در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > طنز روز > مایکروشینکوف اختراع بینظیری در جهان علم و تخنیک توسط مافیای افغانستان !

مایکروشینکوف اختراع بینظیری در جهان علم و تخنیک توسط مافیای افغانستان !

شمس الحق حقانی
جمعه 23 سپتامبر 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

مایکروشینکوف اختراع بینظیری در جهان علم و تخنیک توسط مافیای افغانستان !

در افغانستان همیش کاشفین و مخترعین ظهور کرده اند که نظر به امکانات محدود شان دست به اختراعات و ابداعات محیرالعقول زده اند ولی بجای تشویق و قدردانی از کارشان آنها توسط حکام مستبد و خاین وقت سر کوب گردیده و اختراعات شان بدست فراموشی سپرده شده .
( به استثنای اختراع طالب میانه رو توسط محترم حامد کرزی که توانسته شهرت جهانی بدست آرد. )
جهان از مافیا چه مافیای پر قدامت ایتالیا و یا مافیای تازه بدوران رسیده روس بجز قتل ، جنایت و قاچاق مواد مخدر چیزی دیگری بخاطر ندارد ، این اولین باریست که در جهان یک سازمان مافیایی دست به اختراع یک پدیده مفید و کارآمد تخنیکی می زند .
با اختراع مایکروشینکوف توسط مافیای افغانستان دیگر سازمانهای جهنمی مانند سیای امریکا و یا موساد اسرائیل و دیگر سازمانهای مخفی ، جاسوسی و امنیتی جهان نیاز به شکنجه دادن متهمین ندارند که ازین بابت سازمان عفو بین الملل و کمیته جهانی حقوق بشر ازین اختراع مافیای افغانستان به قدردانی یاد کرده و آن را یک قدم بزرگ در راه از بین بردن شکنجه از جهان دانسته .
واقعاً با داشتن مایکروشینکوف دیگر نیازی به لت و کوب و قین و فانه نیست ، متهم طوطی وار صحبت کرده و حتی به جرایم نا کرده اعتراف میکند ، نظرش در باب دلخواه سوال کننده یکصدوهشتاد درجه تغیر میکند ، نظرات قبلی خودش را خود رد کرده و از اظهار آنها پوزش و معذرت میخواهد !
اگر این دستگاه را معجزه جهان تخنیک بنامیم واقعاً که مبالغه نکرده ایم !!
اولین فابریکه تولید مایکروشینکوف در افغانستان شرکت سهامی است که سرمایه گذاری آن توسط دوکانداران سابق دینی چون استاد سیاف ، استاد ربانی و استاد خلیلی صورت گرفته و ریاست آنرا شخص مارشال فهیم عهده دار می باشند .
امید این میرد که تولیدات این فابریکه بزودی در سراسر جهان صادر شده و باعث ارتقای سطح اقتصاد کشور گردد !

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://www.facebook.com/pages/Sms-Haqani/143697859046079

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • او نش هم يك تلويزيون شخصى دارد ازو تلويزيون شخصيت ها ترور ميشوند.جاى تعجب نيست كه انها هم يكروز از توته اش بكيرند.اينكه مسكين تا امروز ضربه ميكرد كه اين خاين او خاين است او خاين است او برد او خورد,حزب جور كو نا م نويس كو...شار خربوزه جور كرده بود.ما نند ايكه دست ديكران در ك و ن شان رفته باشد.حتى به اقوام تحقير و تو هين ميكرد.جند تا با زنكر را هم كرد خود جمع كرده كه بكو كه سياف با اين تجاوز جسى كرده و با ان كرده.در حاليكه او بيجاره يك عالم بير...راستى ازين تلويزيون نفرت ميباريد كه مردم به امراض مبتلا شده بود.و بيوسته تعريف از طالب و از خاندان مزخرف نادرى بود.طعنه كويا ميكفت كه طالب خوب كرد طالب شما را دواند...يك روز يك جوان بيدا ميشود و از كلوى انسان ميكيرد و حسابت را بدستت ميدهد.كرفزون از قدر تو بستايدت نا بخردى...قدر خود بشناس و با از حد خود بيرون منه.
  زدى به انكشت ,ميخورى به مشت.
  در بيشه كمان مبر كه خاليست,شايد كه بلنكى خفته باشد.در لابلاى همه نوشته ها و همه بروكرامهاى مزخرف اين تلويزيونجهره كثيف او غان ملتى ديده ميشد.يك تلويزيون دوهمه سقوى است.جواب مطابق جرندياتى است كه زهر الود و زهر اكين بخش شده است.بازهم خانه شان اباد كه كدام كارى بدى در حق اين لندهور نكرده اند.

  • فریبا جان ! نی كه از چیزهای ... ایرانی های كم غیرت بسیار خوشت میٱید كه » اونش« گفته گپ میزنی!!!
   چنین اصطلاحی »اونش« در ادبیات دری افغانستان وجود ندارد، چرا شمایان علاقمند هستید تا اصطلاحات نادرست وغیر ادبی ایرانی های همجنس باز را داخل ادبیات معمول فارسی افغانستان نمائید!!!

 • حقانی جان!
  الحق که شایسته لقب طنزپرداز قرن هستی. احسنت و بارک الله.

  فریبا!
  مه هیچ نپامیدوم که چی گوفتی؟!! خودت پامیدی چی نوشته کدی؟
  پراگراف آخرت را بخوان اصلاً خودت میفامی چی گفتی؟

 • ekhterae awal teleshikof tawasote miskinjar

 • راستى عربها كلشنيكوف را بنام كله شين ميشناسند.نظر به كفته سيد حاشم جان كشف اول كه تيلوشينكوف باشد تو سط تيم او غان ملتى و شخص مسكينيار به اجرا درامد.من يك تلويزيون شخصى دارم هرجه كه ميكويم دلم.
  خود كوزه و خود كوزه كروخود كل كوزه
  خود برسر ان كوزه برامد خريدار

جستجو در کابل پرس