کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > رابطه طالبان با استخبارات پاکستان

رابطه طالبان با استخبارات پاکستان

یک کارتون

جمعه 14 اكتبر 2011, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
58 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > رابطه طالبان با استخبارات پاکستان

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • اينه ببين شاهد جان يكان كارتون هاى خوب هم ميتوانى رسم كنى.دربين اى اس اى و طالبان را بطه نيست اين يك مار دوسره است.طالب خودش اى اس اى است.اين كتله مزدور با كستانى بخاطر بر بادى كشور ما كماشته شده اند و ازين طريق امرار حيات ميكنند.
  خر بولهاى عربى مست از مى ميخانه و روسبى كفاره كويا به طالب و خوكهاى انتحارى اى اس اى بول ميبردازند و تشويق ميكنند.كشور عربستان سعودى هم بحيث بشتيبان طالب از سالهاست كه شناخته شده است.

 • کس که طالب را مسلمان چه که انسان میگوید، دشمن خدا و رسول است. طالب مکروب کثیف است که از بند تنبان چتل پنجابی تولد شد، یعنی که کثیف تر از بچا‌ بیریش،، ناموس فروش، دختر فروش، هیروین فروش. طالب را پول بده مادر خود را برای زرداری آماده می‌سازد، طالبان دلار! نزدیک است روز که تو همانند، دوران حتا ترک در هر جا که دیده شوی مردم پوستت کند، انشاالله و رحمان که خداوند این لطف را یک روز نصیب بنده‌های خیلی رنج کشیدا افغانستان می‌کند، و از کثافت که تو در تاریخ افغانستان کردی، اسم واقعی طالب از طرف دولت و ملنت تغییر می‌کند، خلاصه که ملا عمر اگر واقعاّ استی، با خاطره خوشی‌ خداوند و رسولش باید که در دهنت هما مردم شاش کنند،

  (حیران)

 • طالب همان نیروی سر کوب گر پشتون ها است که بنام دین بر تمام هزاره ها تاجیک ها ازبکها و نورستانئها و دیگر اقوام افغانیستان ظلم کرده یعنی از زمانیکه حکو مت در دست اینها بوده فقط برای قوم خود خدمت کرده 70 درصد هزاره ها را قثل عام کرده و 80 در صد زمین قریه و قصبات هزاره برای قوم خود توضیح کرده لزا اینها حرام زاده هستند هرام زاده معنی اش این نیست که مادرش زناه داده باشد همین لقمه هرام هرام زاده ثولد میکند در قندز اینها به نامی ناقلین معروف استند زمین های مردمی تاجیک را گرفته در شبر غان فاریب و بغلان از ازبک ها در جنوب از نورستانیها خلاصه اسناد و شواهد فراوان موجود است تمامی مناطق که اینها میخورد غصبی هست و اینها به خاطر رسیدن به مقصد از هیچ معمله ی دریغ نمیکند هتی از ناموسی خود هم میگزرد اینها همان نیروی عبدرهمان است که به خاطر قدرت رسیدن پشتون خاکی افغانیستان را به انگلیس و روس واگزار کرد در عوض مردم داخل افغانیستان را به اسلهه که گیرفته بود نابود کرد

 • طالب یعنی تولید پاکستان (تولید وصادرکننده انتحاری) در جهان
  این پاکستان چنان کارهای در افغانستان انجام داد که دیگر داغ بردل آن نماد چنان جنایات را مرتکب شد که هرگز قابل بخشش نیست نه تنها تولید کننده ترورسیم است بلکه تولید کننده طالبان , القاعده , تولید کننده انتحاری وواسکت ها نیز میباشد . هروقتی که پاکستان از روی نقشه جهان گم شد انگاه در افغانستان تمام چیز خوب میشود ایران هم در امورات داخلی افغانستان نیز دست درازی میکند ولی قسمیکه پاکستان مداخله میکند ایران نمی کند باز هم به امید نابودی پاکستان (تولید وصادرکننده انتحاری وواسکت) در جهان ...

  • حامد جان خيانت ايران درين است كه ايران دمباله روى با كستان را كرده و بر جنايات با كستان مهر تاييد كزاشته و يا خاموشى اختيار كرده است.كرجه ايران فاشيست در براندازى حكومت نقش ايفاكرده است.
   ولى جنايات با كستان و با كستانى شديد و فراموش نا شدنى است.من به اولاد خود هم كفتم كه دشمن من و مملكت من كشور با كستان است و تو بايد بدانى كه من نبودم دشمنت با كستان و كشور مزخرف با كستان است,بايد در فكر انتقام باشى و من هم كه حالا هستم.همه ما حاضر هستيم در جنك بر عليه با كستان سلاح برداريم مردن در راه دفاع از وطن , جاويد زنده بودن است و او افتخار است.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.