کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > بیایید برای خودمان نقشه های خوب بکشیم

بیایید برای خودمان نقشه های خوب بکشیم

شنبه 5 می 2012

*برپایی محفل ادبی شعر معاصر افغانستان در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

خانه ادبیات افغانستان با همکاری رایزنی فرهنگی سفارت کبرای جمهوری اسلامی افغانستان در تهران، محفل ادبی شعر معاصر افغانستان را با حضور شاعران افغانستانی مقیم تهران، اصفهان و قم در نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌کند.

محفل ادبی شعر معاصر افغانستان، ساعت 2 بعدازظهر روز پنج‌شنبه 21 ثور (اردی‌بهشت) 1391 با شرکت دوستداران ادب و فرهنگ افغانستان در سالن بین‌الملل نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار می‌شود و حضور همه علاقه‌مندان آزاد است. در این محفل، شاعران و نویسندگان تازه‌ترین آثار خود را خواهند خواند.

شاعران، هنرمندان و نویسندگان عضو خانه نظیر علی‌مدد رضوانی، دکتر محمدامین زواری، عارف جعفری، محمدحسین فیاض، حبیب محمدی، اکبر احمدی، سرور رجایی و محمدصادق دهقان نیز تا 24 ثور (اردی‌بهشت) به طور متناوب در غرفه خانه ادبیات افغانستان حضور خواهند داشت و به پرسش‌های علاقه‌مندان به ادب، فرهنگ و هنر کشور پاسخ می‌گویند. افزون بر این، شاعران و نویسندگان جوان عضو خانه ادبیات هم در این روزها در غرفه حضور خواهند داشت.

غرفه خانه ادبیات افغانستان در بخش اتحادیه ناشران افغانستان واقع در سالن بین‏الملل در طبقه دوم نمایشگاه کتاب از ساعت 10 صبح تا 7 عصر با مسئولیت خانم راحله جعفری برپاست.

**خبرهایی از نشست های هفتگی خانه ادبیات در تهران را در دو لینک زیر بخوانید:

گزارش نشست سوم خانه ادبیات در تهران

گزارش نشست چهارم خانه ادبیات در تهران

***به دوست و همکار خوبم، محمدسرور رجایی عزیز نیز برگزیده شدنش را به عنوان مدیر جدید خانه ادبیات افغانستان شادباش می گویم. امیدوارم همیشه در کار و زندگی و نیز این خدمت فرهنگی، کامکار باشد. از این که محمدحسین محمدی، دوست مهربانم نیز به معاونت خانه ادبیات انتخاب شده است، خوش حالم. دیگر خبرهای تغییرات مدیریتی در خانه ادبیات را در این لینک بخوانید:

گزینش هیئت مدیره سوم خانه ادبیات افغانستان

****

انتشار دو کتاب تازه از دوست نازنینم، حامد ابراهیم پور را نیز به وی شادباش می گویم. نام های این دو کتاب عبارتند از:نگذار نقشه ها وطنم را عوض کنند (فصل پنجم) و با دست من گلوی کسی را بریده اند (شانی). امیدوارم باز هم کتاب های در دست نشر حامد را زودتر از پیش ببینیم.

*****

نمایش کلید از حامد جلالی و فاطمه موسوی

کاری نمایشی به کارگردانی دوست هنرمندم، حامد جلالی با نام کلید از ۱۵ تا ۲۳ اردی بهشت در پلاتوی ماه واقع در خیابان خاک فرج قم، سازمان ملی جوانان هر روز ساعت هفت و نیم عصر با بازیگری بانو لیلا موسوی، بانوی هنرمند حامد برقرار است. کارهای حامد بدون تعارف دیدنی است. وقت شد، برویم.

چرا باید کلید را ببینیم؟


آنلاين بنگريد : http://chendavol.blogfa.com/post-84.aspx

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


56 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > بیایید برای خودمان نقشه های خوب بکشیم

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.