صفحه نخست > خبر و گزارش > دو مشاور نظامی آمریکا در داخل وزارت داخله کشته شدند!

دو مشاور نظامی آمریکا در داخل وزارت داخله کشته شدند!

شنبه 25 فبروری 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

کابل پرس?: خبرگزاری های بین المللی امروز خبر از کشته شدن دو مشاور عالی نظامی آمریکا در داخل وزارت داخله در شهر کابل خبر دادند. به دلیل حساسیت زیاد موضوع تاکنون اخبار بیشتری در این مورد به بیرون درز نکرده است.

در چند روز گذشته تظاهرات خونینی در برخی از شهرهای افغانستان و با سوء استفاده از احساسات مذهبی مردم در جریان است. تیم حامد کرزی و گروه های تروریستی طالبان و حکمتیار رهبری این جریان را به پیش می برند و استفاده های سیاسی و نظامی خود را دنبال می کنند.

درگیری نظامی در داخل وزارت افغانستان بار دیگر هشداری نسبت به همکاری مقامات بلندپایه افغانستان با گروه های تروریستی ست. این در حالی ست که شخص حامد کرزی فعلا بصورت عملی در جبهه طالبان قرار دارد.

در درگیری های خونینی چند روز گذشته چندین تن کشته و زخمی شده اند. آخرین خبرها نیز حاکی از آن است که طالبان در بین مردم نفوذ کرده و بر دفتر سازمان ملل در شهر قندوز حمله کرده اند.

بیرق گروه تروریستی طالبان که توسط عوامل این گروه در شهر کابل نصب شده است.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • اگر گروه ها و روشنفکران ملی و دیموکرات و غیروابسته به خارجی ها، درین موقع حساس غفلت کنند، خاموشی اختیار کنند و یا فقط نظاره گر باشند، این مرتبه قیام های خودجوش مردم را طالبان و باز هم پاکستان و ایران به نفع خود سوق خواهند داد.
  وتجربه قیام های خودجوش مردمی علیه قشون سرخ یکبار دیگر تکرار خواهد شد. آنزمان احزاب اخوانی و بنیادگرا قیام آزادی بخش مردم افغانستان را به جهاد اسلامی تبدیل کردند و همه چیز را به طرف پاکستان سوق دادند.
  به نظر من این مساعدترین موقع برای سوق دادن این قیام ها (هنوز بدون رهبری) جهت سرنگونی دولت دستنشانده افغانستان است.

  • نادر صاحب!
   با گفته شما کاملاً موافق هستم و عدم موجودیت رهبری در این قیام ها را هشداری میدانم برای کجروی این حرکت بازگشت به دوران غم بار و دهشتناک جنگ های خانمان سوز و بی سرانجام داخلی!!! از آنجا که فرصت طلبانی چون تندروان اسلامی (طالبان و حزب اسلامی) و غیره چپاولگران وطن آماده سوء استفاده از آب گل آلود اند ...

  • بیسواد خر قبیله، قیام خود جوش نیست، یکعده کودن تر از خودت حماقت مذهبی شان غلیان کرده و ریخته اند در خیابان!

  • بیخدای اوباش،
   اجازه بده، که انسان ها نظریات و عقاید مختلف داشته باشند، گرچه امکان دارد، که نظرش مطابق به ذوق دیگران نباشد. اما دشنام دادن نمایندگی از اوباش بودنت میکند. دشنامت را به آدرس خودت میفرستم.

 • خبررا در سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان بخوانید. 3 حوت 1390

  حمله هوایی ناتو بر مکتب دخترانه در ننگرهار!!
  http://www.afghanpaper.com/nbo...

 • یک خبرنگار آلمانی گذارش میدهد که در تظاهرات کابل چند فرد مسلح که به ظاهر به پولیس ملی تعلق داشتند، دفعتن روی صحنه حاضر میشوند و بالای مردم تیراندازی میکنند که باعث کشته شدن 4 اعتراض کننده شد.
  یکی ازاین مرد ها در مقابل دوربین خبرنگار دلیلی عجیب میاورد و میگوید. کسی بسویم سنگ پرتاب کرد و سنگ به گوشم اسابت کرد ....

