صفحه نخست > عکس > عکس روز > عکس هایی از حملات وحشیانه به دانش آموزان مکاتب شمال افغانستان

عکس هایی از حملات وحشیانه به دانش آموزان مکاتب شمال افغانستان

سه شنبه 3 جولای 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

منبع: کاربران شبکه اجتماعی فیس بوک

مروری بر مسموم کردن دختران مکتب در افغانستان

تشديد مسموم شدن دختران مکتب در ولايت هاي تخار، کندز، سر پل و باميان شک و ترديد در دست داشتن حلقات حکومت کرزي در اين قضيه را بيشتر مي سازد.
دو شنبه 25 جون 2012, بوسيله‌ى داکتر ثنا نیکپی/ متخصص علوم حقوق و دولت

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • كسب علم ودانش در دين مقدس اسلام فرض دانسته شده وطالبان وهشي با اين اصل به شدت مخالف هستندو يك بار ديگر در عمل ثابت كردند كه دشمن سر سخت دين مبين اسلام عزيز هستند.
  مبارز

 • این قوم غیر از جنگ و وحشت هیچ چیز دیگر به ارمغان نمیاورد. مردمی هستند که اختلافاتشان را با کشتن یکدیگر حل میکنند. انتقام را دوست دارند. این دنیا برایشان مهم نیست و هدفشان پریهای جنت است. بسیار سبک مغز هستند.خشتکشان کشال است و لنگوتشان ۵۰ کیلو (بدون بمب). پای لوچ دویدن را دوست دارند. در این اواخر دیده شده که تعدادی از این سبک مغزان نکتایی میزنند و کتاب نوشته میکنند.

 • سلام
  این کار کار کرزی است نه کار طالبان .طالبان نه این کار را میکند و نه این توانای اش را دارد .این کرزی است که
  نمیخواهد در سمت شمال مردم به آرامی زندگی کنند. مرگ بر کرزی جنایت کار وحشی.

 • magar shoma mardom az mardome ghazni chi kam dareed ke hatta yak mozahera ham ba zede taleban namekoneed
  degar chi shawad
  agar hala na jonbeed farda deer ast
  harchi taleb wa taleb noma ast az mahal wa manteqa dorash koneed
  dar ghayre aan mawjodiyate mekrob bayese maraz ast
  ok

 • این وحشی ها را بزودی کاکا امریکا در قدرت سهیم خواهد ساخت.
  وای به حال این ملت بیچاره که دولتش ترکیبِ از جنایکاران جنگی، مافیای مواد مخدر و طالبان وحشی باشد.
  تشکر امریکا و ناتو ازین نوع دیموکراسی که به ما هدیه دادید.

  • اوغان نوکر صفت ماده مسموم کننده را از بادرانشان پاکستانی ها بدست اورده و توسط اوغان های شمال که در گره های طالب گلبدین اوغانملت ... تنظیم بوده اند و دیده ارامی و درس و تعلیم غیر اوغان را ندارند , دست به این جنایت ها میزنند .

  • کجاست اوغانها که این جنایت شانرا محکوم کنند , کجاست رازق مامون خان که از سم پاشی و مسموم کردن اب مخازن اخوانی ها و اشرار طالب و اینک مسموم کردن هوا محیط مکتب ها کاغذ سیاه کند !!!

 • کجاست به اصطلاح اپوزیسیون که صدای خویشرا علیه بیداد و سنگرگیری مستقیم طالبان ارگ نشین و وزارت به اصطلاح معارف بلند کنند؟؟؟؟؟
  گفته شده که در تخار حدود دوازه تن که از جمله چند تن آنها با مواد و اسناد کاملآ روشن در حال سم پاشی بازداشت شده اند ولی بعد از دستگیری - شک برآنست که توسط کرزی و تیم سارنوالیش رها گردیده اند.
  پس چرا اپوزیسیون و مردم شمال آرام نشسته و نظاره گر ظلم و بیداد بالای خویش اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • سرطان سال 1391 خورشیدی
  جولای سال 2012 میلادی
  باقی سمندر
  سلام به خوانندگان گرامی کابل پرس?
  من بنوبه خویش جنایت وسم پاشی و کشتار و سنگساروگوش وبینی بریدن هایی دختران ودوشیزگان و مردم راکه هرکه مرتکب گردیده است چه طالب و یا حزب اسلامی یا ملاتاریا یا طالب تاریا چه به کمک ایادی داخلی چه به کمک استخبارات خارجی به شدت محکوم و تقبیح مینمایم.
  جا دارد تا متذکر گردم که هستند عده ای که تا هنوز از نوک بینی خود دور تررا نمی توانند بینند و از طالبان وشرکا بنام گویا "جنبش مقاومت ملی یا جنبش ضد امپریالیستی "دفاع وحمایت کرده اند و هنوز هم این حمایت خجالتی شانر ا ادامه میدهند.
  همین عده از قتل های زنجیره ای هم دفاع کردند و در نشرات شان عکس های من( باقی سمندر ) را با ریش و کلاه و لتگی پروفیسور برهان الدین ربانی یکجا منتشر ساختند. همیبن عده مدافع شرمندوک طالبان وشرکا زیر نامهای مستعار به حمایت اربابان وولی نعمتان خود برامدند و به رنگ ورخ طالبان سرخاب وسفید آب پاشیدند و هیاهو برپا کردند که گویا حرکت طالبان" مترقی وضد امیریالیستی" است .
  ایتک بازهم کماکان میبینیم که جنایت کاران نه به دختران رحم دارند نه به میله کنندگان در قرغه ونه میله نوروز را میشناسند . نه مکتب . نه کتاب وقلم را میشناسند. طالبان وشرکا روز شماری مینمایند تا درقدرت رسمی دولتی شریک تر گردند و رسمن به قدرت رسانیده شوند. از قطر تا پاریس و تا توکیو جلسات علنی و پشت پرده جریان دارد.
  به نظر من مبارزه قاطع و اشتی ناپذبر بایست برضد طالبان وجنایت کاران ومانیفست وحشت نه تنها ادامه یابد بلکه هرنوع توهم دربرابر طالبان وشرکابایست کماکان افشا گردد . مبارزه و تداوم مبارزه برای ارمانهای مترقی و پیشرفته . مبارزه برای مکتب وحق رفتن به مکتب ودرس وتعلیم برای مردو زن - دختر وپسر / مبارزه برای برابری / ازادی / استقلال / ثبات و رفاه اجتماعی / مبارزه برای تحقق دیموکراسی و عدالت اجتماعی جدا از مبارزه برضد طالبان و شرکا و دشمنان دختران وزنان نیست ونخواهد بود. هرنوع مبارزه ضد امپریالیستی از مبارزه ضد ارتجاعی جدا نبوده ونیست ونخواهد بود. مبارزه ملی دموکراتیک مبارزه ایست برای رفاه اجتماعی / برای استقلال وازادی / برای مکتب و درس وتعلیم و ازادی گفتار وهمه ازادی های فردی واجتماعی / مبارزه برای تساوی حقوق کامل زن ومرد. برضد جنایت کاران ازهر قماشی که استند وباشند متحد گردیم و مبارزه راادامه بدهیم. برای فردای بهتر از امروز به پیش !
  فردا را باید بسازیم. ازادی را نه بما میبخشند ونه ازادی تحفه ایست که داده شود. ازادی را باید کسب کرد.
  بر ای تحقق ازادی وفردای بهتر به پیش رویم.

  آنلاین : http://http://kabulpress.org/m...

 • والله اجب یک مردم بی غیرت استین شما سقاوی های خاین
  خوب سیل کنین که بالا و بایان زنان و دختران تان مالوم میشه اما شماها باز هم خود را مسلمان نام می کنین
  لعنت به این قسم مسلمانی که اولاد بی غیرت سقاوی و حرامی های مغول و اوزک و قوزک تان دارین
  خداوند ج روزی برسه که تمام تان نابود شوین

  • لعنت بر تو سیف الله اوغان زنفروش که گاهی زن خود را می فروشی و گاهی هم بینی و گوشش را میبری ! اگر اسلام تو همین است لعنت بر اسلام تو ، بر دین تو ، بر مذهب تو و بر قوم ننگین و بیغریت تو که فاجعه می آفریند و تو و امثال تو بر دامان پاک و چشمان پر از اشک دختران دانشجوی ستم دیده می خندید . تفو بر تو ای مسلمان که بر این جنایت صحه میگذاری و تصدیق مینمایی ! لعنت به همان خدایی که تو به درگاهش دعا میکنی و امید و آرزوی وی داری !!

  • مزاری گک ! از همین طرز خرامت معلوم میشه که از جمله اولاد های نا خلف مزاری گو ده گور هستی. نه پروای دین داری نه از دنیا ره. وضعیت افغانها ره ببینین که نه خشم شانرا و نه انزجار شانرا تبارز داده میتانن، یک بد بخت لعنتی بریتان یک مضمون در مابین میندازه باز ریسمان های شمارا رها میکنه ، شما نمی بینین که کجای نفر مقابل تانرا چک می گیرین . یگان دفعه به خود هم رحم نمی کنین و خوده می گزین. ها ها ها

 • طبق گذارش مجاهدین مقاومت در یک حمله هماهنگ هنگام شب بعد از زدو خورد به خانه ملا انزور گل در پکتیا پناه برده و هنگام شب خین یکی از مجاهدین پنجاب بلند و به دختر انذیر گل مالیده شد- این بار اول نیست که در مناطق پشتون نشین که اکثرآطرفداران طالب اند چنین میشود - چندی پیش در هلمند نیز یکی از مجاهدین کشمیر به یکی از دختران میزبان هلمندی چنین نموده بود و اینکار فعلآ به عادت هموطنان طالبدوست پشتون ماتبدیل شده .
  بچه سقآ
  از شمالی

  • لعنت به تو سیف الله اوغان که سالها وطن ،زن و عقیده چرکین اسلامی ات را به پاکستانی های برای یک کاسه دال سودا کردی و صد ها مصیبت و بد بختی را به مردم بیچاره کشور ما به ارمغان أوردید۰مردم ما از رفتن دختران شان به مکتب نه تنها که ننگ ندارند بلکه با دانش آموزی و علم آموزی دختران شجاع شان افتخار میکنند۰این هست تفاوت میان کلچر و آداب مردم ما با رسوم قبیله گرای وحشی شما۰اگر واقعآ ننگ داریداولأ خود را از زیر پای پنجابی ها نجات دهید بعدأ در مورد دیگران قضاوت کنید۰

 • لعنت به دشمنان اسلام و مرک به پاکستان که این طایفه را پرورش داده است

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس