کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > برادران ناراض کــرزی در ادامــه راه یزید در روز عاشــوری در محفل عزاداری نواسه پیامبر (...)

برادران ناراض کــرزی در ادامــه راه یزید در روز عاشــوری در محفل عزاداری نواسه پیامبر جــوی خــون جــاری کــرده و رضــایت خاطــر باداران پاکســتانی شان را بدسـت آوردند !

سه شنبه 6 دسامبر 2011, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

برادران ناراض کــرزی در ادامــه راه یزید در روز عاشــوری در محفل عزاداری نواسه پیامبر جــوی خــون جــاری کــرده و رضــایت خاطــر باداران پاکســتانی شان را بدسـت آوردند !
با استماع این خبر دلخراش و دیدن تصاویریکه آتش به درون هر انسان با احساس مشتعل می سازد دیگر به مشکل می توان به اشرف مخلوقات بودن آدم باورمند بود.
این جنایت بقدری هولناک بود که حتی امیر المومنین ملا عمر دست داشتن طالبان را در آن تکذیب کرده و گفته درست است که رسالت طالبان فقط کشتن ، سنگسار ، انفجار و انتحار است ولی با آنهم انجام جنایت بدین مقیاس از توان طلاب کرام بیرون است و فقط می تواند توسط استادان ما صورت گرفته باشد.
اما خیلی جای تاسف است که یکعده روی تعلقات قومی و گروهی از اعمال ننگین همین جناوران بیشرمانه مستقیم و غیر مستقیم دفاع میکنند و خیلی درد ناک است که رئیس جمهور کشور از اینها بنام برادران ناراض یاد کرده و بیست نفر شان را بعد از دستگیری توسط نیرو های امنیتی کشور بورس تحصیلی داده به ترکیه می فرستد.
خیلی دردناکتر از همه که جامعه جهانی بعد از غر و فش روز های اول حالا از آنها بنام طالبان میانه رو یاد کرده و ما را تشویق به مصالحه با آنها میکنند چون ایشان دیگر جلادان تندرو نه بلکه جلادان میانه رو اند و بجای مبارزه در مقابل آنها باید با ایشان مصالحه و معامله کرد !

هموطنان گرامی به یقین که این یک توطئه پلان شده توسط حکومت پاکستان و هم پیمانان بین المللی شان برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان افغانستان است ، اگر ما تعصب و تنگنظری را کنار گذاشته و کمی عمیق فکر کنیم این برای ما افغانها کمال افتخار است که سنی و شیعه بدون کدام خصومت و دشمنی آزادانه مراسم مذهبی مان را برگزار میکنیم و نه مانند ایرانی های متعصب و فاشیست که در تهران به آن بزرگی اجازه اعمار یک مسجد را برای اهل تسنن نمیدهند و یا پاکستانی های وحشی که بنام اسلام حتی در مساجد اهل تشیع دست به بمب گذاری و قتل عام نماز گذاران می زنند !

پس بیائید که این توطئه دشمن را با هوشیاری ، خویشتن داری و احساس مسئولیت خنثی کرده بیشتر از پیش به اتحاد و وحدت مان منحیث برادران و خواهران مسلمان تاکید و پافشاری کنیم !

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002727094161&sk=photos

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


40 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > برادران ناراض کــرزی در ادامــه راه یزید در روز عاشــوری در محفل عزاداری نواسه پیامبر (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.