کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > فدراسیون توركان افغانستان حمله وحشیانه و حیوان صفتانه تروریست های تحت الحمایه و تحت (...)

فدراسیون توركان افغانستان حمله وحشیانه و حیوان صفتانه تروریست های تحت الحمایه و تحت التربیه حكومت كرزی و افغان ملتی ها را شدیدآ محكوم مینماید

سه شنبه 6 دسامبر 2011, بوسيله‌ى فدراسیون فرهنگی تورکان افغانستان

خبر های تكان دهنده از افغانستان، حاكی از آن است كه برادر خوانده های كرزی و شبكه تروریستی تحت حمایت حلقات فاشیستی و افغان ملتی بنام طالبان و گاهی هم بنام گروپ حقانی وگاهی بنام پیكار جویان ضد دولتی ویا برادران آزرده خاطر، مگر در واقعیت امر همان چهره های كثیف، فاقد جوهر انسانیت و اسلامیت و اهلیت و شرافت كه مربی و همدستان آنها از قصر ریاست جمهوری تا پارلمان، حكومت، قضا و دیگر ارگانهای مهم دولتی جا گرفته اند، بار دیگر نا جوانمردانه و حیوان صفتانه فاجعه آفریدند و ریختن خون هزاره را هدف قرار داده و در شهر های كابل، مزارشریف و قندهار به عزاداران عاشورا حمله نموده و ده ها تن انسان بیدفاع، بیگناه و بی غرض اعم از زن و مرد و پیر و جوان و اطفال معصوم را درین روز های مقدس به خاك و خون كشیدند.

ارتكاب این جنایت فاجعه بار درحالی به وقوع میپیوندد كه همدستان و حامیان این هیولای قرن 21 و جانوران تاریخی در چهره رئیس جمهور دولت اسلامی افغانستان و باند تمامیت خواه او تحت پوشش حزب افغان نازی به خاطر دعوت این جانوران وحشی در بن تشریف آورده و در پیشگاه حضرت بادار شان زانو میزنند و شفاعت میخواهند تا این جنایت كاران تروریست را در قدرت سیاسی افغانستان شریك نمایند.

فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان این جنایت غیرعقلانی و غیر اهلی ستیزه جویان خرد باخته را برعلیه خلق هزاره و دیگر مردم بی گناه به شدت تام محكوم نموده و به عاملین آن لعنت خداوند را میفرستد، وبرای قربانیان این فاجعه تسلیت عرض مینماید.

ما به دولت دست نشانده انحصار طلب خاطرنشان میسازیم كه حمایت از طالبان تروریست، افغانستان را به فاجعه قرن نزدیك خواهد ساخت و از جوامع مدنی داخلی و خارجی كشور دعوت مینمائیم تا فریاد مردم مظلوم را به گوش جهانیان برسانند. و از دولت های ذیدخل قضیه افغانستان تقاضا مینمائیم كه با معامله و حمایت از تروریستان و طالب های نیكتائی پوش فضای خون آلود مملكت را خون آلودتر ننمایند.

به امید آنكه دست ظالم از یخن مظلوم برای همیش كوتاه گردد

هیئت رهبری فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


61 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > فدراسیون توركان افغانستان حمله وحشیانه و حیوان صفتانه تروریست های تحت الحمایه و تحت (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.