای 2011

صدها هزار نروژی امروز در نقاط مختلف گرد هم آمدند و یاد ده ها تن کشته شده در روز 22 جولای را گرامی داشتند. آن ها در حالی که گل های رز در دست داشتند، آمده بودند تا بگویند دموکراسی آری، عشق آری، راسیسم نه. ینس استولتنبرگ صدر اعظم نروژ در جمع مردم گفت که نروژ از 22 جولای به بعد تلاش خاص و بیشتری برای دموکراسی خواهد کرد. شاهزاده و ولیعهد نروژ گفت که امروز خیابان های نروژ از عشق پر است. او از مردم خواست تا گل های رز را در تمام خیابان های اسلو پخش کنند. يکی دیگر از مقامات گفت که ما اینجاییم تا به نژآدپرستی نه بگوییم. دوکراسی آری نژآدپرستی و راسیسم نه. يک نویسنده ی نروژی روی دیوار فیس بوک خود نوشته که ما مردم نروژ به خیابان ها می رویم تا نشان دهیم ما همه برای حمایت از آنچه تروریست نروژی علیه آن است آماده هستیم.

22 جولای را باید یازدهم سپتامبر نروژ در تاریخ این کشور خواند.

عکس از رویترز
IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


34 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > پاسخ نروژی ها به راسیسم: دموکراسی آری، عشق آری، راسیسم نه!

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.