صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > داکتر رمضان بشردوست با قشرهای مختلف جامعه سخن می گوید!

داکتر رمضان بشردوست با قشرهای مختلف جامعه سخن می گوید!

داکتر بشردوست فقط کمک های مردمی را می پذیرد!
کمیته ی حمایت از داکتر رمضان بشردوست
چهار شنبه 5 نوامبر 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

انتخابات ریاست جمهوری را تبديل به محکمه ابتدایی دزدان، خاينان و جنایتکاران کنیم

حکومت افغانستان تاکنون حکومت دزدان و جنایتکاران بوده است و نه حکومت مردم افغانستان. همصدا با داکتر رمضان بشردوست

پنج شنبه 6 نوامبر 2008, نويسنده: کمیته ی حمایت از داکتر رمضان بشردوست

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • رمضان بشردوست یک هومانیست، یک وطنپرست و سمبول عدالت خواهی است و هر افغان با احساس باید چنین یک شخص داری صفات انسانی را برای رهبری شان بگمارد.

  • من شخصاً آقای دکتر بشر دوست را در خیمه ملت ملاقات نموده ام.هر انسان دارای عقلوجداناً در مورد شخصیت اش صحبت کنیم اورا بدون شک میتوان گاندی افغانستان قلمداد کرد.داشتن تحصیلات عالی در رشته حقوق،زندگی ساده، و از سلیم به مجرد ملاقی شدن با وی صداقت و وطنپرستی را از سیما ،از صداقت کلام و صمیمت اش در مییابد.اگر از تعاریف کلیشه بگذریم و همه مهمتر داشتن حس قوی خدمت گذاری وی را در امر خدمت گذاری به میهن عزیز مان در صورت انتخابش به حیث رئیس جمهور کمک خواهد کرد.من که در ایالات متحده امریکا زندگی مینمایم ازین تصمیم اقای بشردوست استقبال نموده و در انتخابات آینده همراه با دوستان و خانواده ام به اورای خواهیم داد.
   ش ش ا -نیویارک

  • برای اقای بشر دوست بسیار زود است که سکان کشتی سرنوشت افغانستان را بدست بیگیرد....

   رای من حتما برای او خواهد بود ولی می ترسم که در مقابل اندک فشار ناخواستنی برخاسته از شرایط نا مساعد کنونی دست به استعفا زند که ان وقت معلوم نیست که چه اتفاق خواهد افتاد ولی دوست دارم که در دولت اینده افغانستان برای افزونی تجربه سیاسی اش حتما نقش اساسی را داشته باشد...

   و اگر بشر دوست موفق نشود خوب است که خلیزاد قدرت را بدست گیرد زیرا از تجربه سیاسی بین المللی متناسبی برخوردار است..و با اندوخته که دارد قادر است که از پس زد و بند های سیاسی منطقه ایی و سیاسی جهانی به خوبی بدراید....

   البته امریکا میخواهد در افغانستان ماندگار شود و بنا بران به شخصی قابل اعتمادی نیاز دارد که در غیاب امریکا دست از پا خطا نکند که بغیر از خلیزاد دیگر کسی شاید همچنین موقف را در شرایط فعلی نداشته باشد...

   نتیجه—

   در شرایط فعلی سه کاندید قابل لمس استند:

   خلیلیزاد-کرزی و بشر دوست-----

   و باید منتظر نشست که قرعه به نام چه کسی اصابت خواهد کرد..

 • salam ba hama khwananda hay een safha wazen,
  ba nazar man eaganah shakhsy ka mitawanad afghanistan ra njat bdahad aqay ramazan bashar dust ast.man khod awalin ray ba eshan khwaham dad.wa az allah arzu daram ka msl degaran waqti ba qudrat brasad wada hay khod ra faramush nakonad.
  wa agar kard baz che khwahad shod?????

