کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > عکس روز > کارته 3 کابل

کارته 3 کابل

زنان برای تجليل از 8 مارچ آماده می شوند

پنج شنبه 6 مارس 2008

عکس از بصير سيرت


اين عکس با اجازه ی رسمی دفتر سازمان ملل در افغانستان، در سايت کابل پرس نشر می شود.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


58 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > عکس روز > کارته 3 کابل

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • مردومی شریف افغانستان سلام علیکم وبعد این آزادی نیست دین فروشی است این سایت را همیشه طعقیب کردم در غرب اگر هر کاری میشود آن را در صفه اخبار منتشیر میکند چند روزقبل سالی میلادی را تبریک گفت بعد سالی چینی هارا به نمایش داد اما در همین روز ها عاشورا بود و ما هی صفر است چراع یاد نمیکند فقط اروز دارد در شهری کابل ودیگر نقته افغانستا ن زن بی صتر باشد کی از دین فاریغ میگردد از آن ایفتیخار میکند برادر میری هزاره تکیه به خدا باش دینی اسلام فقط دینی حقیقت است دیگردین باطیل شده این را من نه گفتم این را کسی میگوید زمین آسمان را اداره میکند لطفُ توجه کن بی ترین چیز نامی نیک در انسان است بااحترام برادری شماه نسیم ارمان از پیکن

  آنلاين بنگريد : ییکن

  • دوست محترم یک کمی سطح سواد،نوشتن فارسی ات را بهتر کن و بعد در باره مسایل روز بحث و نظریه پردازی کن.بهروز و مو فق باشید.

 • برادر محترم ن س ی م، بهتر است پیش از هر چیز قدری بیشتر از ادبیات زبان فارسی بیاموزی سپس به فکر مسایل دیگر باشی. از این که بگذریم اگر سایت کابل پرس دین فروشی است و سال چینی و غیره را تبریک میگوید خود در پکن چه میکنی. به افغانستان برگرد تا مگر زنان و دخترانت بی ستر نباشند.

  • دوست گرامی القدر سلام.
   این برداشت شما که اگر کسی در خارج از افغانستان زندگی میکند اولاد های شان بی سطرست را شدیداً رد میکنم. الحمدالله %98 فیصد جوانان افغان در خارج شدیداً متوجه دین مقدس خود هستند و بصفت یک پدر ازین رفتار نیک و توجه جدی شان را در مورد در نظرداشتن ارزش های اسلامی شان تقدیر می نمایم.
   این مطلب جهت مزید معلومات شما دوست محترم تحریر گردید.
   با احترام

   نذیر نورزی
   ار لاس انجلس

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.