کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال اروپا > نزاع تماشاگران یونانی حادثه آفرید

نزاع تماشاگران یونانی حادثه آفرید

جمعه 18 ژانويه 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

یک تماشاگر فوتبال در یونان بر اثر ضربه چاقو کشته شد و دوست او نیز روانه شفاخانه شد. این گزارش 17 ژانویه توسط رویترز مخابره شده است و به نقل از پلیس می گوید که این نزاع بعد از بازی دو تیم پاناتینایکوس و المپیاکوس مابین هوادارانشان رخ داده است.

پلیس افزوده است که در ساعات ابتدایی پنجشنبه این دو هوادار که از تماشای بازی برگشته بودند در بیرون یک کافه در لوتزا ـ شهری ساحلی نزدیک آتن ـ مورد حمله یک گروه از هواداران تیم پاناتینایکوس قرار گرفتند و ضربات چاقو نیز بر سینه آنها وارد شده است. گفتنی است که در این بازی المپیاکوس 4 بر صفر تیم رقیب را شکست داده بود و همین مسئله شاید دلیل اصلی ابراز خشونت به این گونه باشد.

مردی که در این حادثه کشته شده است جوانی 24 ساله به نام تئوفیلوس استاورکیس بوده است که در بیمارستان و قبل از انجام اقدامات اضطراری درگذشته است و جوان همراه او کوستاس باکاندریتاس 26 ساله است که در شفاخانه به سر می برد.

پلیس همچنین گفته است که تاکنون سه نفر از مهاجمین را دستگیر کرده اند و در پی تعقیب دیگر مهاجمین هستند اما تاکنون هیچ اظهارنظری پیرامون اینکه این حادثه بصورت مستقیم به وقایع بازی ربط داشته است نداشته اند. یک منبع پلیس گفته است: این درگیری درباره تیمهای فوتبال نبوده است، فقط یک درگیری بدلایل شخصی بوده است.

پلیس می گوید که مقتول این حادثه در سال 2005 خود در شهر تیسالونیکی در شمال یونان دستگیر شده بوده است و به مدت دو سال از حضور در مسابقات فوتبال محروم بوده است.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


53 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > فوتبال اروپا > نزاع تماشاگران یونانی حادثه آفرید

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.