کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > تاک

تاک

چهار شنبه 31 اكتبر 2012, بوسيله‌ى نورجهان اکبر

سلام به همه،
برای من مبارزه برای برابری در سرزمینم کار نیست، عشق است. من به خاطر دادخواهی که برای حق خودم و زنان دیگرم میهنم می کنم هرگز حتی یک افغانی هم دریافت نکرده ام. در این راه من بار ها با مشکلات اقتصادی روبرو شده ام. گاهی وقتی خواسته ام به زنی کمک کنم و متوجه شده ام حتی پول کرای راه خودم را هم ندارم. و یا گاهی خواسته ام برای زنی وکیل مدافع بگیرم، اما به خاطر نداشتن پول نتوانسته ام این کار را بکنم. علاوه بر آن، مادرم مرا با غرورِ مثبتی بزرگ کرد که باعث می شد همیشه از کمک خواستن از دیگران ابا ورزم و بکوشم خودم کار هایم را تمویل کنم.
اما در این اواخر متوجه شدم که برای اینکه بتوانم به کارم برای برابری ادامه بدهم مهم است خودم هم از لحاظ استقادی مستقل باشم و بتوانم روی پاهای خود بایستم. با این انگیزه این تجارت را با فردوس صمیم آغاز کردم. تجارت ما در عرصه مهندسی، طراحی داخلی، مشوره دهی و طراحی گرافیک است. 10% مفادِ سالانهء شرکتِ تاک به کمک به زنان افغانستان و دادخواهی برای حقوق زنان و کودکان تخصیص داده شده است و این شرکت تصمیم دارد وقتی کمی سرپاتر شد از برنامه های که مرتبط به ترویج برابری جنسیتی در افغانستان باشد تا حد امکان حمایت مالی نماید.
چون تازه به کار آغاز کرده ایم، امیدوارم همانگونه که در گذشته از من حمایت کرده اید، در این راستا هم حمایتم کنید. خواهش می کنم صفحه را «لایک» کنید و در صورت نیاز به خدمات مذکور به ما مراجعه نمایید. سپاس!

www.facebook.com/Taak.Inc

contact.taak gmail.com
0799231660


دسته‌بندی شده در: یادداشت ها


آنلاين بنگريد : http://noorjahanakbar.wordpress.com...

كارنامه

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


63 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > تاک

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.