IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > عکس > صبغت الله مجددی هنوز زنده است؛ اعتصاب غذای سیمین بارکزی پایان یافت

صبغت الله مجددی هنوز زنده است؛ اعتصاب غذای سیمین بارکزی پایان یافت

در چند روز گذشته شایعاتی مبنی بر مرگ یکی از بنیادگراترین چهره های سیاسی افغانستان صبغت الله مجددی در برخی رسانه های اجتماعی نشر شد که تنها شایعه می باشد.
چهار شنبه 19 اكتبر 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

در چند روز گذشته شایعاتی مبنی بر مرگ یکی از بنیادگراترین چهره های سیاسی افغانستان صبغت الله مجددی در برخی رسانه های اجتماعی نشر شد که تنها شایعه می باشد. صبغت الله مجددی هنوز زنده است و امروز با سیمین بارکزی که گفته می شود 18 روز در اعتصاب غذایی بسر برده ملاقاتی داشته است. همچنانکه در این تصویر آمده، خانم سیمین بارکزی به اعتصاب غذایی خود پایان داد.

عکس از رویترز


واژه های کلیدی
loading...
loading...

پيام‌ها

 • هنوز طرق کهنه نادر خانی و ظاهر خانی در افغانستان در قرن حاظر مورد استفاده قرار میگیرد . استفاده از مجددی خیل ها و حضرت ها و یا ملاه ها و یا اخوند ها و یا دین اسلام دینی که از انسان های ازاد برده و غلام و نوکر و کنیز میسازد , از این دین برای پیش برد جنایات سیاسی حکومت های دست نشانده سی آی ای و آی اس آی استفاده میشود . یعنی نه تنها کرزی و سی آی ای راهی بالا شدن بر کوهی غیرت و ناموس و ازاده گی مردم افغانستان را یافته اند بلکه هر جاسوسی و یا هر قاتلی و یا هر دشمنی وقتی میخواهد افغانستان را بسوزاند و یا تسخیر نماید از راهی دین و یا لباده دین را پوشیده از پشت خنجر به قلب مردم افغانستان فرو میکنند . برادران برای خاطری ازادی و ازاده گی کشور تاریخی تان , به نام هرچه مرد جنگی که با خون خود تاریخی کشوری تان را نوشته اند برای حفظ ناموس تان برای اینده اولاد های یتیم تان دین را به زوری تفنگ از افغانستان بیرون کنید و به جای ان عنعنات و کلتوری و غیرت افغانی را جانشین ان نماید و بر مسند آزادی و ازاده گی خود را برای همیشه سر فراز نماید . مرد ازده را ده کشور به بزرگی امریکا به بند و قلاده نخواهد توانست کشید .

 • سلام
  باز هم زنده باد دولت حامد کرزی که اینکار خوب را کرد اعتصاب غذا در دین اسلام کاملا حرام است من اول گفتم که اینکار کار ها فایده ندارد یکجای دیگر معلم شو وخیمه ات را از سرک شورای ملی بردار ولی گپ را گوش نکردی این دولت است نه رشخندی خانم پارلمانی .
  خدا حافظ خوب شد .

 • صفر خان !

  ضربهء که به حساب شما ( اوغان ) و یا به حساب تاریخ قوم پشتون از دین اسلام خورده است مهلک تر و وحشتناک تر از ضربه های است که چنگیز به فارسی وان ها و یا تمام افغانها در سالها قبل زده بود . رهبران اسلامی منجمله رهبران پشتون مثلی خان های دوسره مانند پا دشاه خان , غفار خان ؛ ولی خان و غیره در جاهل نگه داشتن قوم پشتون گاهی برای حفاظت حکومت گاندهی ها و گاهی برای حفاظت حکومت های دست نشانده عربها به نام اسلام در منطقه افغانستان و دریای سند همیشه با خریطه های زر و زیور نوازش گشته اند . از پشتون تا حال یک قوم دانش مند و تحصیل یافته و دلیر و جنگجو هیج رهبری نساخته است و یا به قوم پشتون اجازه داده نشده است که در علم و ئاشن روز سهم گیرند ورنه امروز ما از بهترین نیرو انسانی به جای یک عده پی رو عقب گرا داشتیم . در نتیجه سهم قوم پشتون در فقر و فاقه کشی ذهنی و اجتماعی و اقتصادی از دیگر قوم ها کم تر نیست .

 • فرستنده خبر :
  باقی سمندر

  ۲۷ میزان / مهر سال ۱۳۹۰ خورشیدی

  چهارشنبه نزدهم اکتوبر سال ۲۰۱۱ میلادی
  خانم سیمین بارکزی درروزهجدهم اعتصابش پیروز ګردید – این پیروزی رابرای خانم سیمین بارکزی وخانواده اش وهمه همراهانش در اعتصاب غذایی وهمه آنهاییکه دراین هجده شب وروز با سیمین بارکزی وهمراه سیمین بارکزی بودند – تبریک وتهنیت میګویم – بخش دیګر مبارزه تازه دارد آغاز می یابد . با استحکام بخشیدن دستاورد های این بخش نخستین ګامهای راه های ناکوبیده بعدی را بایست دقیق تر وسنجیده تر ګذاشت. سفر با نخستین ګا م شروع میشود . این ګام دوم است که دارد شروع میشود ـ نبرد ادامه دارد ..... باقی - سمندر