  چند ثانیه اول این ویدیو اعلانات است بعد گذارش شروع میشود.
  http://www.spiegel.de/video/vi...

 • نادر خان رگ کونت به طرف طالبان میپرد مواظب باش که طالب هم پروایت را ندارد نکند که اپوسقورت را بکشد و بنمایش بگذازرد .

 • نادر بچیم اوباش از بند تنبان و چرک لنگی شان معلوم میشه . اما قبیله هم در لباس . نظافت . درس تعلیم و تربیه . قوم پرستی و تنبلی در همه مسایل کاری صدها بد بختی خودرا نشان داده و میدهد . منتظر انتحار و کثافت کاریهاش باش که در بی بسی چه نوشته میشود امروز نه فردا .

 • من از حمو طنان خود میخواهیم که دشنام نبشته نکوند . بگزارید که قبیله هر کاری میکند خدا در قیامت جزایش را میدهد . قوم پرستی بود که تا امروز ما بدختی شان را میکشیم ..امروز خود کرزی علنی قوم پرستی دارد و میکند خدا حدایتش کند .

 • من با دیگر اقوام غرض ندارم ولی پشتونها باید بدانند که امضای معاهده با امریکایی ها که آنرا معاهده استراتیژیک خطاب میکنند د حقیقت برای پشتونها فروش کشور شان و انتحار است. این معاهده تنها برای طرفداران خائن ملی مسعود، برای آنانی که خود را افغانستانی خطاب میکنند و برای آنانی که از موجودیت امریکایی ها در این سالهای گذشته نفع برده و خانه ها و مارکیت ها ساخته و عکس های ده مترۀ مسعود غدار را از مال بیت المال چاپ کرده و در برلین قرارداد فدرالی ساختن و تجزیه افغانستان را مطرح کردند ، خوب است.

  پشتونها هوشیار شوید و بر ضد امریکایی های جنایتکار که از روز آمدن در 2001 تا حالا اطفال و زنان شما را قتل عام کرده اند برخیزید. امریکا هیچگاه دوست پشتون و افغانستان نبوده و نخواهد بود.

  دولت افغانستان باید بداند که با امضای معاهده با امریکایی های که هر روز مردم ما را قتل عام میکنند و به مقدسات ما توهین میکنند به نام بزرگترین دولت خائن معروف خواهد شد

  اعضای پشتون ولسی جرگه با تایید آن معاده به نام خائینام ملی شمرده خواهند شد.

  اگر اعضای غیر پشتون ولسی جرگه این معاهده را امضا میکنند حق دارند — آنها که ولسی جرگه هم نمیگویند و افغانستان را هم رد میکنند و میخواهند آنرا تجزیه کنند.

  • اوغان خان .

   نگفتی دوست اوغان ها کی ها اند .

   ایا انگریز پاکستان صعودی قطر ..... دوست تان میباشند یا خیر .

