صفحه نخست > کارتون > طنز روز > برادران ناراض کــرزی در ادامــه راه یزید در روز عاشــوری در محفل عزاداری نواسه پیامبر (...)

برادران ناراض کــرزی در ادامــه راه یزید در روز عاشــوری در محفل عزاداری نواسه پیامبر جــوی خــون جــاری کــرده و رضــایت خاطــر باداران پاکســتانی شان را بدسـت آوردند !

شمس الحق حقانی
سه شنبه 6 دسامبر 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

برادران ناراض کــرزی در ادامــه راه یزید در روز عاشــوری در محفل عزاداری نواسه پیامبر جــوی خــون جــاری کــرده و رضــایت خاطــر باداران پاکســتانی شان را بدسـت آوردند !
با استماع این خبر دلخراش و دیدن تصاویریکه آتش به درون هر انسان با احساس مشتعل می سازد دیگر به مشکل می توان به اشرف مخلوقات بودن آدم باورمند بود.
این جنایت بقدری هولناک بود که حتی امیر المومنین ملا عمر دست داشتن طالبان را در آن تکذیب کرده و گفته درست است که رسالت طالبان فقط کشتن ، سنگسار ، انفجار و انتحار است ولی با آنهم انجام جنایت بدین مقیاس از توان طلاب کرام بیرون است و فقط می تواند توسط استادان ما صورت گرفته باشد.
اما خیلی جای تاسف است که یکعده روی تعلقات قومی و گروهی از اعمال ننگین همین جناوران بیشرمانه مستقیم و غیر مستقیم دفاع میکنند و خیلی درد ناک است که رئیس جمهور کشور از اینها بنام برادران ناراض یاد کرده و بیست نفر شان را بعد از دستگیری توسط نیرو های امنیتی کشور بورس تحصیلی داده به ترکیه می فرستد.
خیلی دردناکتر از همه که جامعه جهانی بعد از غر و فش روز های اول حالا از آنها بنام طالبان میانه رو یاد کرده و ما را تشویق به مصالحه با آنها میکنند چون ایشان دیگر جلادان تندرو نه بلکه جلادان میانه رو اند و بجای مبارزه در مقابل آنها باید با ایشان مصالحه و معامله کرد !

هموطنان گرامی به یقین که این یک توطئه پلان شده توسط حکومت پاکستان و هم پیمانان بین المللی شان برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان افغانستان است ، اگر ما تعصب و تنگنظری را کنار گذاشته و کمی عمیق فکر کنیم این برای ما افغانها کمال افتخار است که سنی و شیعه بدون کدام خصومت و دشمنی آزادانه مراسم مذهبی مان را برگزار میکنیم و نه مانند ایرانی های متعصب و فاشیست که در تهران به آن بزرگی اجازه اعمار یک مسجد را برای اهل تسنن نمیدهند و یا پاکستانی های وحشی که بنام اسلام حتی در مساجد اهل تشیع دست به بمب گذاری و قتل عام نماز گذاران می زنند !

پس بیائید که این توطئه دشمن را با هوشیاری ، خویشتن داری و احساس مسئولیت خنثی کرده بیشتر از پیش به اتحاد و وحدت مان منحیث برادران و خواهران مسلمان تاکید و پافشاری کنیم !

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

http://www.facebook.com/profil...

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس