کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > وزیر سابق امور خارجه اسلواکی، نماینده بان کی مون در افغانستان؛ آيا لابی های قبیله بر (...)

وزیر سابق امور خارجه اسلواکی، نماینده بان کی مون در افغانستان؛ آيا لابی های قبیله بر او تاثیر می گذارد؟

در چند سال اخیر در نهادهای مربوط به سازمان ملل متحد در داخل افغانستان افرادی شروع بکار کرده اند که بر جهت گیری سازمان ملل و گزارش های این نهاد تاثیر گذاشته است. این افراد وابستگی هایی به حکومت و حتا گروه های بنیادگرا وابسته به گروه تروریستی طالبان دارند.

سه شنبه 17 جنوری 2012

کابل پرس: نماینده ی جدید بان کی مون در امور افغانستان که "یان کوبیش" (Ján Kubiš) نام دارد امروز وارد کابل شد. او 60 ساله است و پیش از این وزیر امور خارجه کشور اسلواکی، نماینده ی این کشور در سازمان ملل و دبیر کمیسیون اقتصادی سازمان ملل در اروپا بوده است.
نماینده جدید سازمان ملل در افغانستان در حالی وارد کابل می شود که نمایندگان پیش از وی استفان ديمستورا و کای آیده از کشورهای فنلاند و ناروی، جزو خنثی ترین نمایندگان سازمان ملل محسوب می شدند که بیشتر به ساز حکومت افغانستان حرکت می کردند. در چند سال اخیر در نهادهای مربوط به سازمان ملل متحد در داخل افغانستان افرادی شروع بکار کرده اند که بر جهت گیری سازمان ملل و گزارش های این نهاد تاثیر گذاشته است. این افراد وابستگی هایی به حکومت و حتا گروه های بنیادگرا وابسته به گروه تروریستی طالبان دارند.
باید دید نماینده جدید سازمان مل متحد تحت تاثیر لابی های حکومت و قبیله گرا در افغانستان قرار خواهد گرفت یا نه.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


70 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > وزیر سابق امور خارجه اسلواکی، نماینده بان کی مون در افغانستان؛ آيا لابی های قبیله بر (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • از اينش هم انتظار زياد نيايد داشت.بلاك شرق كه تازه روى بول را ديده اند و هركسى در فكر بر كردن جيب است.جاى شك نيست كه قبيله از بولهاى باد اورده كه بايد براى معلولين داده شود به دهن اينش هم بدهد و دهنش را بر اب كند.اونش با دهن براب رفت.ازين لحاظ اكر در كارهاى غير قانونى دولت كله شور ميداد جاى تعجب نبود براى انكه دهن باز كرده نميتوانست.

  • در زمان سابق سر نویشت ساز عرب ها بودند گاهی خدا بود گاهی پیغمبر گاهی جبیرئیل وگاهی میکائیل گاهی اذرائیل و گاهی هم اسرافیل میساخت و مردم را میترساند و تمام مردم را به مرض اعصاب یعنی روانی مبتلا کرده بود به مرور زمام جوف دنیا تغیر کرده کم کم دارد مردم از زیر بار عر بها خارج میشود اگر کسی این جرئت را بخود بد هد و این توانمندی را داشته باشد که در مقابل عرب وکلتور نا سالم ودروغ عرب نه بکوید از این گذشته برای فعلا سر نویشت ساز امریکا است و باید کلمه امریکا را خواند که لاالا الالال امریکا رسول الالله ما مردم غریب جز اطاعت چه از دست ما میاید چه خواهند امد خلا صه تصمیم بدست بی بی سی و سی ان ان است از ما فقط اطاعت
    همینطور که عرب ها 1400 صد سال به گیرد سنگ سیاه ما را چر خانده ما چیوقت گفتیم نه این خلا صه حرف دلت که قبول میکنی یا نه یا باز از عرب میتر سی که تیر غیب به جیگر ات خدا نخواسته نخورد.

    • مسلمانی اگر کعبه پرستیست ـــــــ پرستاران بت را طعنه از چیست

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.