کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > عکس روز > گنجشک دایکندی

گنجشک دایکندی

سه عکس

دو شنبه 3 سپتامبر 2012, بوسيله‌ى محمد رجا

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : رادیو دایکندی
57 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > عکس روز > گنجشک دایکندی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • gonjeshke daykondi ham saal ha ast ke aab nadeda
  herasan ast wa nalan
  shayad tarsash az amad amade kochi ast
  ya az raftan raftane qowaye khareji
  ya ham az eenke omrash ba sar berasad
  magar kare een keshwar ba saman na rasad
  ok

 • از سر و روی این گنجشکک بیچاره خاک و کثافت میبارد . معلوم است که در آن منطقه یک کف دست آب ناپیداست . این پرنده ترجمان مردمان کوچی زده ی بهسود است به خدا معلوم که حال و احوال مردمان مظلوم و فراموش شده ی آن دیار چه گونه خواهد بود ؟ حیف که این فلک زده دور پرواز نیست و پرواز گنجشک تا لب بام است . اگر آدرس این پرنده گک معلوم باشد ، من او را در کانادا سپانسر می شوم و او می تواند از حمایت کمیته حمایت حیوانات برخوردار باشد . چندی قبل یک کبوتر در چمن پشت خانه ی من روی سبزه ها پر و بال میزد . من فوراً به کمیته حمایت پرنده گان زنگ زدم . طرف گوشی را برداشت و من جریان را گفتم . آن خانم گفت : یک لحظه گوشی خدمت تان باشد . او مرا به یک شعبه رخ نمود . من دوباره جریان را گفتم . طرف مقابل گفت : با معذرت که شما در بخش زاغ رخ شده اید ، پریشان نباشد من موضوع را به بخش کبوتر ها اطلاع می دهم و آدرس منزلم را گرفت . چند لحظه بعد یک موتر نزدیک چمن عقب تعمیر پارک کرد و یک خانم با یونیفورم مخصوص و یک جعبه ی بوریایی بافته گی پیاده شد و آن کبوتر را به آرامی داخل جعبه نهاده با خودش برد . دخترکم گفت : بسیار ثواب کردی پدرجان . من به فرزانه نگفتم که چندی قبل طالبان یک دخترک هفت ساله و پسرک دوازده ساله را سر بریدند به جرم اینکه برادرشان پولیس بوده است . فرق است بین کفر و دین ، اسلام همین است !!!

 • Khoda Kona zendage ma Mesli in gonjeshk na Shawa bad Az. Khoroje nirohay NATO.bayad Omid war Bashim wa khosh ben ba ayanda .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.