کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > خــــدایا ســــی و نه بار پنــــاه می بریم به تو از شــــر شیــــطان در لبــــاس (...)

خــــدایا ســــی و نه بار پنــــاه می بریم به تو از شــــر شیــــطان در لبــــاس انســـان !

دو شنبه 21 نوامبر 2011, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

خــــدایا ســــی و نه بار پنــــاه می بریم به تو از شــــر شیــــطان در لبــــاس انســـان !
اگر به تاریخ معاصر کشور یک نگاه اجمالی بیاندازیم به یقین که در نحس بودن یا حد اقل مرموز بودن عدد سی و نه دیگر شک و تردیدی نخواهیم داشت.
نادرغدار درست بعد از سی نه ماه حکومت بدست عبدالخالق و دوست همزرمش محمود که سن هردو جمعاً سی و نه سال می شد بقتل رسید و پسرش ظاهرشاه درست بعد از سی و نه سال سلطنت توسط دادود خان مجبور به ترک تاج و تخت گشته و دادود خان در هفته سی و نهم سال بدست کودتاچیان خلق و پرچم به ضرب سی و نه گلوله بقتل رسید.
نابغه شرق تره کی در ظرف سی ونه ثانیه بدست های شاگرد وفادارش حفیط الله امین ذریعه بالش خفه شده رهسپار جهنم گشت ، رهبران مجاهدین بعد ازینکه سی و نه بار عهد و پیمان صلح را بی شرمانه زیر پا کردند ( مرتبه سی نهم در خانه خدا) توسط وحشیان طالب از قدرت برکنار شدند و طلاب کرام با و جود غر و فش فراوان بیشتر از سی و نه روز در مقابل بمباردمان طیارات امریکایی تاب مقاومت نیاوردند و بالاخره فرار را بر قرار ترجیح داده به سر زمین آبایی شان متواری گشتند.
حامد کرزی فقط در ظرف سی و نه ساعت از یک انسان مجهول الهویه به زعیم ملی افغانستان ارتقا یافته و بر اریکه قدرت تکیه زد و به فرمان با داران پاکستانی اش زمینه ترور استاد برهان الدین ربانی را که درست سی نه بار برای انجام فعالیت های صلح بخارج سفر کرده بود و ازین راه فقط موفق به ذخیره سی و نه ملیون دالر و سی ونه خشت طلا گردیده بود فراهم کرد.
در سی و نهمین لویه جرگه در تاریخ لویه جرگه های افغانستان نواده شیخ المشایخ حضرت صبغت الله مجددی و جلالتماب حامد شیرزی که اگر سن هردو را جمع کرده و از حاصل آن سن دانشمند محترم صدیق افغان بنیان گذار ریاضی فلسفی جهان را تفریق کرده و تقسیم دو نمایم با ز هم همان عدد منحوس سی و نه بدست می آید که بالاخره به فتوی حضرت صاحب و فرمان حامد شیرزی این عدد نا میمون از لوح خاطر اعداد زدوده شده و روانه اسفل السافلین گردید .

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002727094161&sk=photos

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


45 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > خــــدایا ســــی و نه بار پنــــاه می بریم به تو از شــــر شیــــطان در لبــــاس (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • آقای حقانی.شایدمینویشتید<اعوذوباالله من الشیطان الرحیم>ونه رجیم چون شیطان 1400سالست که بیکارشده ومسلمانان جاه نشینی اورا گرفته اندوهمچنان 39بارپناه نه بلکه یک ملیارد بار پناه؟.بدرود

  • حقانی عزیز،
    طنز هاو کنایه های زیبایی تان همیشه بر دلم چنگ میزند. همیشه سبز و بهار باشید.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.