صفحه نخست > حقوق بشر > آزادی بيان > سایت تلویزیون طلوع، طلوع نیوز، تلویزیون لمر، رادیو آرمان، فارسی یک و موبی (…)

سایت تلویزیون طلوع، طلوع نیوز، تلویزیون لمر، رادیو آرمان، فارسی یک و موبی توسط ارتش سایبری ایران هک شد

کابل پرس
چهار شنبه 17 نوامبر 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

تمام ترجمه هاى اين مقاله : [English] [فارسى]

همرسانی

کابل پرس?: تمام مجموعه سایت های مربوط به موبی مدیا گروپ توسط ارتش سایبری ایران هک شد. موبی مدیا گروپ که توسط آقای سعد محسنی و اعضای خانواده اش راه اندازی شده و اداره می شود، علاوه بر راه اندازی رسانه های دیداری و شنیداری، سایت های مختلف نیز برای این رسانه ها راه اندازی کرده بودند که همه ی آن ها توسط ارتش سایبری ایران هک شده است. ارتش سایبری ایران پیشتر برخی از سایت های منتقد و مخالف دولت ایران را هک کرده بود.

سایت های تلویزیون طلوع، طلوع نیوز، تلویزیون لمر، رادیو آرمان، موبی گروپ و فارسی یک از جمله این سایت ها می باشند.

ارتش سایبری ایران این تصویر را در صفحات اول همه این سایت ها گذاشته است:

این سایت ها توسط ارتش سایبری ایران هک شده است:

LIST OF HACKED WEBSITES:

farsi1.tv

456.af

acrps.org.af

afghanbulletin.com

afghanitt.com

afghanjobsearch.com

afghanscene.com

afghanstar.tv

aleftechnology.com

arakozia.fm

arman.fm

barbudmusic.com

etisalat.af

farsi1.tv

farsitvguide.com

gain-afghanistan.org

gain.af

kaboora.com

khandabazaar.com

khazanacapital.com

lapis.com.af

lemar.tv

mobycapital.com

mobygroup.com

mobymediagroup.com

pars1.tv

quqnoos.com

theextremetourist.com

tolo.tv

tolonews.com

zamoh.com

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • اينترنت درولايت سربل بسيار ضعيف

 • با عرض سلام و احترام خدمت مسئولین محترم کابل پرس?
  من به نمایندگی از طرف محصلین که برای تحصیل از طریق بورس به کشور مالزیا اعزام شده ولی تا هنوز به مدت سه ماه است که بی نتیجه و سرگردان در این کشور مانده اند، مشکلاتشان را به سمع شما می رسانم.
  بنابر فیصله بورس های دولتی امسال به تعداد 150 نفر از محصلین که بلندترین نمرات را در امتحان کانکور در ولایات مختلف گرفتند برای ادامه تحصیل به کشور مالزیا اعزام شدند. از این تعداد 28 محصل که فیصدی نمرات شهادت نامه مکتب شان از 80 فیصد کمتر بود از دانشگاه بین المللی اسلامی مالزیا (IIUM) رد شد. این محصلین 24 نفر در رشته کمپیوتر ساینس، 2 نفر اقتصاد و 1 نفر انجنیری و 1 نفر روان شناسی فرستاده شده اند. پس از سه ماه سرگردانی قبولی این محصلان از طرف سه دانشگاه مالزیا اعلان شد ولی وزارت تحصیلات عالی فیصله نمود که محصلان متذکره در دانشگاه علوم اسلامی مالزیا (USIM) شامل شوند. دانشگاه علوم اسلامی مالزیا (USIM) یک دانشگاه نو تاسیس و خاص علوم اسلامی است و در بخش تکنالوجی بسیار ضعیف بوده و صرفا دارای یک دپارتمنت در بخش کمپیوتر می باشد و حتی رشته انجنیری هم ندارد. ولی دو دانشگاه مالتی مدیا (MMU) و آسیا پاسیفیک (Asia Pacific) که آنها نیز برای ما قبولی داده اند از بهترین دانشگاه ها در بخش تکنالوجی و انجنیری است. ما محصلین حاضر به تحصیل در دانشگاه علوم اسلامی مالزیا (USIM) نیستیم به دلیل اینکه این دانشگاه در بخش کمپیوتر صرف دارای دپارتمنت بیمه و امنیت اطلاعات بوده و این دپارتمنت در افغانستان هیچ کاربردی ندارد و نمی خواهیم سرمایه کشور عزیزمان افغانستان بی نتیجه باشد.
  لذا از شما خواهشمندیم که درباره این مشکل صدای ما را به مردم، دولت و مسئولین برسانید تا با حل مشکلات ما را از سرگردانی و بی سرنوشتی خلاص کنید. لازم به ذکر است که برای ثبت نام در سمستر بعد فقط تا یک ماه دیگر فرصت است. ورقه درخواستی امضا شده توسط محصلین را نیز برایتان فرستادیم.
  باتشکر فراوان
  محصلین افغان در کشور مالزیا

 • بسم الله الرحمن الرحیم
  هموطنم ، برادرم وخواهرم سلام!
  داکتر سید بدخش هستم فرزند ملت برومند ،بزرګ و با افتخار افغانستان. فرزند ملت که با تمام توان و قدرت در برابری تجاوز، بیدادګری ، استبداد و زورګوی مبارزه نموده و در تاریخ حیات سیاسی و اجتماعی خود افتخارات عظیمی را نصیب ګردیده است.داکتر سید بخش فرزند کشور پهناوری با جغرافیای وسیع زینت یافته در قلب آسیا و از کوه پایه های بلندعلم ومعرفت سر شار از غرور اندیشه وتفکر راهي دیار متاثر ازحوادث سه دهه جنګ بی عدالتی بی قانونی آشوب فقر، فتنه ،فساد،تحقیر وتوهم ګردیده تا باشد مرحم ګذار درد هاو رنج های بیکران شما شود.داکتر سید بدخش تصمیم ګرفته تا بیاری پروردګارو باحمت والاي شما هموطنان عزیز در روند انتخابات دور سوم ریاست جمهوری افغانستان شرکت کند.شرکت در پروسه انتخابات آنهم در کشوری مانند افغانستان با داشتن عالم ازمشکلات کاری بسا سهل وآسانی نیست من خوب میدانم شرکت در این روند شرکت در برابر سروت، سرمایه وتفنګ است.شرکت در این روند شرکت در برابر وراثت ،استبداد، خود کامګی ،افراطیت،بنیاد ګراي، مافیا وفساد است.پیشکش کردن طرح ،برنامه و دادن شعار در مقابل چنین پدیده های شوم وغده های سرطانی سرو مال وجان را میطلبد.اما داکتر سید بدخش از آن روزی که در این راه پا نهاده برای رضاي خدا وطن ومردمش ترک سر کرده است.
  هموطنان عزیز! اګر میخواهید یک افغانستان با ثبات، آباد ،مستقیل وسربلند داشته باشید اګر میخواهید یک افغانستان عاری از خشونت، استبداد ،زدن ،بستن ،بردن ،کشتن ،انتحار ،اختطاف وهزاران مصیبت دیګر را داشته باشید پس از همین حالا داکتر سید بدخش را همراهی کنید تادر این آزمون تاریخی و سرنوشت ساز یکجا با شماجامعهء متاثر وپس از بحران رارهبری کند.هر ګاه به لطف و عنایت پروردګار وبا کمک شمامردم عزیز وزحمتکش از این آزمون بزرګ موفقانه عبور نمودم نخستین ګام هایم را در جهت آرامی ،آزادی و آبادی افغانستان برمیدارم .شاید اکثریت شما هموطنان با چنین شعار ها عادت کرده باشید واین شیوه هارا راه رسیدن به هدف کاندید ها عنوان کنید و حق با شماا ست. من هم از همین اندیشه وتفکر رنج میبرم و نیګرانم که چرا یک قشر محدود ،بی تفکر ،قوم پرست، سمت پرست وبدون درک اجتماعی بالای اکثریت مطلق جامعهء افغانستان استبداد را روا دانسته ودیګران را در صفره سیاسی ،اجتماعی، اقتصادی وفرهنګی جامعه شان مستحق نمیدانند. و فکر میکنند مردم افغانستان تا هنوز از خواب غفلت بیدار نشده. حالا آنکه چنین نیست امروز مردم افغانستان بیش از هر وقت دیګرشعور سیاسی، اجتماع وفرهنګی شان بالا رفته وتا زمانی که ما به این جهت موضوع دقیق فکر و اندیشه نکنیم مشکل ما حل نخواهدشد. زمان سلطه و استبداد ګذشته دیګر در افغانستان جاي برای کتمان حقایق وجود ندارد و همهء شهروندان افغانستان دارای حقوق مساوی میباشند.من به عنوان شرکت کننده در پروسهء انتخابات اګر پیروز شوم با ملاحظات جدی تری وارد قضیه خواهم شد که شاید برای تعدادی از عناصر مقصر در تحولات سه دههء اخیر که افغانستان را به مرز نابودی کشانیده اند و آنانیکه برای بقاء و تداوم قدرت خویش با کشور های مغرض در قضیهءافغانستان وابسته وهمیشه در معامله هستند خوش آیند وقابل قبول نباشد.اما من با تمام توان به آنچه که شعار میدهم عمل میکنم:
  ۱-در اولین اقدامم تمام مناسبات افغانستان را با در نظر داشت منافع علیای کشور برای مدت نا محدود با دو کشور همسایهء ایران وپاکستان به حالت تعلیق در می آورم وتا زمانیکه تکلیف بین ما و این کشورها روشن نشده این مناسبات بر قرار نخواهد شد .
  ۲-تمام مرز های افغانستان را با این کشور ها بسته خواهم کرد . و فقد افغانها میتوانند که با داشتن مدرک افغانستان وارد خاک شان شوند.
  ۳ - وزارت داخله و ریاست امنیت ملی افغانستان دستور خواهند یافت تا تمام مسولیت های تامین امنیت داخلی را به عهده بګیرند و اردوی ملی افغانستان در مجموع مسول حفظ و حراست از سرحدات افغانستان خواهند بود .
  ۴- همزمان با قطع روابط با این دو کشور راه های بدیل رابا کشور های همیشه به ما دوست ویاری رسان بخصوص کشورهای آسیای میانه جستجو خواهم کرد. آنګاه معلوم خواهد شد که ما مقصر اصلی بحران وبی ثباتی در منطقه هستیم و یا این دو کشوریکه به ظاهر با ما برادر، دوست ،هم زبان ،هم فرهنګ ،هم دین و لی در باطن مار درون بستر آرامش و آسایش مردم افغانستان؟
  ۵ - برای تامین عدالت اجتماعی وتطبیق قانون بادر نظر داشت مواد قانون اساسی افغانستان وحفظ ارزشهای اسلامی انسانی و شهروندی تمام متهمین ، ناقضین حقوق بشر و کسانی را که مرتکیب جنایت وخیانت شده اند داد ګاهی و به پنجهء قانون سپرده میشوند. بس است همین قدر ظلم و استبداد بالای انسانهای مظلوم وبی دفاع دیګر این ملت توان تداوم کاروان مملو ازحقارت ذلت ومصبت را ندارد و نمیګذارم که بیش از این ما در نزد ملل جهان بعنوان دشمنان آبادی،آزادی وآدمکشان قرن بیست و یک یاد شویم .
  ۶- یک نظام مقتدر،قانونمند،بدون فساد وپاسخګو را بر اساس مشارکت ملی بوجود می آورم که همهء اتباع افغانستان خویش را در آن سهیم بدانند.و من الله توفق
  دوکتور سید بدخش شاعر نویسنده آګاه امور سیاسی کاندیدای دوردوم مجلس نماینده ګان و کاندیدای دور سوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان.

