در همین بخش

صفحه نخست > دیدگاه > وبلاگ نویس > تاک

تاک

نورجهان اکبر
چهار شنبه 31 اكتبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

سلام به همه،
برای من مبارزه برای برابری در سرزمینم کار نیست، عشق است. من به خاطر دادخواهی که برای حق خودم و زنان دیگرم میهنم می کنم هرگز حتی یک افغانی هم دریافت نکرده ام. در این راه من بار ها با مشکلات اقتصادی روبرو شده ام. گاهی وقتی خواسته ام به زنی کمک کنم و متوجه شده ام حتی پول کرای راه خودم را هم ندارم. و یا گاهی خواسته ام برای زنی وکیل مدافع بگیرم، اما به خاطر نداشتن پول نتوانسته ام این کار را بکنم. علاوه بر آن، مادرم مرا با غرورِ مثبتی بزرگ کرد که باعث می شد همیشه از کمک خواستن از دیگران ابا ورزم و بکوشم خودم کار هایم را تمویل کنم.
اما در این اواخر متوجه شدم که برای اینکه بتوانم به کارم برای برابری ادامه بدهم مهم است خودم هم از لحاظ استقادی مستقل باشم و بتوانم روی پاهای خود بایستم. با این انگیزه این تجارت را با فردوس صمیم آغاز کردم. تجارت ما در عرصه مهندسی، طراحی داخلی، مشوره دهی و طراحی گرافیک است. 10% مفادِ سالانهء شرکتِ تاک به کمک به زنان افغانستان و دادخواهی برای حقوق زنان و کودکان تخصیص داده شده است و این شرکت تصمیم دارد وقتی کمی سرپاتر شد از برنامه های که مرتبط به ترویج برابری جنسیتی در افغانستان باشد تا حد امکان حمایت مالی نماید.
چون تازه به کار آغاز کرده ایم، امیدوارم همانگونه که در گذشته از من حمایت کرده اید، در این راستا هم حمایتم کنید. خواهش می کنم صفحه را «لایک» کنید و در صورت نیاز به خدمات مذکور به ما مراجعه نمایید. سپاس!

www.facebook.com/Taak.Inc

contact.taak gmail.com
0799231660


دسته‌بندی شده در: یادداشت ها

كارنامه


آنلاين بنگريد : http://noorjahanakbar.wordpres...

واژه های کلیدی
آنلاين بنگريد :

جستجو در کابل پرس