صفحه نخست > عکس > خاکسپاری قربانیان پاکسازی نژادی- مذهبی؛ دولت فاشیستی کرزی و طالبان افکار (…)

خاکسپاری قربانیان پاکسازی نژادی- مذهبی؛ دولت فاشیستی کرزی و طالبان افکار عمومی را منحرف می کنند!

گروه تروریستی لشکر جنگوی در هماهنگی کامل با تروریستان افغان در گروه قبیله ای طالبان می باشد و دولت افغانستان با طالبان ارتباط مستقیم دارد.
چهار شنبه 7 دسامبر 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

تنها یک روز پس از کشتار با هدف پاکسازی نژادی و مذهبی در کابل، 19 غیر نظامی توسط بمب کنار جاده ای گروه تروریستی طالبان در هلمند کشته شدند. علی رغم دست داشتن گروه تروریستی طالبان در کشتارهای سیستماتیک در افغانستان، دولت حامد کرزی روز علایق قومی و قبیله ای، افکار عمومی را از اصل حوادث منحرف کرده و برنامه های خود را برای گسترش حکومت تمامت خواه قبیله، با استفاده از نیروهای مزدور طالب و طالب نکتایی پوش به پیش می برد.

عکس ها از رویترز، گتی ایمیج و اسوشیتد پرس

حمله خونین بر مردم هزاره و ارتباط مستقیم آن با حملات در کویته پاکستان!

جنایتکاران طالب، برادران حامد کرزی، بار دیگر با هدف پاکسازی قومی و مذهبی دست به کشتار ده ها تن از مردم هزاره زدند. در میان کشته و زخمی شدگان، زنان و کودکان زیادی دیده می شود.

سه شنبه 6 دسامبر 2011

گالری عکس

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • این است افکار وهابیت چه جنگوی پا کستانی باشد و چه طالب افغانی زیرا هردو از یک گیلن تغزیه میشود جنگوی پاکستانی نمیتواند که چطور از مرز رد شود تا کابل بیاید بطور یقین طالبان برادر کرزی خان همکاری نموده تا خود دسته سینه زنی اورده بعدش انتحارش کرده .

  آنلاین : http://http://www.kabulpress.o...

  • man ham nazari shomara tayed mekonam

  • aya yag nafar payda na mesha ke az en karzaye kharzay sawal kona tu ke enthare ra raha karde hala jabe khanwade en hama shahda ra ke meda lante khoda bar har chi pashtun zada ast khodawnda tu en qawmi yahoda nabod kon az keshware ma enha zade yahod ast baraye nabode bashar khalq shoda

 • درود به رئیس جمهور محبو ب القلوب افغانستان که این عمل تروریستی دشمنان افغانستان را با شهامت ودلیرانه محکوم کرد. من نمیدانم محکوم کردن این جانور دوپا که از ده سال باین طرف با صدای گوشخراش از رسانه های غیر ملی منتشر میگردد ،چه دردی را دوا میکند.

  • بدخشانی های فیس بوک :::این عمل غیر انسانی طالب های وحشی را تقبع می کنیم..وبروح برادرن مان که جان خود را از دست دادند درود می فرستیم.و صبر جمیل برای باز مادگان...

 • لعنت به وهابی های کثیف بی دین . اینها نوکران اسرائیل و یهود اند .

 • از گپ های رادیو کابل معلوم میشد که مردم تقریباء به فکر اتحاد نمودن هستند . از جانبی سفارت ایران اخوندی دمب تکان داده و به طرفداری مردم افغانستان یک گپ های زده . و در همزمان کرزی در حالیکه هدایت داده شده بود که در وقت اظهاری تاسف و تاثر باید کمی گریه نیز کند که به وضاحت نشان میداد که " ای مردم من در حالی گریه کردن هستم ولی به شدت گریه خود را مهار نموده ام " حرف های اخطاریه به پاکستان زد . ولی جواب پاکستان فقط حرف زدن نیست و باید با قصی القلبی در شهر های مختلف پاکستان سر های بریده شود و باید و شاید مامورین عالی رتبه نظامی و سیاسی پاکستان ترور گردد . البته مردم شریف پاکستان نیز مانند افغانها از دست آی اس آی به مرگ رسیده اند و انها نیز نجات میخواهند . پس تا زمانیکه قتل های در پاکستان رخ ندهد این سلسله ادم کشی های دسته جمعی ادامه خواهد داشت . گرچهخ خوب شد که ربانی را کشتند کار افغانها را اسان ساختن , ولب در حقیقت باید آی اس آی شکسته شود .

  • برادر تو هم ار همان گند های پاکستانی هستی وقت دیگران با این چرند ها چرا ضایع میکنی

 • این اسلام است که انسانها را تا این حد وحشی میسازد که در یک لحظه خود و صدها انسان دیگر را پارچه پارچه کند. این انتحاری در سایه قرآن و آرزوی بهشت و به هدایت عالمان اسلامی خود را منفجر کرده است. مرتدها و بی دینها اهل زندگی و عشق و علم هستند. لعنت به اسلام! تف بر قرآن با این فرآورده هایش!

  • سلام خدمت بازدید کنده گان و درود رحمت خداوند بر روح شهیدان حادثه سه شنبه دهم محرام و صبرجمیل به باز ماندگان این حادثه وحشیانه نعلت خداوند بر ادم کشان تروریستان دشمن مردم افغانستان
   اما بعد: دوست عزیز در کجای از قران کریم امده که انسانها را بکشید ودر اسلام عزبز برادر برابری و اخوات به تکرار زکر شده ما نباید گناه یک گروه ادم کش و بی دین را به قران و اسلام عزیز گرهی بزنیم و نسبت بدهیم .خداوند ابن دشمنان دین را در دنیا واخرت روی سیاه و شرمنده میسازد انشاالله واین تروریست ها مسلمان واهل قران نیستند

  • بلی پولپت واستالین هم پیروان اسلام بودند که میلیونها انسانرا به خاک خون کشیدند وقومهای هوتو وتتسی آفریقا نیز پیروان دین اسلام بودند که یک میلیون انسانرا در ظرف چهار ماه بقتل رساند ند فاعتبرو یا اولی الابصار

 • این اسلام نه بلکه انهای هستند که اسلام را بد نام میخواهند وتمام مداری گری های کرزی معلوم هست اما دیگر رهبران و کلان کاران چی کردند حتی به زبان خود یک تسلیت هم نگفتند لعنت به این خاینین

  • کریهترین وبی خاصیت ترین جملۀ که ، نه تنها من بلکه اکثریت آزاد اندیشان از آن تنفر دارن عبارت از جملۀ «اسلام را بدنام میسازند » است . اسلام چه صفت نیک دارد که بدنام شود .

  • اسلام توانست از اعراب جاهالی که دخترانشانرا زنده بخاک میکردن انسانهای چون ابوذ روعماربسازد اما شما به اصطلاح آزاد اندیشان که فکر نمی کنم شما یکی از آنها باشید از اعراب جاهلی هم جاهلتر هستید ایوای بر حال شما۰