 • بسم الله الرحمن الرحیم
  انجنیر فضل الرحمن هستم : بنده میخواهد در رابطه به مسائیل اقتصادی که افغانستان و بلخصوص کارمند دولت که معاش آن از 5000 افغانی بالا نیست خدمت بعرض برسانم که با بلند رفتن دالر در برابر افغانی از وقت این معاش نا چیز جای را نمیگرفت حالا چطور با وجود این قیمتی جای را بگیرد جای بسیار تاسف است که دولت خاین و دست نشانده هنده امریکا در فکر پر کردن جیب های خود هستند حد اقل به فکر ملت بیچاره خو باشند تا چه وقت دربه دری تا چه وقت دزدی تا چه وقت ملت را بازی دادن تا چه وقت پول سیاه استخبارات امریکاه را در جیب زدن آخر چرا ؟؟؟؟؟؟؟ آخر به داد این کشور کی برسد ؟ طالب بد . مجاهد بد . تمام مردم در به در شدن او آغای کرزی من تا جائیکه تعبیر میکنم به امر خداوند عاقبت تو هم مثل داکتر نجیب اعدام میشی به توکل خداوند باز این تلویزیون طلوع و امروز را یاد صرف فرق اش در این خواهد بود که داکتر نجیب در چهاراهی آریانا اعدام شد اما تو در ارگ ریاست جمهوری اعدام خواهی شد . تشکر

 • بسمه تعالی
  امان الله هستم می خواستم دراین موردصحبت کنم چرابااین همه معادنی که کشورعزیزما دارد که همه راکشورهایی مانند امریکاوچین و....میبرندبایدمعاش یک کارمند50000هزارباشدودر کشور بیکاری بیدادکندوجوانان کشور که اینده سازکشورنداواره ی کشورهای بیگانه شوندواز درس وتحصیل درمانده شونداینهابه عهده ی کیست تاکی اوارگی وغربت؟

 • شکایت پاڼه
  زه عبدالرحمن د لوګر د مرکز پل علم ښار اوسیدونکی یم ، له یوې مهمې ستونزې سره مخ یم هیله ده چې په کابل ښار کې د ورزشي چارو منسوبینو ته یې ورسوی ، په لوګر کې ځوانانو ته د ورزش په برخه کې هیڅ آسانیتاوې نه دې برابرې شوي ، چې له امله یې اوس مهال د دې ولایت ۳۸ زره ځوانان په نشه یې توکیو باندې اخته شوي دي .
  زه په کابل ښار د ورزشي چارو له منسوبینو دا غوښتنه هم کوم ، چې دلوګر ځوانانو ته هم دنورو ولایتونو په شان د ورزش کولو زمینه برابره کړي او هم هیله کوم چې د لوګر د ورزشي چارو نوی ټاکل شوی آمر چې ټول ژوند یې په ورزشی چارو تیر کړ غواړم چی لګ د لوګر لوری ته پام وکړي څو د لوګرځوانان هم وکولی شی چی د نورو په شان په هرډګرکی خپله وړتیا چی لری ترینه په سمه توګه استفاده او د لوګر په ویاړ لاسته راوړني ولری . او یو ښه کس دې چې له ورزش او ځوانانو سره مینه ولري د دې ولایت د ورزشي چارو د مسوول په توګه مقررکړي.
  په درنښت
  عبدالرحمن

