کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > معادله دو مجهوله توطئه فریب مردم توسط کرزی یا توطئه قتل کرزی توسط برادران ناراض (...)

معادله دو مجهوله توطئه فریب مردم توسط کرزی یا توطئه قتل کرزی توسط برادران ناراض !

جمعه 7 اكتبر 2011, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

معادله دو مجهوله توطئه فریب مردم توسط کرزی یا توطئه قتل کرزی توسط برادران ناراض !

باغ وحش کابل حتی در دوران های طلایی و صلح و آرامی کشور از وضعیت چندان خوبی بر خوردار نبود بجز چند راس گوسپند قره قل و قچ پامیر و یکجوره شیر افریقایی که اکثراً عساکر و سایر مردان دهاتی در پیش قفس آنها ایستاده و به بروت هایشان دست می زدند تا به زعم خودشان خشم شیر را بر انگیزند چیزی جالب دیگری در آنجا بنظر نمیخورد.
اما با سرازیر شدن پنجا و پنج ملیارد دالر کمک های جامعه جهانی در کشور عمران و آبادی و امکانات بازسازی نصیب باغ وحش کابل هم گشته که بر علاوه تهیه هزاران نوع حیوان بری و بحری ، چرنده و درنده و پرنده باغ وحش کابل با همکاری پوهنحی زولوژی دانشگاه کابل به تحقیقات گسترده و اکسپرمنت های بی نظیری در دنیای جنتیک حیوانی پرداختند.
برای اولین بار در تاریخ زولوژی جهان از یکجا کردن دو حیوان مختلف النوع چون خر و تازی حیوان جدیدی بنام
" خرتازی " بوجود آوردند که حیوان جدید از قدرت خر و سرعت تازی بهره مند است و این نام تا حدی در جامعه کسب محبوبیت کرده که بزرگان سیاست از شیوه خرتازی منحیث روش سیاسی استفاده برده و به موفقیت های چشمگیری دست یافته اند .
توفیق بزرگتر از آن و انقلاب در جهان علم زولوژی تغیر دو گوریلا در مدت هشت سال به موجودات انسان نماست که یکی حتی خود را تا چوکی وزارت فرهنگ و بعداً دفتر ریاست جمهوری رساند و دیگری به مقام شامخ استادی دانشگاه کابل دست یافت ولی افسوس که این جنرال حمید گل لعنتی از نقطه ضعف وی منحیث شادی استفاده برده و با وعده سپردن صد ها درخت کیله آنهم کیله های به بزرگی بادرنگ دشت های مزار در آخرت او را به خدمتش گمارده و با شاگردانش وی را به عمل انتحاری گسیل داد که اگر مورد عفو و بخشش برادر بزرگ قرار نگیرند بقیه عمر را در گوشه زندان سپری خواهند کرد.

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://www.facebook.com/pages/Sms-Haqani/143697859046079

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


75 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > معادله دو مجهوله توطئه فریب مردم توسط کرزی یا توطئه قتل کرزی توسط برادران ناراض (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.