  Governance
  سیمین بارکزی به اعتصاب اش پایان داد
  by پژواک on Oct 19, 2011 - 18:18
  کابل (پژواک، ٢٧میزان٩٠): سیمین بارکزی بعد از ١٨ روز به اعتصاب غذایی خود با وساطت حضرت صبغت الله مجددی پایان داد.
  بارکزى در واکنش به اين فيصلۀ کميسيون مستقل انتخابات به تاريخ ١٠ برج ميزان در نزديک صحن شوراى ملى دريک خيمه دست به اعتصاب غذايى زد، بعداً در اين اعتصاب با وى ،يک عضو ولسى جرگه، سه عضو جامعۀ مدنى، يک خانم ديگر وچهار محصل پوهنتون کابل نيز شامل شدند.
  اما پوليس شب جمعۀ گذشته؛ خيمه هاى سمين بارکزى و نه تن ديگر را برداشتند و بارکزى را به شفاخانۀ سردارمحمد داووخان در کابل انتقال دادند.
  محمد بارکزی شوهر سیمین بارکزی به آژانس خبری پژواک گفت که صبغت الله مجددی، امروز (٢٧میزان) نزد خانم بارکزی آمده و به وی وعده وکالت و پیگیری کارهایش را داد.
  به گفتۀ وی، خانمش نیز این وعده را قبول کرده و با احترام به حضور مجددی و با خوردن چند قاشق سوپ به اعتصاب خود پایان داد.
  موصوف وضعیت صحی سیمین بارکزی را خوب توصیف نکرده و افزود که وزارت صحت عامه برای ادامه تداوی وی خواهان حضورچند روزۀ دیگر وى در شفاخانه شد.
  محمد بارکزی اظهار داشت که در این دیدار، صبغت الله مجددی پیشنهاد تصرف چوکی خودش در مشرانو جرگه را نیز به خانم بارکزی داده که این پیشنهاد از سوی وی رد شد.
  بر اساس معلومات منبع در صورتی که بعد از ختم اعتصاب نیز به دوسیه وی رسیده گی نشود، از دیگر راه های قانونی موضوع خود را رسیده گی خواهد کرد.
  پیش از این نیز کميسيون مستقل انتخابات گفته بود که حاضر است تا پيرامون آراى بارکزى و جاگزينى او معلومات ارايه نمايد.

  آنلاين بنگريد : صبغت الله مجددی هنوز زنده است؛ اعتصاب غذای سیمین بارکزی پایان یافت

  • اگر پایان نمی داد میمرد !! منتظر همین بود !!

   چند سال بعد اثراین هجده روز گرسنگی را خواهد دید !!!

   باش که حضرت چه وعده ها برای زنکه داده !!!

   حضرت چرا چند روز قبل این کار را نکرد !!!

 • برای همه اظهر من الشمس است که خانم بارکزی در این مدت کله پلو میزد ولی به خوبی توانست تظاهر به گرسنگی کند. یک چیزی را که خانم بارکزی نتوانست پنهان کند ان بود که چربی سر وصورت وسرین وپستانهایش هنوز هم کمافی السابق بود در حالکه یک کسی که هژده روز گرسنگی بکشد به همگان معلوم است که از به اغما میرود. خانم بارکزی در روز دوازدهم اعتصاب خود با پولیس درگیر شد وتوانست چند پولیس را ضربه فنی وچت کند و چنان فریادهای دلخراشی در عین انتقال میکشید که قرار راپور شفاخانه پولیس پرده گوش چند پولیس پاره شد و چند پولیس شجاع ووظندوست ما از ترس فریادهای خانم بارکزی یونیفورم خود را کثیف کردند!
  گفتنی است که بنده در کابل زیست دارم و جای خوشی است که اینکار خانم بارکزی باعث تنفر مردم از این رقاصه تازه به میدان رقص امده سیاست شده است. خانم بارکزی قبلا در تلویزیون باختر که توسط کابل بانک وروسای عیاش ان تمویل میگشت کار می کرد وهمگان از شخصیت واهلیت این خانم مبارز در ان تلویزیون که شوهرش به حیث راننده ویا دریور کار میکرد با خبر هستند

 • قسمش را من میخورم ولو که گردنم هم بسته شود که اگر این خانم برای شش ساعت هم غذا خوردن را بند کرده باشد. به والله به باالله به سمعت الله قسم که کسی اگر هژده روز تحریم غذایی کرده باشد اگر به زور جرثقیل هم از اغما بیرون بیایید. روی این خانم را ببینید که هنوز هم گوشت الود است. صرف چشم هایش از خاطر پرخوری وخواب زیاد پندیده است! گفته میشود که این خانم در خانه داکو ظاهر قدیر انرژی درنک رد بال میزد ولی در برابر تلویزیونها تظاهر به گرسنگی کشیدن میکرد. لطفا بالای اینگونه اشخاص دل نسوزانید. به ماچی که بارکزی در پارلمان باشد ویا مندوزی. نه کل باند نه کدو خاک در سر هردو!

  • کل وکدو سرته بخوره آغای خون خور. مرحبا . چیزیکه گفتی کاملا| درست است ، آفرین به فکر تو. منتها یک خواهش: آن اینکه همی اسم مستعار خوده تغیر بتی. خون خور چه؟ حد اقل شراب خور بان ویا کدام چیز دیگه خور.ولی گفته هایت را پسندیدم.

 • یاد دادند اعتـصاب را دشــمن بی دین مــا
  به آن بانوی رأی باخته،بیچاره وغمگین ما
  شیخ آمد گفت خانم!این عمل شیطانی است
  سوپکی آهسته ریخت در حلقوم سیمین ما
  مثل طفل شیر خواره مزه میکرد سوپ را
  این چــنین افطار نمود سرباز بی تمکین ما

جستجو در کابل پرس