 • .
  دوستان نهایت گرامی ژورنالستان روزنامه نویسان عالیقدرباید قدردانی اززحمات شبانه روزی تان درمبارزه علیه فساداداری بکنیم با تاسف فراوان دریک نشریه ازفساداداری یک شخص بنام قانونوال سیدیوسف حلیم معین مسلکی وزارت عدلیه را مطالعه نمودیم بی نهایت افسرده وغمگین شدیم ومیخواهیم نکات ذیل که خود نشان دهنده فساد اداری آشکاراین شخص شیطان صفت را به شما دوستان به معرفی بگیریم قابل ذکراست ومکلفیت ایمانی ووجدانی همه ماوشما است تا این وطن فروش وخائین را به کافه ملت معرفی کنیم تا دیگر به نوشیدن خون این ملت مظلوم که سال های متمادی قربانی داده اموال ودارائی خود را ازدست داده اند دیگرهم دل شان یخ نکرده است
  اولاً اینکه شخص بزرگوار معین مسلکی وزارت عدلیه ماهواریکصدوهفتاد هزار افغانی معاش اخذ می کند علاوه برآن نودهزار افغانی اضافه کاری هم اخذ می کند. جناب عالی اضافه کاری را ازروی کدام قانون نافذه کشور اخذ می کنی تو از خداوند متعال نه میترسی که او مامور بیچاره ای که دریک ماه پنج هزار افغانی معاش دارد ودوهزارافغانی اضافه کاری مزد یک ماهه اوست وتو خلاف قانون مقررات یک اداره اضافه کاری اخذ می کنی . خیلی جای تاسف وشرم است که یک معین داد ازعدالت میزند واعمال شیطانی را انجام میدهد که نه درکلام خداوند ، نه درقانون خلاصه اینکه درهیچ کتاب اسلامی وجود ندارد بلکه درهیچ کتاب کفری قسم بخدا اگروجود داشته باشد. دوستان عزیز خود فکرکنید که کدام مقام عالیرتبه دولتی اضافه کاری را بخود تخصیص داده که جناب معین ازآن استفاده میکند.
  درروزنامه ایکه به مطالعه آن پرداختیم ازدومورد فساد گسترده بسیار مهم دیگرهم نامبرده شده بود وآنهم اینکه یکصد هزارافغانی به عنوان کرایه خانه وخود درخانه شخصی خود زنده گی میکند جناب عالی این رسم را ازکجا آموخته که درخانه شخصی خود زنده گی کند و پول ایکه به دولت آمده درجیب فاسد چنین افراد استفاده جو قرارگیرد .
  دوهم اینکه امتیاز پولی ازبعضی سفارت خانه ها بخصوص پاکستان وایران وموسسات خارجی هم مستفید میشود این دیگررسوائی که یک معین یک وزارت امتیازپولی را ازآن مراجع به اساس کدام فعالیت بدست میآورد. حتماً جاسوس کشورهای همسایه است.
  در روزنامه پیام روئسا و کارمندان آن وزارت هم تذکرگردیده بود. که جناب معین مسلکی علاوه دست داشتن فساد اداری به حمایت واخذ رشوت ازغاصبین زمین به دلیل عدم تطبیق حکم نهائی محاکم ، سوء استفاده ازصلاحیت های وظیفوی موصوف را متهم میکند.
  پیام روزنامه شمال که ازسه سال به این طرف فعالیت دارد ودرراستای موضوعات مختلف بخصوص فساد اداری مکلفیت های ایمانی ووجدانی خویش را انجام داده ازشما روزنامه نگاران وژورنالستان نهایت محترم تقاضا داریم که درچند مورد فساد اداری گسترده معین مسلکی وزارت عدلیه را به بررسی گرفته وبه شخص جلالتمآب عالیقدر حامد کرزی رئیس دولت جمهوری اسلامی افغانستان برسانید تا چنین اشخاص فاسد را ازسمت اش سبکدوش کند.
  ومن الله توفیق

 • بسم الرحمان الرحیم من یک کارگر هستم خداراشکر میکنم که سیاست مدار نیستم من یک افغانی هستم حق دارم راجع ب ریاست جمهور نزر خود را اعلام کنم اقای عبدلاه عبدلاه ایاشما نبودید درجنگ کابل دستور میدادید که سینه زنهارا بی بوررید حالا شما میخاهید ریس جمهور شوید این همان ملتی است که شما میخاهید ریس جمهورش باشید اقای عبدلاه عبدلاه شما خیلی پول دارید اماخدا ی هم هست

  جناب اقای سیاف من ازخدای مطعال 41 سال عمری باعزت گرفتم شما اگر خدارا نمی شنا سید از ان همه خونی جوان وطفلی که شما ریختید حیا کنید انهمه ادم که شما کشتید برای پدارنش ریس جمه

  ورمیشوید <
  <“quote>/quote>

  }

  }

  }

 • این قدر داد کردن از دست عبدالله و صیاف و دگه ودگه فقط ازان مردم خراب میکنه تا جایی که مردم فعلا از خدای خود معیوس شده فقط امیدشان به امریکاست و خدا ره فراموش کردن بجای داد بیداد کردن به فکر چاره باشین همان کسی که از دست فلان وفلان داد میکنه خود ازو یک نوع خیانب میکنه با خراب کردن فکر مردم وبا دادوبیداد خود یک نوع تفرقه به میان می اورد فلان وفلان همه بد تو را مجبور نکردن که به او رای بدهی به کسی رای بده که ادم خوبی باشه وخیانت کار نباشه ولی با داد فغان در بین جامعه بیسواد ما وشما به گفته امیانه گدودی راه نیندازین

 • حجت از تهران بازی به نفی رهالمادرید 2-1

  آنلاین : http://09382671519

 • بنده از تمام برنامه های تلویزونی و رادیوی خویش میاید............................

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس