در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > پارلمان: يک کارتون و يک خبر!

پارلمان: يک کارتون و يک خبر!

نشنال اسمبلی دات گاو دات اِی اف کار نمی کند!
سه شنبه 22 جنوری 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کارتون از عتيق شاهد

تصور نکنيد که اين خبر با گپ خانم ملالی جويا که پارلمان را طويله خانه خوانده بود ارتباطی دارد. بلکه هيچ ارتباطی ندارد و شما مستقيم می توانيد آدرس نشنال اسمبلی دات گاو دات ای اف را تايپ کرده و متوجه شويد که در روز آغاز بکار پارلمان افغانستان پس از يک دوره تعطيلی، سايت رسمی آن کار نمی کند. شايد هم علت همان چيزی باشد که در کارتون آقای عتيق شاهد رسم شده است.

نشنال اسمبلی دات گاو دات اِی اف کار نمی کند!

شايد هم گفته شود که سايت کابل پرس دات اورگ هم يگان دفعه کار نمی کند، اما آيا می توان کابل پرس دات اورگ را با سايت شورای ملی (نشنال اسمبلی دات گاو دات ای اف) يک کشور مقايسه کرد؟

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • مثلی که شما تازه متوجه شدید که سایت شورای ملی فلج شده.

  من از دو ماه بدینسو تلاش دارم ولی سایت کار نمیکند. تا حال تصور میکردم مشکل در کمپیوتر و خط اینترنت من است. در آن پارلمان به اندازه انگشتان دست هم کسی نیست که معنی و اهمیت سایت را بفهمند!

  ولی بهتر است این سایت کار نکند، اولا در آن چیزی بدرد بخور نمیتوان یافت، و اگر چیزی هم باشد قوانین قرون وسطایی حیوانات عصر حجر است که بدرد نمیخورند.

  بهترین لقب را ملالی جویای گرامی به این پارلمان دزدان و جاسوسان و خونخواران داده است: طویله حیوانات!

  • دوستان عزیز!
   من واقعاً از بی خبری شما ابراز تأسف می کنم که تا این حد بی خبر هستید!
   با عرض پوزش می خواهم بگویم که آدرس ویب سایت پارلمان تغییر کرده و شما ها که سنگ خبرداری و خبر رسانی را به سینه می زنید از آن خبر ندارید.
   یک ضرب المثل به یادم آمد که اینجا صدق می کند. "آب را نا دیده و موزه را از پای کشیدن"
   شما می توانید به آدرس ذیل مراجعه بفرمایید: www.parliament.af
   و اگر یک زحمت به خودتان می دادید و یک بار کلمه پارلمان افغانستان یا شورای ملی را در موتور های جستجو تایپ می کردید مرتکب این اشتباه بزرگ نمی شدید.

 • کسانیکه کلهءشان کـــار نمیکـند چطور میشود که سایت شان کار کند . آقای کرزی امروز قسمی گذارش دهی کرد که گویا همه کرسی های که در دولت وجود دارد قسمی که لازم است وظایف شان را به وجه حسن پیش برده اند . ودر پیشرفت مواد اولیه ،دارو ، سرک ، معارف،برق،آب ومسایل اداری و نظامی توصیف ها و ستایشی کردن که گویی هیچ برابلمی در کشور وجود ندارد وهمهء این مردم بیجا شکایت دارند .

جستجو در کابل پرس