صفحه نخست > کارتون > طنز روز > کشــاف و جـــداســـازی قــبرســتان مـــردانه و زنانه !

کشــاف و جـــداســـازی قــبرســتان مـــردانه و زنانه !

نظـــر به فتـــوای رئیس شـــوری علـــمای افغـــانســـتان مـــولـــوی کشـــاف و فـــرمـــان محـــترم حـــامـــد کـــرزی قـــبرســـتان مـــردانه و زنانه از هـــم جـــدا شـــدند !
شمس الحق حقانی
دوشنبه 12 مارچ 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کشــاف و جـــداســـازی قــبرســتان مـــردانه و زنانه !

افغانستان زمان زادگاه مردان بزرگ چون مولانای رومی ، ابن سينا بلخی و سيد جمال الدين افغانی بود که نام نامی شان چون ستاره های درخشان در آسمان علم و معرفت ، عرفان و حکمت مشرق زمين درخشيده و شکوه و جلال به زندگی معنوی مردمان اين خطه بخشيده بود.

بیجا نخواهد بود اگر محترم مولوی کشاف را با کشفیات ارزنده شان در ساحات مختلف حکمت و دانش عصر در زمره آن بزرگمردان تاریخ شمرده و از خدمات علمی شان قدردانی بعمل آریم .

محترم مولوی کشاف که بیشتراز سی سال از عمر عزیز شان را صرف تحقیق و مطالعه در مورد انواع و اقسام کلوخ ها منجمله کلوخ استنجا و کلوخ قبور مسلمین کرده در نتیجه به نتایج دست یافته اند که با اعلام آن دنیای عقاید مذهبی یکهزار و چارصد ساله مسلمین را به لرزه انداخته.

ایشان در اثر مطالعه و تحقیق علمی بالای کلوخ قبور مسلمین به این واقعیت شگفت انگیز دست یافته اند که مردان که در جوار خانم های جوان بخاک سپرده می شوند در اثر تحریک غریزه جنسی همیش روح شان نا آرام بوده و ازین ناحیه به شدت رنج می برند !

خیلی جای تعجب هم نخواهد بود اگر مردی مسلمانی در کنار مه روی سیمین پیکری که به قول معروف مرده صدساله از تماشای حسن و جمال او دوباره زنده خواهد گشت بخاک سپرده شود اگر غریزه جنسی در وجود این مرد مرد تحریک شده و او را رنج دهد ولی خیلی قابل تعجب است که در طول تاریخ بشریت تا حالا کسی متوجه این معضله نگشته و برای اولین بار این مشکل توسط کشاف بزرگ عالم بشریت مولوی کشاف کشف گردیده و از برکت این کشف خارق العاده که بیانگر نبوغ بی مانند ایشان در دنیای کشفیات اسرار عالم خلقت است افتخاری به افتخارات میهن ما افزوده میگردد.

جامعه الازهر مصر دریک مراسم با شگوهی به پاس قدردانی از خدمات علمی و تحقیقی و خصوصاً کشف بی نظیر و محیرالعقول آخر آقای کشاف به ایشان جایزه نوبل اسلامی را اعطا فرموده و اسم شان را در لست دانشمندان و عالمان بزرگ جهان اسلام درج کردند که این باز هم موجب افتخار بزرگ و سربلندی ملت افغان در جهان اسلام گردید.

با تقــــــــــــديم حــــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

http://haqani.funpic.de

loading...
loading...

پيام‌ها

  • مکتب ها جدا شد مجلس ها جدا شد راه ها و سر ک ها زنانه و مردانه جدا شد مساجید مردانه وزنانه شده موتر ها مر دانه وزنانه اسپ و شتر هم مردانه وزنانه شده است تنها جنت مانده است حیف از ینکه از زنان در جنت جای ریزرف نشده است شاید جنت مردانه و زنانه ساخته باشد باید از رسول خدا سوال شود یا علم دینی که از علم غیب بر خور دار باشد مثل حضرت ملا عمر اخون مجاهدو زعیم پشتون ها و امیر امارت اسلامی اوغانستان و رهبر شورای کویته او غانستان و مشاور ارشد کرزی در امور نصب کادر ها اینست دست اورد اوغان ها .

    repondre message

    • رسول خدا 1400 سال است که وجود خارجی ندارد ودربین ما نیست تا ازو سوال می شد. اماملا محمد عمر آخوند در علوم اسلامی نه متبحر است ونه بر علوم غیبی واقف،همانطوریکه یک چشم ظاهری او کور است چشم باطنی اش نیز کور میباشد و کتاب های اسلامی عالم یک چشمه را دجال گفته است کار دجال فتنه، تفرقه افگنی و جنگ اندازی است. لذا سنی ها از مولوی کشاف قهرمان حد وحدود حقوق زن طبق شریعت غرای محمدی وحضرت صبغت الله مجددی که با عالم بالا از طریق استخاره در تماس است سوال شود وشیعیان از آیت الله یعنی نشانۀ خدا شیخ محمد آصف محسنی قندهاری بپرسند زیرا قبل ازینکه او دختر 14 ساله معصوم واز همه جا بی خبر را که برادرش به حیث امانت نزد استاد و پیشوای خود گذاشته بودبا جاری کردن صیغۀ محرم تصاحب کند ریزرف بهشت را برایش وعده داده بود . مسلماً اینها از ریزرف بهشت زنانه آگاهی میداشته باشند.برای اینکه این حضرات اُلگو های اسلام از نوع ناب آن است. اسلام علیکه ورحمت الله برکاته.

    • خوب است رسول خدا در زمان ما نبودند وبه وقت وزمانش جان را به الله شان تسلیم کرده بود ، ورنه به ملا عمر ها شکر میکشیدیم. عکس های اورا که کارتونیست دنمارکی کشیده ببینید از ترس سکته میکنید . عمر کور پیش او شارخ خان است.

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس