در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > جناب احدی سَرِ گنج

جناب احدی سَرِ گنج

کارتونی از عتيق شاهد
شنبه 12 جنوری 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • این آقا بوسیله دستگاه های پروپاگندی غرب ، بخصوص بی بی سی و در راس آن آقای ظاهر طنین پرچمی بی اندازه رکلام شد. پس از شش سال فساد اداری ، رکود اقتصادی ، توسعهء دامنه های فقر ، مرض ، آلودهگی محیط زیست و رونق اقتصاد مخدره معلوم شد که این آقا نه تنها فاقد آگاهی اقتصادی است بلکه توانایی مدیریت و پشبرد منجمنت سالم را ندارد. او که در حقیقت امر صدراعظم مملکت است کشور را به پرتگای نابودی رساند.اقتصاد آنرا فلج ، فرهنگ آنرا بی بنیاد و معارف آنرا با سیاستهای نادرست خود بی مایه ساخت.
  او تظاهر به قومگرایی میکند. این درس را از خانوادهء خسر خود، پیر گیلانی و متنفذین افغان ملت آموخته است. همه قومگرایان از قماش او چه پشتون چه تاجک جه هزاره و ازبک تظاهر به قومگرایی و تحریک قومخواهی را وسیلهء نیل به هدف و کتمان نیات خود ساخته اند.
  اگر اتمر از پشتو سازی معارف و خرم از خصومت با فلمهای هندی دم میزند ، هدف دیگر دارند. آنها شکست و ناتوانی اداری خود را در پشت این حرفهای بی مایهء ملی گرایانه پنهان میکنند.
  ای ملت بیدار شو !
  دنیا دیگر عقب قوم وملت نمیرود. دوران دگرگون سازی است. در خون و خاک می غلطیم اما با این حرهفای آدمکهای ناکام مانند کرزی ، احدی ، فهیم . بیات و... فریب میخوریم.نیروی خودی میهنی خود را با پذیرش و تحمل یگدیگر بسازیم.
  شهپر

  • شهبیر آغا: در کابینه دولت منتخب تان کسی باسواد نبود چرا که عمر شان در کوه در بچه بازی های خود مصروف بودن . لذا از طرف دولت از طنین که از جمله ضعیف ترین کادر های حزب پرچم بود . (البته از نگاه تیوری سیاسی )که از طرف دولتمردان فعلی در پست ملل متحد تعین بست گردیدن . که تا حال هم کدام فهمیده در کابینه پیدا نشده.جز ظاهر طنین پرچمی .

 • احدی رهبر حزب فاشیستی افغانملت است و همین کافیست تا او را بشناسیم. اما اقای کارتونیست با شما هستم:

  چسپاندن کلهء عکس احدی به روی کارتون تان هرگز یک کار هنری نیست. اگر کارتونیست هستی، کلهء احدی را نیز رسم کن. دزدی کلهء احدی ازعکس هایش و پیوند آن به کارتون یک کار هنری نی بلکه یک دزدی است. پیشهء تان را پاس بدارید!

 • احدي سر گنج احدي فاشيست كرزي فاشيست پشتون خوا فاشبست طاليب فشيست فاشيست فاشيست و فاشيست ..................................

 • همیکه که گفتی افغان ملت مشکل حل است
  تشکر

 • عتیق جانه! خدای دی پوه که خپل کدرونه مه توهینوه دا هیواد د شاغلی احدی صاحب غوندی پوهانو ته ضرورت لری . اکه سیال باشی امیت بس اس

جستجو در کابل پرس