صفحه نخست > کارتون > طنز روز > حامــد شــیزی از ترس همســایگان مســلمان با امــریکای نامســلمان پیــمان دوســتی می (...)

حامــد شــیزی از ترس همســایگان مســلمان با امــریکای نامســلمان پیــمان دوســتی می بنــدد !

شمس الحق حقانی
دوشنبه 28 نوامبر 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

حامــد شــیزی از ترس همســایگان مســلمان با امــریکای نامســلمان پیــمان دوســتی می بنــدد !

بیچاره حامد شیرزی برعلاوه خیلی عیوب و نقایص دیگر از بخت بد به مرض شیسوفرینی هم مبتلاست .
یکی ازعلایم این مرض اینست که مریض خود را همیش تحت تعقیب دشمن احساس کرده و حتی در چاردیوار خانه اش هم احساس امنیت نکرده و در هراس است که مبادا دشمن از سوراخ کلید و یا دودکش بخاری بخانه داخل شده و او را بقتل برساند.
کرزی هم در اثر ابتلا به این مرض همگی را دشمن پنداشته و حتی از همسایگان مسلمانش هم در هراس است ، در حالیکه این همسایگان بیچاره بنا بر وجیبه اخوت اسلامی از هیچگونه همکاری و مددگاری در حق برادران مسلمان شان دریغ نکرده و در حالات اضطراری پیشتر از حکومت افغانستان به مساعدت و همدری برادران مسلمان پرداخته.
بعض ها که از این مریضی کرزی بی اطلاع اند هوس پیوند دوستی او را با امریکا حمل بر نمک حرامی وی کرده و میگویند که کرزی خود کش بیگانه پرور است ، آنها بدین عقیده اند که کرزی بجای اینکه شکر خدا را بجا آرد که چنین همسایگان نیکو سیرت و مسلمان نصیبش گردیده که مورچه در زیر پایشان اذیت نمی شود دست دوستی بسوی کفر دراز میکند ، پس کاش بجای کشور های اسلامی ایران و پاکستان ممالک کفر چون آلمان و فرانسه در همساگی افغانستان قرار میداشتند که از ضعف دولت کرزی استفاده کرده جاسوسان داخلی شان را در کابینه و پارلمان افغانستان جابجا می ساختند و از طریق آنها در امور داخلی کشور دخالت کرده و جهت حرکت جامعه را تعین میکردند.
آنگاه کرزی قدر همسایگان مسلمان را که بجز عمل خیر و کمک و مساعدت محض ان لله چیزی دیگری از ایشان به خاطر ندارد بخوبی میدانست .

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

http://www.facebook.com/profil...

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پيام‌ها

 • خیلی عالی است واقعا خوشم امد افرین بتو

  repondre message

 • بسیار زیبانوشتید، اما مرا تصویر طنز نان بسیار خنداند.
  همیشه بهار باشید.

  repondre message

  • همی همسایه های مسلمان اوغانستان حق همسایگی و اسلامی شانه ده حق اوغانستان ادا کده و میخایه که یک همسایه گپ شنو داشته باشند. کرزی هم اگه گپ شنو نباشه و خوده یک گردن بلند کنه اونه مثل آغایش توسط همسایه نیک چارماری میشه باز چه کنه. باید رییس جمهور و والیا باید اَو خوده پُف پُف کده بخوره و مثل وزیر دفاع واری بی آزار باشه و همسایه های خیرخواه هم همییاره میخایه و حالی پاکستان به خاطر دلسوزی که داره پایه لچ کده که اردو ره به دلخواهش جور کنه باز حق همسایگی خوب ادا میشه.

 • bekhoda qhasam agar Esrail hamsaye afghanistan mibod hala afghanistan weran nabod afghanistan faqhat bekhater hasayehaye mosalman trorist weran shode wa milyonha jawan ra az dast dade arezoye jawanan afghan dosti ba qharb wa amrica hastesh in behtarin fersat baraye afghanhast ... wa aghar ba hamsayehayash dosti kone montazer yak talib digar bashe wa az talib felly qhawitar

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس