کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > آغاز سومین جام فوتبال آوارگان افغانستانی در مشهد

چهارشنبه 18/8/91

آغاز سومین جام فوتبال آوارگان افغانستانی در مشهد

جام همبستگی مهاجرین

چهار شنبه 7 نوامبر 2012, بوسيله‌ى علی لایقی

این جام که بنام جام همبستگی مهاجرین نامگذاری شده است، امروز چهارشنبه 18/8/91 با قرایت قرآن توسط قاری بین المللی آقای سلیمان جعفری از هم وطنان عزیز ماشروع شد.
در ادامه آقای محقق مسئول امور مهاجرین کنسلگری افغانستان در مشهد که توسط هیتی از کنسلگری افغانستان به همین مناسبت حضور بهم رسانده بودند به ایراد سخن پرداختند.

در نخستین رقابت این جام امروز تیم جوانان کابل که پارسال مقام نخست جام مهاجرین را از آن خود کرده بود با شعار یا مهدی "ع" به مصاف تیم پامیر رفت و نتیجه صفر به صفر مساوی تمام شد.
این جام به هم کاری دفتر سازمان ملل در امور پناهندگان (UNHCR)، سرکنسلگری جمهوری اسلامی افغانستان در مشهد، فدراسیون فوتبال افغان و با هماهنگی اداره تربیت بدنی مشهد برگذار شده است.
درین جام قرار است 28 تیم از آوارگان افغانستانی از سراسر مشهد با هم رقابت کنند.
تیم ها در مرحله اول که مرحله گروهی نامیده میشود، در 7 گروه 4 تیمه در بین خود به رقابت میپردازند، که از گروه 2 تیم برتر و از بین تمام گروه ها دو تیم که در گروه خودشان سوم شدند و نسبت به بقیه امتیاز بالاتری دارند به مرحله حذفی 16 تیمی راه پیدا میکنند که به ترتیب 8 ، 4 و 2 تیم آخر به فینال میرسند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


66 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > آغاز سومین جام فوتبال آوارگان افغانستانی در مشهد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.