  • او بی نام وبی نشان
   مکر کرزی - ظاهر شاه - خلیلزاد - اشرفغنی احمق زی - احدی - زاخیلوال - پاروق وردک - رحیم وردک - کریم خرم-وغیره والها و زیها - که نماینده امریکا وانگلیس -روس و بخصوص پاکستان اند - افراد مسعود اند؟؟؟
   زیها و والوالها در اصل با کشیدن نقشه طالب به همراهی امریکا و انگلیس - زیر سیطره پاکستان وعربستان بنام طالب یا اسلام - آنها را برای پاکسازی قومی و کشاندن پای امریکا وغرب تولید نموده بودند -که یگانه فرزند این سرزمین تااخرین لحظه حیاتش با این گروه پست همراه با باداران ارتش پاکستانی وعربش زیرنام القاعده دفاع نمود - ولی با ترور وشهادت آن ابر مرد (مسعود بزرگ) لشکرکشی امریکا آغاز شد ودیگر کسی درمقابل باداران امریکایی نمیتوانست بایستد- و نیروهای مقاومت ضد طالبی کاری خوبی نمودند - که بازی را به نفع خود چرخاندند و نخواستند که اینبار زیر بمباران امریکا وغرب قرار گیرند - و داو طلبانه حاضر شدند که بابایی ظاهرکل و پادشاهی کرزی و وایسرایی خلیلزاد را قبول نمایند. و حال نه رییس سی ای یی است که دم سرباز امریکایی بایستد و بگوید که این بازی طالب و پشتون یک سناریوی ساختگی بود - نه انگلیس ایلا دادنی امریکا به این زودیست تا میدان را از خود نسازد و نه پاکستان به اشاره انگلیس بچه های طالبی پشتون خود را به این زودی به آرامش در اوغانستان میفرستد و این بازی بکلی برهم خورده - حال سیل ببین -
   پشتون بخاطر قدرت مانند چوب سوخت شده و بازیها هنوز ادامه دارد/ دیده شود که چه بور میشه؟؟؟؟
   شری بخیزد که خیر ما غیر پشتونها در بین باشد
   ن ش

 • نادر خان باز خودته نشان دادی بچیش به هر رنگ لباس بر تن کونی میشانیسمت . از پاکستان هم میگفتی شما خو امروز دست پر ورده غلام امریکا یعنی پاکستان هستید . شما ادم بشو نستید خدا قهر و غضب خودرا شامل شما بگرداند و همانند قوم لوط نیست و نابود تان کند تا مردم دنیا نفس راحت بکشد .

 • بیخدای اوباش،
  اینقدر جَف نزن. پیام بالا ( بدون نام ) از من نیست.

 • طرف من فرد بیخدای بدل و قلابی ست، نه خودت بیخدای اصیل!
  آیا دشنام دادن جزء فرهنگ ما شده؟

 • جف زدن وعف زدن را قوم بیفرهگت میزند و حتا در زمان که پاکستانی را برای چور و چپاول و تاک تازی شمالی اورده بود. نادر جان ایمروز باز این قوم تروریستت در جلال اباد روی شان را سیاه نمودند ومردم مولکی را کشتند .عف زدن را شما خوب بلد هستید ...

 • این نظر اخر نوشته من بیخدای دوم نیست .
  همه شده بیخدا ..... خواهشا بنام خود تان بنویسد..

  • آقای بیخدا درود ! چون همه بیخدا شده اند ، حال وقتش رسیده که شما نام خود را تغیر بدهید ! پیشنهاد من به شما ، اگر نام تانرا (بیدین) انتخاب کنید ، معقول تر خواهد بود نسبت به بیخدا !!

  • جناب مزاری عرض ادب و درود! سپاس از پیشنهادتان، برای رفع سوء تفاهم خواستم یک نکته را توضیح داده باشم و آن اینکه:گرچه ادیان را زاییده ذهن بشر، و پیغمبران را بزرگ‌ترین دروغ‌گویان در تاریخ آدمی میدانم، ولی بی‌دین نیستم! بی‌دین در فرهنگ من و شما معنی کسی که به هیچ نوع اصول و بنیادی پایبند نباشد را می‌رساند.

   هر بیخدای بی‌دین نیست و هر دین‌داری با خدا! دین من خرد گرایی و انسان گرایی است.

  • آقای بیخدا درود تقدیم است ! هدف من از واژۀ دین به مفهوم و معنی کلی نبوده ، بلکه به مفهوم ویژۀ آن یعنی آموزه های دینی مذهبی به شیوۀ خاص پذیرفته شدۀ آن است . همچنان هرخرد وانسان گرا بیخدا نیست ، شاید شما حق به جانب باشید که انسان خردمند بیخدا هم شده میتواند . کامگار باشید .

 • انا لله هی و انا الیه راجعون . خدا وند بهشت برین نصیب شان کند همرای جمیع مرده های طالبان و جهادیون .

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس