کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > ببينيد و بشنويد > رقص باشکوه هنرمند افغانستانی میثم نوری در هلند

رقص باشکوه هنرمند افغانستانی میثم نوری در هلند

دو شنبه 28 نوامبر 2011

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


47 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > ببينيد و بشنويد > رقص باشکوه هنرمند افغانستانی میثم نوری در هلند

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • فرزندان نازنین وطنم، در همه امور زندگی تان مؤفق باشید.
  شما باعث افتخار همه ای ما اید. خوشبختی تان آرزوی ماست.

 • همجنسگرائی در اروپا یکی از آزادی های فردی و نشانه تحمل یک جامعه مترقی مقابل دیگراندیشان است. اما همجنسگرائی در افغانستان زورگوئی، تجاوز به پسران کوچک و مایه خجالت برای جامعه است. جامعه عقبگرا عوض اینکه که علیه آن زورگو و تجاوزگر مبارزه کند، بازهم آن پسرکوچک را تقبیح و بدنام میکند. اینست عدالت در جامعه مسلمان ما.
  اما در رابطه با مؤفقیت میثم نوری همینقدر باید گفت: چشمان حسودان کور باد!

  • رقص هنرمندانه و صمیمانه و محترمانه این بچه جوانی افغان که شاید فارسی هم درست بلد نیست که گپ بزند و از دنیا خبری چندانی ندارد با " ک و ن د ا د نء " (( دگر اندیشان اروپایی )) چه رابطه دارد بابا جان ؟ خلق الله در کشور های تبعه دین محمدی یعنی هر یک عربی که به مجرد شنیدن صدای "الله اکبر الله هو اکبر" تمام کار و بار و دکان و مغازه را بدن اینکه فقل بزند و یا چوکی داری از ان مراقبت کند واز و لنگ ایلاه داده به مسجد داخل میشود تا به خدا راز و نیاز کند , یک یا دو تا شاگرد پاکستانی یا افغانی دارد تا در موقع که احساساتی میشود معقدش را مالش دهد . یعنی مفعول بودن و یا به حساب شما " دگر اندیش " بودن چنان به زور و شور است در ممالک تبعه دین اسلام محمدی که نگو و نپرس با با جان . به قول گفتنی اگر کلاه شما در دور و بری خانه کعبه افتاد به زمین خم شده بلندش نکنید که نشود که " دگر اندیشی " شما را از عقب " انگلک " ضرور خواهد کرد . شاید همه خبر باشند که جوانان در کشور های اسلامی چنان حشری شده اند از دست قوانین من در اوردی اسلامی که در سرک های شهر های بیرو بار حتی زن های هفتاد ساله را هم انگلک میکنند , زنا در بین اعضای خانواده نزدیک مانند ماما و خواهر زاده , کاکا و برادر زاده , بین جوانان مجرد با زن کاکا , زن برادر , شوهر خواهر , و برادر شوهر قیامت میکند , قابل شرم است که به مراتب شنیده ام که خواهر با برادر و پدر با دختری خود رباطه شهوانی داشته اند , این ها همه از برکت دین اسلام به جان مردم افغانستان افتاده است , که راه نجاتی برای ختم این کار های شرم اور نیست . ب د .

  • برادران خواننده کابل پریس!
   شما دیگر هیچ نظر ندهید ومقاله ای هم ننوسید زیرا آقای اطلس از تجربه های که دارد بسنده است. مگر نخواندی که عربها به مادر هفتاد ساله اطلس انگلگ کردند... خودت روی کعبه را دیده باشی محترم.
   وهم چنان از قصه اش چنین معلوم شد کدام جوان عرب که من اورا مسلمان نمی خوانم...مقعد این مرد را که بنام اطلس است مالیده باشد ویا هم سخت ک و ن کرده باشد این قدر از مسلمان می نالد.

  • اطلس قند حتماَ شاگردی کدام عرب را داشتی، و اکثراَ معقدت خوب مالش شده. چند تجربه سکس را با خواهرت داشتی؟

 • خوب بود امابجزازداورانگلیسی که حرف زد فهمیدم اما به هلندی بوی نبردم که چه میگفتند

 • آقای اطلس،
  فبلاّ دو پیام دیگر در رابطه با همجنسگرائی درین صفحه وجود داشت، که من به جواب آن، پیام بالائی را نوشتم. اما خوشبختانه آن دو پیام چندروز بعد حذف شد. ازین لحاظ پیام من تقریباّ بدون ربط به موضوع اینجا باقی ماند.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.