  آنلاین : ramazan bashar dust ba qashar hay jama sukhan migoead

  • من با دوستان که نظر نیک در باره آقای بشردوست دادند کاملاً موافقم. من شخصاً بشردوست را از نزدیک ندیده ام مگر تاجایی که معلومات دارم او یک شخصی دیندار، راستکار، صادق، ساده و در عین حال جدی در امور خویش میباشد. من زمانی اورا از دیگران برتر یافتم که حکم غیرفعال ساختن دو هزار انجو خون آشام را داده بود. که در آن زمان متاسفانه توسط آقای کرزی صاحب این حکم رد شد اما بعداً همهء ما و شما شاهد بودیم که چه طور پول که به افغانستان توسط جامعه جهانی شده بود حیف و میل اینان شد.مردم باید بدانند که مقدار 37 میلیارد دالر پول که به افغانستان آمد، پول کم نبود (یک میلیار دالر مساوی به یک هزاز میلیون دالر است) اما افسوس که آقای کرزی با دارو دسته اش به یغما بردند. به امید کامیابی آقای بشردوست. امید که جوانان روشنفکر این را یک چانس خوب در امر بهبودی کشور دانسته و رأی خویش رابه شخص بدهد که فردا یأس و ناامیدی به دنبال نداشته باشد. بیایید نژاد، ملیت و قومگرایی را کنار گذاشته و به بشردوست رأی بدهیم.

  • salam be omidi farday roshen ber melleti mazlom afghanistan w be omidi nabodi khonkharani ke mellet afghanra tarmarkerden. rey men ramazan besherdost.

 • من خودم آقای بشردوست را از نزدیک ندیده ام ولی فکر میکنم ایشان انتخاب خوبیست برای ریاست جمهوری آینده در کشورعزیزماافغانستان ومن امیدوارم که آقای بشردوست و یا هرکس دیگری که سمت ریاست جمهوری را بدست می آورد اشکها و رنجهای کودک گرسنه هموطنش رافراموش نکند.

  • سلام برتمام خوانندگان محترم
   نمیخواهم غلو نمایم فقط و فقط به عنوان یک شهر وند افغانستان میتوانم بگویم ، تنها کسی که توانایی زندگی کردن مجلل را دارد و بانهم به گونۀ سائیر افغانهای غریب و بی بضاعت ساده زندگی میکند اقای بشر دوست است . از نظر من کسی میتواند به مردم رنجدیده افغانستان کمک کند که خودش از چگونگی ساده زیستن و فقر اگاهی داشته باشد و این شخص جز بشر دوست کسی دگر تا هنوز نیست .

 • آقا بشردوست کسی است که میتواند رنج ودردمردم مظلوم افغانستان رامحرم بدهد بشردوست ازدرردمردم مظلوم ستم دیده آگاه است مه ازجوانان عزیزومردم خودمیخواهم تادیگربه حرف های آقایون که لاف اخدمت میزد بازی نخورند کسی راانتخاب کنن که ازدردمردم آگاه باشدنه اینکه مثل رهبران جهادی که مردم بی گناه رابه نام جهاد شهیدکردن ازخون مردم مظلوم دردبی هوتل قصر های مجلل ساختن هیچ وقت به فکریتم که پدرش به خاطر هدف این مردم ازدست دادنیفتادن حتا خبرر ازش نگرفتن باز یک باردیگه میخواهد به همچون اشخاص اعتمادکنید که فقط به فکرخودشان است نه فکرملت ودولت .

  • من شخصا آقای بشردوست را ندیده‌ام اما علاقمند او هستم و از اکثر سیاست هایش پشتیبانی میکنم و انتقاداتی هم به شیوه مبارزه و کار او دارم.

   به نظرم با تمامی کمبوداتش، در بین کاندید های فعلی تنها کسی که میشود رویش حساب کرد ایشا باشند.

   اما برای رئیس جمهور شدن در افغانستان زیر اداره امریکا یک چیزی بسیار مهم را به نظر میرسد که او کم دارد بنا بعید میدانم که او برنده شود، و آن حمایت کاخ سفید از وی میباشد.

   کاخ سفید کسی را میخواهد در مسند بنشاند که بدون چون و چرا حلقه غلامی را به گردن انداخته نه به مردم افغانستان بلکه به امریکا و سیاست هایش وفادار باشد و چنین کسی ممکن نیست بشردوست باشد.

   آقای بشردوست، بنا "ناکامی" تان در انتخابات را برایتان تسلیت عرض میکنم!!

 • با داکتر رمضان بشردوست و برنامه هایش کاملاً موافقم بجز از به احتزاز درآوردن بیرق کشور در آنسوی خط دیورند و خراسان (مشهد).

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس