کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > زنان سکسی پوش در آتش فشانی ايسلند مقصرند؟

زنان سکسی پوش در آتش فشانی ايسلند مقصرند؟

کشف جدید ملاها

شنبه 24 آپریل 2010, بوسيله‌ى کاوه غرجی

اين آخوند، پس از سالها تحقيق فهميده است برخلاف اعتقاد بسياری از مردم که زلزله را ناشی از جابجائی طبقات زمين می دانند، بيشتربه بدلباسی خانم ها ارتباط دارد.

گلف نيوز زيرعنوان «چی زمين را تکان ميدهد» نظر محمود صابری خبرنگار ارشد خود را نقل ميکند که نوشته است اکنون ميدانيم چه عاملی موجب وقوع زلزله می شود و اين شناخت را مديون آخوندی هستيم که بنظر ميرسد ضمنا متخصص زلزله شناسی نيزهست، و به اصطلاح گوش به زمين دوخته است.

اين آخوند، پس از سالها تحقيق فهميده است برخلاف اعتقاد بسياری از مردم که زلزله را ناشی از جابجائی طبقات زمين می دانند، بيشتربه بدلباسی خانم ها ارتباط دارد.

اگر قبول نداريد جمله What causes earthqukes in Iran را در بخش جستجوی گوگل تايپ کنيد تا شما را به چندين سايت اينترنت ببرد که همگی غيرمستقيم به استناد کشف اين آخوند نوشته اند خانم ها با پوشيدن لباس های نامناسب موجب تکان خوردن زمين می شوند.

اين آخوند به استناد تحقيقات کاملا دانشمندانه اش در نماز جمعه به مستمعينی که می لرزيدند گفت بلايای طبيعی ناشی از اعمال مردم است.

آخوندهائی که روی زمين های لرزان از قدرت فزاينده زنان زندگی می کنند تنها کسانی نيستند که چنين اظهارات استغفار طلبانه ای را مطرح ميکنند.

مطمئنا حرفهای يک کشيش آمريکائی را شنيده ايد که گفته است اين پيمان مردم هائيتی با شيطان بود که اوايل سال جاری موجب بروز زلزله ای ويرانگر در آن جزيره دريای کارائيب شد.

وقتی طوفان دريائی کاترينا صدها نفر را کشت محافظه کاران گفتند اين قصاص قانونی ساختن سقط جنين بود.
اکنون در حيرتم که چی باعث شده است توده ای عظيم از خاکستر آتش فشان بخش عمده ای از آسمان اروپا را بپوشاند و مانع از پرواز هزاران هواپيما شود. حدس شما حدس من است.

* لس آنجلس تايمز زيرعنوان «زلزله ها ناشی از گناه زنان شلوارپوش است» نظر Adam Tschorn طنزنويس و خبرنگار مد را نقل ميکند که نوشته است صبح هنگامی که با اتوموبيل سرکار می رفتم شبکه NPR توجيهی غيرعادی را در باره موج اخير حرکات درونی زمين بازگو ميکرد. اينکه زلزله ها، دست کم به گفته يک آخوند در ايران، ناشی از پوشيدن لباس های نامناسب توسط خانم هاست. به منبع خبر دسترسی نداشتم اما احتمالا اين گزارش Scheherezade Faramarz خبرنگار آسوشيتدپرس بود که اظهارات حجت الاسلام کاظم صديقی، يکی ازامام جمعه های موقت تهران را نقل ميکرد که گفته بود بسياری از زنان که لباس مناسب نمی پوشند موجب لغزش، و طغيان بوالهوسی در جوانان ميشوند، که زنا را در جامعه گسترش ميدهد، ونتيجتا زلزله ها را زياد ميکند.

بنا براين شما زنان جنوب کاليفرنيا که لباس های سکسی می پوشيد بدانيد هنگامی که آن زلزله بزرگ و موعود در اينجا رخ دهد اين شما هستيد که مقصريد، نه جابجائی در طبقات زمين.


برگرفته از سایت صدای امریکا

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : www.ferakhan.blogfa.com
49 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > زنان سکسی پوش در آتش فشانی ايسلند مقصرند؟

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • و این هم نظر آخوند ها در مورد افغانها که غیر مستقیم ما را با اسرائیلی ها یا یهود ها و خود را با فلسطینی ها مقایسه کرده اند.

    http://www.youtube.com/watch?v=dp11KEHAPqs

  • با استناد به سخنان امام جمعه تهران ( این کارشناس خبره درامور زلزله که حتمأ جاده صاف کن ظهور مهدی جان موعود نیزمیباشد ) من به کشف یک روش مشترک بین دستگاه خداوند واستراتیژیستهای نظامی جهان سرمایه نائیل گردیدم ، وآن اینکه :- پنتاگون به مقصد کوتانمودن دست ستمگرصدام حسین ، بایک عمل کورنظامی ! تمامی ملت ستمدیده عراق را بخاک وخون وسیه روزی کشید وخداوندمحمد- عیسی وموسی نیز بخاطرچشم چرانی وهوسرانی چندتاآدم بوالهوس ازکوره عقل وخرد بیرون آمده بامامورنمودن زلزله کور خود تمامی ساکنان یک شهرودهی را بطرز فجیع ووحشتناکی طعمه مرگ ومدفون آوارمینماید!! معلوم نیست که این خداوند بوالهوس بامشاهده این همه رسوایی ها واعمال شنیع توسط مقربین اش درکلیساهاچرا خم به ابرونیاورد؛ تابایک زلزله جانانه بنیاد واتیکان را درهم میپیچید؟ ویا بااطلاع یافتن ازتجاوزهای جنسی درزندانهای ایران اسلامی توسط پاسداران سرخ علوی ، رگه غیرتش بحرکت نیامدتابافوران دادن آتشی درشهر قم ، کانون اندیشه همه ای جنایتها را بخاکستر مبدل مینمود؟ خوب ! خدایی که نمی فهمد مرکزاندیشیدن دروجود انسان کجاقراردارد وبی پروا درسوره اعراف آیه 179 میگوید " به یقین گروه بسیاری ازجن وانس را برای دوزخ آفریدم ، آنها قلبهایی دارند که با آن نمی فهمندو..... بنآ به آخوند ومولوی نیزنباید خرده گرفت که چرا چرندوپرندبخورد مردم میدهند. شادباشید ( یاسمین جاغوری )

  • چون این موضوع در رابطه با ایران است خواستم از اعدام آن هموطنانم ذکر کنم که حیوان صفتانه بوسیله این آخوند های جنایتکار در این روز های اخیر اعدام شدند. هر چند بین دو دولت قراردادی هم در رابطه با تبادل محبوسین وجود دارد ولی افغانهای مظلوم بدون دریافت کمک و مشوره لازم حقوقی و بدون اینکه دل بسته گانشان در کنار شان باشند ، سر به نیست شدند.

    لعنت بر این فارس های فاشیست که با این چهره های سیاه دعوای آریایی بودن، با کلتور بودن و برتری نژادی دارند و قلب های شان از کینه و عداوت مملواست.

  • سلام درجواب یکی از دوستان باید بگم که:رفتار این آقایان رو به فارسها نصبت ندن.......اینها از تبار اعرابند.دوما که همه ما انسانها بازخورد رفتار واعمال خودمان را دریافت میکنیم.یعنی هر کاری که شما انجام دهید به خودتان بر میگردد.پس توقع بیجاییه که با کارهایی که شما افغانها انجام میدهید.. شمارا روی سرمان بگذاریم.انسان باشید تا رفتار انسانی باشما شود.با تشکر

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.