در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > طنز روز > چـــرا اوبامــا طالـــبان تنــبان پوش را بر طـــالبان نکـــتایی پوش (...)

چـــرا اوبامــا طالـــبان تنــبان پوش را بر طـــالبان نکـــتایی پوش ترجـــیح داد !؟

شمس الحق حقانی
يكشنبه 29 جنوری 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

چـــرا اوبامــا طالـــبان تنــبان پوش را بر طـــالبان نکـــتایی پوش ترجـــیح داد !؟

عاقبت غرور بیش از حد همیش شکست مفتضح است و بهترین مثال برای این مدعا سرنوشت رقتبار حامد کرزی است ، زمان ایشان ازینکه در مدارس نامی و مشهور سند و پنجاب درس مداری گری ، چشم بندی ، دالبازی و چالبازی خوانده بودند و اندوخته های علمی وهنری شان را در آشفته بازار افغانستان به نحو احسن در میدان عمل پیاده کرده و به دعای پير طريقت حضرت صبغت الله مجددی هميش درکارهايش موفق بوده و هرگاه که خواسته شير را به قير و قير را به شير تبديل کرده ، کلاه احمد را به سر محمود مانده ، ده سر را تر کرده ويکی را هم کل نکرده ، آب و آتش را يکجا کرده و درآن نان مراد پخته و دود و خاکسترش را به چشم دشمنان زده ، بسیار مغرور بودند که این غرور حتی ایشان را جرات گستاخی و قدبلندک در مقابل بادران را داد که دراخیر همین عمل نابخردانه باعث زوال و سیه روزی شان گردید!

کرزی زوالش را باید مدیون دو خطای بزرگ و نابخشودنی خودش بداند ، اول نا آگاهی ازین واقعیت که در پاکستان برعلاوه مدارس مداری گری و چشم بندی که درآن جنگ مار و موش خرما تدریس میگردد مدارس عالی دیگری هم وجود دارد که در آنها جنگ مار و موش خرما به جنگ اسلام و کفر ارتقا یافته و بجای چف و پف و انتر و منتر از آیات قرآنی و احادیث نبوی برای بدام انداختن عوام کالانعام استفاده می شود و فارغ التحصیلان این مدارس نظر به طول ریش و میزان آمادگی خیانت شان از طرف قدرت های استعماری جهان به قیمت گزاف خریداری شده و برای اهداف شوم شان استعمال میگردند.

خطای بزرگ دیگر کرزی جسارت و بی احترامی او در مقابل بادارانش ناشی از غرور بیجا و عدم آگاهی از پختگی و زرنگی اربابانش بود که ده تای چون کرزی را در جیب پطلون شان دارند ، که بالاخره قدبلندک های نا مودبانه کرزی را با کیبل برادران ناراضش جواب دندان شکن داده و زمینه تباهی و سقوط او را بدست آنها فراهم ساختند.
حالا که بعد از یک عمر تحمل رنج فراق برادر ناراض بالاخره برادر ناراض به او هیچ اعتنایی نکرده و خود کمر خدمت به دشمن دیروز بسته ، حالا تحمل چنین یاس و ناامیدی برای کرزی خیلی دشوار و طاقت فرساست که جهت مرهم گذاشتن به زخم های خون آلود قلب مجروحش دست به دامان برادر اندر ناراضش آقای راکتیار شده و از او در ارگ ریاست جمهوری دعوت دوستانه و صمیمانه بعمل آورده.

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002727094161&sk=photos

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • خدا نزه نیته کرزی را مثل موش خاک ملیده جور کدی . مصرف طالب تنبان دار کم است زیرا در کناراب نیاز به اب نیست و سیگریت هم مصرفیش زیاد است نسوار هم نضافتش خوب هم کم مصرف است . خیلی خصوصیات دیگر هم طالب لنگوته سر و تنبان دار دارد .

 • ازدیدگاۀمن
  *طالب نکتائی دارلنگی ویااگربزبان شریعت قتلوای محمدی بگوئیم<حمامه>ندارد که ازروشهای نو ترورازان استفاده شود
  *درزیرپیراهن وتنبان مواد انفجاری خیلیها بیشترازدریشیرامیتوان جابجا کرد
  *برای طالب تنبان پوش نه برس دندان درکارست ونه کاغذ دستشوئی چون کلوخ حلال وکاغذ دستشوئی حرام
  وازین گونه های دیگر که اگر روز جمعه میبود بسیارمینویشتم

 • طالب نکتایی - برای اضافه تراشی نفوذ قبیله و شعار اکثریت به طالب ریشی پیمان شراکت بسته و امریکا نیز در فکر اکثریت سازی و اقلیت سازی استعماری خویش است. درحالیکه دموکراسی امریکایی در قرن 21 هم مانند استعمار انگلیس و روس قرن 19 از نفوذ شماری فرار مینماید.

جستجو در کابل پرس