کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > جــنرال حمــید گل گفــته بود که : مــولــوی حقـــانی و گلـــب الــدین مـــانــند او (...)

جــنرال حمــید گل گفــته بود که : مــولــوی حقـــانی و گلـــب الــدین مـــانــند او پاکســـتانی اند ، آیا او کســـان دیگـــر را فــــرامـــوش نکــــرده ؟

چهار شنبه 21 دسامبر 2011, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

جــنرال حمــید گل گفــته بود که : مــولــوی حقـــانی و گلـــب الــدین مـــانــند او پاکســـتانی اند ، آیا او کســـان دیگـــر را فــــرامـــوش نکــــرده ؟

جنــرال زلمـی ویسـا:
مولوی صاحب سلام و احترام خدمت مبارک تقدیم میکنیم

.

مـــولـــوی حقـــــانی :
زویه جور و تکله باشی ، از آسیب دشمن های اسلام خدای تعالی ترا حیپظ کنه !
سفر جرمنی بخیر گذشت ، انشاالله به سلامت پس آمدی !؟

جنــرال زلمـی ویسـا:
مننه مولوی صاحب ، جای تان خالی بود ، جرمن راستی که خوب ملک اس ، تا که سترگی کار میکنه درخت اس و سرسبزی ، از آسمان خراش ها و موترها و سرکها که هیچ نپرس ، خلاصه بهشت روی زمین اس به خدا !
نه پکت برای خودشان که حتی همی مهاجرین و پناهنده های اوغان هم ده بهشت زندگی میکنن.
کرایه خانه ره صوپی الم میته ، هرکدام که ده کابل یک بایسکل غرازه هم نداشت ده اونجه دو تا موتر داره ، موتر هم که خراب شد یک تلفون میکنه حاجی واسع ده پنج دقه حاضر شده مفت و رایگان موتر ره ترمیم میکنه ، اگه دیگه پیسه هم کار باشه کارت خوده ده می گیره از دیوار پیسه میکشه حالی شما خود بگو که همی بهشت نیس ؟

مـــولـــوی حقـــــانی :
زویه کپر نگو ، شاید زندگی مادی شان خوب باشه اما نفس شان نجس اس خیر و برکت درک نداره ، اونجه که خوردنی مردم گوشت خوک و نوشیدنی شراب باشه و هر زن اروپایی با ده مرد بیگانه همبستر شوه ، تو به او بهشت گفته می تانی !؟
توبه کو زویه و دیگه ایتو گپ های جاهلانه نگو !

جنــرال زلمـی ویسـا:
شما راست گپتی مولوی صاحب ، منظور ما هم فقط همی آسمان خراش ها و موترها و سرکهای شان بود.
اما مردم بسیار ساده و راست هستند ، مثل ما مسلمان ها نیرنگ و پریب ره یاد ندارن ، حتی با تعارپ بلد نیستن یک نپر ره که یک چیزی تعارپ کنی از دستت میگیره و تشکر گپته می خوره که حیران بانی

.

مـــولـــوی حقـــــانی :
نی زویه ایطور هم نیس ، اونها بسیار مردم شیطان صپت وپریبکار هستن ، ده تای ما و تو ده جیب بغل اونها اس

.

جنــرال زلمـی ویسـا:
مولوی صاحب ما گپ شما ره نمی خاهیم رد کنیم اما اگه اونها آنقدر رند و شیطان صپت هستند پس چطور ما می تانیم اونها ره پریب بتیم !؟
همی جنرال ایساپ که هموتو گوسپندی آدم اس که پیکر کده ما به اردوی اوغانستان خذمت کده و در مقابل طالب جنگ می کنیم

.

مـــولـــوی حقـــــانی :
زویه اگه تو روی ورق خواندی او پشت ورق خوانده ، او خوب می پامه که تو برای طالب و طالب برای پاکستان کار می کنه.
اما او ای ره هم می پامه که امریکا بدون طالب و طالب بدون امریکا ده اوغانستان هیچ کار نمیتانه ، هر کس هدپ خود ه داره طالب از خود و امریکا از خوده.
از همی بابت تو را به جرمنی دعوت کده که به طالب بفامانه که غرب در آینده مخالپ طالب نیس و حتی در قطر برای طالب دفتر واز میکنه.
پقط طالب در آینده اجازه نداره مثل قدیم ها در غازی استادیوم علنی کشتار کنه ای کار ها باید به استاندارد بین المللی برابر باشه !

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002727094161&sk=photos

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


35 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > جــنرال حمــید گل گفــته بود که : مــولــوی حقـــانی و گلـــب الــدین مـــانــند او (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • ما افغانها و همه جهانیان میدانند که همه رهبران مجاهدین در ابتدای جهاد توسط شبکه استخباراتی آی اس آی تربیه و تجهیز شدند و به افغانستان فرستاده شدند درست مثل حالا که طالبان را پاکستان تجهیز و تسلیح میکند و به افغانستان برای تخریب کاری و برهم زدن امنیت میفرستد در آنزمان نیز تعدادی از رهبران ما در پاکستان تربیه و تجهیز شدند مانند سیاف، گلبدین، ربانی ، محسنی، احمد شاه مسعود،پیر سید احمد گیلانی و تمام خانواده اش(اسحاق گیلانی، فتانه گیلانی، فاتمه گیلانی) حقانی و سایر افراد جنایت پیشه که در وطن به جنایتی دست زده بودند بعد از این موقع استفاده نموده به پاکستان فراری شدند مانند اسحاق گیلانی که با فتانه اسحاق گیلانی یعنی خانمش فرار کرد بدون ازدواج و یعنی فتانه گیلانی شینگری رفت بالای اسحاق زیبا روی مشهور به خوش اندام سفید و اکنون این زن و شوهر فساد پیشه لاف جهاد بر زبان دارند و مردم را فریب میدهند و زمینه اندوختن ثروت را به جیب هایشان فراهم میسازند. با احترام احمد گل پتنگ از ولایت پکتیا

  • روحت شاد باد شهید داکتر نجیب الله که از نام نامی ات پاکستان به لرزه بود. افسوس و صد افسوس که ما افغانها قدر نا شناس هستیم و احترام مرده ها را میکنیم و به زنده ها و کسانی که وطنپرست است ارج نمیگذاریم.

    • برادر گرامی سید علی بامیانی سلام!
      احساس شما نسبت به رهبر شهید داکتر نجیب قابل قدر است ولی باید تذکر داد که شما تذکر نام دو وطندوست دیگر داود خان شهید و ببرک کارمل را فراموش کردید که من خواستم از ایشان نام ببرم. با احترام به امید صلح سراسری و شکست و نابودی دشمن دیرینه مان آی اس آی پاکستان !!!!!

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.