  • آقای عبدالله ، اگر اعراب قبل ازمحمدواسلامش دختران خود را زنده به گور مینمودند واین رسم رایج وسنت عمومی اعراب بوده !! پس اینهمه شمشیر وسنان بدستان قاتل ، چپاولگر، زنباره ومتجاوز ازکجاسبزشدند؟ که اسلام این آیین بربریت ، عقب مانده ، زن ستیز ، تفرقه وتعصب آفرین را به نیاکان ما تحمیل نمودند . حرف دیگر اینکه : این آقایان چون عمار- ابوذر و....ازکدام ویژه گی ها ، کمال وهنری برخوردار بودند ؟ تا باسرمشق قراردادن وبهره گیری ازآن از دست این شرایط اسفبار خلاصی یافته ولااقل به امید رسیدن به سرزمینهای که ابوذر وعمار زده نیستند!! به این صورت تکاندهنده واسفبار غریق درآب وخوراک ماهی ها نگردیم . آیا زمان آن نرسیده که قدری ازخرد وتعقل کار گرفته وازاین حرف وحدیث که قرنهای متمادی باعشق وعلاقه به آن گوش جان سپردیم ، باورداشتیم ولی سوگمندانه نه تنها خیرش را ندیدیم که درآتش عشق آن سوختیم !! دست برداریم ؟ اگراین شخصیت های فرزانه ، نمونه ، الگو وسرمشق رهبری فقط مختص به مان صدر اسلام بوده وبشریت بعد ازآن ازنعمت وجودش مادام العمر بی بهره می ماند ! که دیگر نیاز نیست آنرا وسیله ای دفاع ازدین اسلام دراین مقطعی ازتاریخ وزنده گی خود بسازیم که روزانه اسلامیون عزیز ما مرتکب هزاران خطا وجنایت میگردند ! زیرا به قول معروف " عطر آن است که خود بوید ، نه آنکه عطارگوید " . اگرنه ، ابوذر وعمار شدن پدیده ای است زمینی ودرهمه ای زمان ها ممکن به شدن وبودن ؟ لطفآ معرفی بدارید که ما بی خبرانی ازکرامات وحسنات آن بزرگواران صدر اسلام !! درحال حاضر کی ها را مشمول آن ساحات وحریم مقدس بدانیم ؟ آقای ولی امرمسلمین جهان خامنه ای را که سربازان وفدائیان عمارواباذرگونه اش ازدیگرجنایت پیشه گی واعمال ضدبشری که بگذریم ، حتی برادران وخواهران مومن خود را درچهاردیوار زندان مورد تجاوز جنسی قرار میدهند !! ویا امیرالمومنین ملاعمرصاحب را که طلبه های خالد ابن ولیدگونه اش مطابق شرع شریف انسان را سروگلو میبرند ؟. بنظرم دیگر نیاز به مداری گری نیست . بقول معروف " هرچی دردیگ است ، درکاسه میآید " اسلام عزیز وبدون عیب وتقصیر نیز درعصرما دقیقآ همان است که زشت تر وضدانسانی تر دراوایل عمرش بوده . لطفآ کمی وقت بگذارید وتاریخ تجاوز این دین وحشت آفرین بر سرزمین آبایی خودرا با تآمل وبادید انسانی مرورنمایید .

 • به وسیلهء نام محفوظ :

  تو بر ما یک ایطور یک نظریه و یا شعور و یا فهم و یا وطن پرستی و یا عشق و یا علاقه و یا محب وطن بودن و یا یک مثالی از این احساس پیش کن که وقتی به رگ و پی افغانها داخل شود مانند ان انتهاری به زود ترین فرصت از افغانستان به طرف پاکستان حرکت کند و بیست سی تا از مامورین عالی رتبه نظامی و سیاسی پاکستان را سر بریده بر گردد . افغانها به اندازه جاهل و بی سواد و بی شرم و بی غیرت و بی بخار و بی حس تشریف دارند که یک مسلمان جاهل برای رفتن به بهشت بی ناموسی که برادر و خواهر و مادر و پسر پدر دختر تمام روز و شب در زیر سایه درختانء انجیر و انگور ان به زنا زاده گی شرعی مشغول اند , میخواهد از طریق کشتن کفار که مسلمانان افغانستان به نظر او است , به بهشت میرود .

 • سوال من اینجا ست چرا در محافلی که رهبرها تشریف داشتند حادثه رخ نداد اما مردم بیچاره و غریب بازهم قربانی شدند ایا محل حادثه قبلا به انها معلوم بود؟

 • خاک بر سر این دال خورها شوند که نه بویی از اسلام میبرند و نه بویی از انسانیت سالهاست که مردم بیگناه افغانیستان چه از سنی و چه از شیعه مورد کشتار قرار میگیرند ،،و آقای حامد کرزی هم در صدد مذاکره و به دولت خاندان این کثیفهای حیوان صفت هست،،لعنت بر دشمنان افغانستان..لعنت بر این دال خورهای وهابی

 • برادران عزيزالقدر مزهب شيعه ما درين غم شما شريك هستيم واين عمل وحشيانه كه تو سط وحابى هاى كثيف و بيدين ,ملعون,لامزهب واى اس اى رزيل انجام شده,خودرا شريك ميدانيم.خداى باك ميداند كه از دل ما خون ميبارد,براى من بهتر و اسانتربود كه اكر خودم انجا ميبودم وبه جاى يكى از ان برادران من ان مقام شهيد اولاده بيامبر اسلام مير سيدم.
  برادران عزيز دشمن ماو شما كه اين كار را كرده به هدف خود نميرسد زيرا ما وشما با جان ودل دوست هستيم و يكديكر خودرا خوب ميشناسيم و عزيز ونور جشم يكديكر هستيم.
  دشمن ما با كستان است اين همه كشت و خون از با كستان براى ما فرستاده ميشود و حابى هاى سعودى دشمن دين و اسلام دشمن بيامبر و خاندان او هستند.
  برادران بيدار باشيد كه دشمن از طريق دين و مزهب ميخواهد تفرقه باندازد,ما شيعه و سنى دو نيم از بيكر دين اسلام هستيم و بين ما هيج مشكلى و جود ندارد و بكزار كه كه كفار در زير لباس اسلام هر كدام ما را بكشند ولى ما را بهم انداخته نميتوانند.يك شيطان ريش جارو مانند دوم خر از تلويون نهاى لاس انجلس هم بسيار كوشش كرد ولى شيعه و سنى برايش جواب دندانشكن دادند.بلا خره ان ملعون فرار را بر قرار ترجيع داد.اين بار هم اى اس اى مزخرف كوشش ميكند و من يقين دارم كه مردم خيلى هوشيار شده ايم ,دوست و دشمن خودرا خوب شناخته ايم.
  به يك كلمه همه شيعه و سنى و تمام اديان و مزاهب جهان موافق شده اند كه.مرك بر با كستان
  مرك بر با كستان
  مرك بر كشور نا مسلمان با كستان و ايران.
  زنده باد هندوستان.كاشكى ايران و با كستان هم هندو ميبودند.
  امروز ان ان دوكشور مسلمان ايران و با كستان و هم عربستان طالب برست كرده صد بار هندو بهتر است.
  برادران اسلام بدست اى اس اى اسير است.
  و هم كشور با كستان بدست جند جنرال خيره سر نا مسلمان اسير است.
  امريكا ان كشور ابر قدرت بايد در با كستان نظم را بياورد و سلام را از اسارت با كستانى نجات دهد.

 • باقی سمندر
  قوس سال ۱۳۹۰ خورشیدی
  دسامبرسال ۲۰۱۱ میلادی
  سلام به شهدای بخون خفته ای روز عاشورا در کابل- مزارشریف و قندهار
  سلام به خانواده ها و دوستان و نزدیکان و اشناها وهمسایه ها ی دور ونزدیک شهدای روز عاشورا در کابل - قندهار-مزارشریف
  سلام به خوانندګان ګرامی کابل پرس?
  من خود را در غم همه عزیزان شریک میدانم وبرای شهدا بهشت برین آرزو نموده وبرای بازماندګان شان صبر جمیل میخواهم .
  کینه ونفرت وانزجار بی پایانم رابرای طراحان پشت پرده وهمه جنایت کاران یخن سفید و دستان پرخون بیان میدارم و ارزو دارم تاهرچه زود تر جنایت کاران اصلی بدست قانون سپرده شده و به کیفر اعمال ننګین شان برسند.
  هوشیار باشیم و نګزاریم تا با دامن زدن هرچه بیشتر کینه ونفرت و انزجار وتفرقه مردم افغانستان را بازهم بجان همدیګر بیاندازند .
  اګر شما سخنرانی پرویز مشرف را شنیده باشید - وی در مورد افغانستان دو پیش بینی ودو طرح را در بی بی سی بیان داشت
  یک افغانستان به سال ۱۹۹۲ برمی ګردد
  دو افغانستان به سال ۱۹۹۶ برمیګردد
  وطندار نازنین
  باهم متحد تر ګردید وخوابهای دشمنان رنګارنګ مردم افغانستان را به مرګ دایمی شان تبدیل سازیم
  شاد باد روان شهدا
  بهشت برین جای شان باد

  آنلاین : شاد باد روان شهدا

 • aya yag nafar payda na mesha ke az en karzaye kharzay sawal kona tu ke enthare ra raha karde hala jabe khanwade en hama shahda ra ke meda lante khoda bar har chi pashtun zada ast khodawnda tu en qawmi yahoda nabod kon az keshware ma enha zade yahod ast baraye nabode bashar khalq shoda

  • جالب است . از امریکا خواسته می شود که اسلام را از اسارت نجات دهد ! برادر عزیز. امریکا یکبار اسلام را به وسیله ی مجاهدین نجات داد و این است حاصل آن . دیگر چی می خواهید؟ هنوز سر گوساله بیرون نشده است ...

 • این جنایت از طرف دشمنان مردم افغانستان بوده به مشورت و اطلاع صد در صد فیصد اپوزیسیون به رهبری داکتر عبدالله بی دین که خودش به طور نمایشی در دشت برچی رفت وبا این پلان سه شکار کرد 1-به ما شعیه ها نمایش همدردی(صرف به منظور سو استفاده سیاسی)2-میفهمید که همه مردم حکومت را ملامت میکند3-کشتار هزاره هاو باقی اقوام شعیه.واگر این راپور دقیق نباشد چرا او یک نماینده ایتلاف را به منطقه پلان شده روان نکرده بود .لعنت خدا به منافقان ودشمنان شعیه ها والسلام

 • از قلبم خون میچکد از دیدن عکس های فرزندان غرقه به خون وطنم!
  خداوند سونامی دیگری را نسیب این لانه تروریستان نماید و این چتلستان را به ویرانه ای تبدیل کند، تا از دل مردم بیچاره ما باخبر شوند.
  از شما برادران عزیز خود خواهش میکنم که بر سر همدیگر نکوبید، زیرا دشمنان ما به مرام شان، که تفرقه اندازی بین مردم ستمدیده این میهن است، میرسند. به آسیاب دشمن آب مریزید.

 • شما کی‌ عاشق شهادت هستید، پس چرا خوشحال نمشوید کی‌ شما را ترور کردند و به بهشت فرستادند. این همان چیزی است که حسین هم نصیبش شد. باید جشن بگیرید کی‌ بهیشت مروید!! من کدام فرق بین کسانی‌ که خود را انفجار می‌کنند و کسانی‌ کی‌ خو را زنجیر و چاقو میزند نمبینم، چون هردوی‌شان قدر والای انسانی را نمدانند. در اسلام سربه زدن به جسم خود و یا انسانی دیگر حرام است. عزاداری حسین زمانی‌ روحش را راضی‌ می‌کنند وقتی شما افکار حسین را زند نگه دارید و در زمان لزوم با میدان روید نه اینکه خود را ضربه زنید و در وقت جنگ هیچ کاری است دست تان بر نیاید.خودم شیعه هستم و این هم عقیده‌ای من است. عقیده‌ای انسان دوستی‌ را که از درس قرآن امخته ام.

  ‌یک انسان

 • به آقای که اسمش را (یک انسان) گذاشته این شعر سعدی را تقدیم میکنم.

  بنی آدم اعضای یکدیگر اند
  که در آفرینش، زیک گوهر اند
  چو عضوی به درد آورد روزگار
  دگر عضوها را نماند قرار
  تو کز محنت دیگران بی غمی
  نشاید، که نامت، نهند آدمی

  • نادر خان مثلی خودت احمقها واقاً که نادر است !

   کسی‌ کی‌ به جان خودش رحم نکند پس دیگران چطوری رحم کنه؟! شعرت میگه وقتی کی‌ جان انسان‌های بی‌ غرض به درد آمد جان کسی‌ کی‌ انسان باشد هم بدرد می‌‌آید. نه اینکه چند تا با کاردی به جان خود شروع کرد باید دیگران برای او غم بگیره. خودشان هستند کی‌ برای خود سردردی طیار میکنند. البته وقتی کسی‌ با کاردی به جانش شروع میکنه کسی‌ دیگه را اجازه نمیدهد کی‌ او را ترور کنه. کاردی زدن با مرحله بهتر از کسانی‌ است کی‌ بمب میگذارند. ولی‌ این باید روشن گفته شود کی‌ مرحله بعدی کاردی بمبگذاری است. اینبار برای نادر خان روشن نوشته میکنم که بفهمی همچون کسانی‌ که ترور مکنند از جمل اینسان نیستند و پس شعر سعدی اینجا بیمورید نویشتی و نشان دادی که بی‌ عقل استی، با استفاده شعرت موضوع را تغییر دادی. بهتر است اول خواندن و درک کردن را یاد بگیر و بعد شعر بگو نه ...شعر. من هردو عمل را در کامنت بالا تقبیح کردم و برو کمی‌ عقل و درک یاد بگیر.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس