کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > اعمار مرکز اسلامی وهابی در کابل

اعمار مرکز اسلامی وهابی در کابل

عــــــربســــــتان ســــــعودی بعــــــد از اعمــــــار صــــــد هــــــا باب مکــــــاتب، شــــــفاخــــــانه هــــــا و فــــــابریکــــــه هــــــا اکــــــنون به تعمــــــیر یک مــــــرکــــــز اســــــلامی در افغــــــانســــــتان مــــــبادرت ورزید

سه شنبه 13 نوامبر 2012, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

توجه شما را به سخنرانی جنگسالار تقاعدی افضل المجاهدین عبدالرسول سیاف بنیان گذار فرقه وهابیت در افغانستان به مناسبت افتتاح مرکز اسلامی سعودی در افغانستان جلب می کنیم !

نور چشمی ها ، فرزندان مجاهد و طلاب جان بر کف السلام علیکم و رحمته الله و برکاة !
اگر ادعا کنم که امروز از شادمانی در لباس نمیگنجم خیلی مبالغه نخواهد بود، با دیدن شما جوانان که تازه پشت لب سیاه کرده اید بیاد ایام جوانی خود افتادم که در آن روز گاران چنان کفر و ذندقه در کشور اسلامی ما حاکم بود که تنها به زبان آوردن نام وهابیت در افغانستان جرم بزرگ بشمار می رفت و متهم مانند گنهکاری از طرف مردم به چشم بد دیده می شد.

بنده با هزاران مشکلات وموانع و وجود خار های مغیلان بر سر راهم بالاخره به همکاری مجاهد گرانقدرجهان اسلام محترم جنرال ضیا الحق فقید تونستم نو نهال وهابیت را که از سرزمین حرمین شریفین بدستم رسیده بود از طریق پاکستان به افغانستان انتقال داده و در خاک وطن غرس نمایم ولی متاسفانه عدم مساعدت شرایط اقلیمی و زمانی مانع رشد و نموی خوب آن نهال گشته و باعث یاس و نومیدی بنده گردید.

ازینرو امروز افتتاح مرکز اسلامی سعودی را منحیث پایگاه مذهب وهابیت در افغانستان به فال نیک گرفته و خداوند متعال را شکر گذارم که چنین سعادت بزرگ را نصیب من و دیگر بنده های راستینش گردانید و به یقین که این اجرای همان قول خداوندیست که فرموده:

جا الحق و ذهق الباطل ان الباطل کان ذهو قاً

چونکه وهابیت در حقیقت اسلام واقعی و حقیقی است و مذاهب دیگر از تسنن حنفی ، مالکی و شافعی گرفته تا تشیع جعفری و اسمعیلی همه و همه بیراهه اند و در نتیجه محکوم به فنا و نابودی.

بزرگان مذاهب دیگر در حقیقت از روی مصلحت و منفعت و یا بزدلی و کوردلی آنقدر آب در اسلام مذاهب شان بیآمیختند که جز دوغ بی مزه ای چیزی از آن باقی نمانده.

در مقابل شعار مذهب وهابیت فقط حفظ اسلام ناب و واقعی از هر نوع تاثیرات زمانی و محیطی و حفظ قرآن از هر نوع تعبیر و تفسیر و دخالت عقل و منطق انسانی در آن است.

ما شدیداً مخالف ترویج اسلام با شیوه های مسالمت آمیز و زنانه چون تبلیغ و ارشاد بوده و فقط به نیروی شمشیر اسلام اتکا کرده و یقین کامل داریم که اسلام فقط بزور شمشیر و بازوان نیرومند مجاهدین اسلام در سراسر جهان می تواند پیاده گردد، انشاالله بزودی شاهد آن روز پر میمنت خواهیم بود.

درین باب توجه شما را به پارچه شعری زیبای از یک نوجوان مجاهد که به تازگی به دعوت وهابیت که در حقیقت دعوت خداوندیست لبیک گفته و در جمع برادران مجاهد پیوسته جلب میکنم !

ما مسلمانیم و مــــا را بحــــــث و جــــــــر در کار نیست
مــــــرغ ما یک لنــــــگ دارد حـــــــــاجت تکــــــرار نیست

دین مــــــا دین خـــــــــــداوند حکــــــــــیم ذولجــــــــــــلال
دین حــــــق را حــــــاجت تفســــــیر و اســـتدلال نیست

مذهب مــــــا مظهــــــر شمشــــــیر و زور و قـــــــــــلدری
می زنیــــــم بر دهن کــــــافر گفــــــتگو در کــــــار نیست

رهــبر مــــــا چون شــــــبان و ما چـــو گوسپــــــــندان او
شــــــیر و پشــــــم ما فـدایش چون و چند در کار نیست

در حدیث حضــــرت حق است کــــــافر همچــــــو مــــــار
مــــــار را هیــچ چـــــاره ای دیگر به از کشــــــتار نیست

یک نصیحـــت بشــــــنو از من ای برادر بعــــــد ازین
پنجــــه بکس کن به جیب و بحث و جر در کار نیست

با تقـــــــــديم حــــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


47 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > اعمار مرکز اسلامی وهابی در کابل

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • ها ها خوبش
  ما مسلمانیم و مــــا را بحــــــث و جــــــــر در کار نیست
  مــــــرغ ما یک لنــــــگ دارد حـــــــــاجت تکــــــرار نیست

 • حقانی صاحب، انتحار اول توسطه اخند ایرانی ساخت شد و برای بار اول در لبنان ازمایش گردید. در فلم های ایرانی میتوانی انرا خوبتر ببینی و دیگر اینکه یک کمی صبر داشته باش مگر نمی بینی که اسلام برای پشاطین چگونه معرفی شده که باید دوباره برایشان درس داده شود. تا دیگر انتحار در کار نباشد.
  مسله اخر اینکه در دو جا از نام مذهب وهابیت حرف زدید که اصال وجود خارجی ندارد انچه به ما تحت این نام فهمانده میشود فقط و فقط از دستگاه دروغ پراگنی به اصطلاح جمهوری اسلامی ایران است.
  با احترام

 • fuck wahabi and entahary and terror and talib

 • سگ وهابیت سرشیعه شرف دارد

 • دوستان دورد,دیگر دین ها جه شهکاری های کرده که حال وهابت را که منشع ترور کشتن انتهاری و خلاف ازادی های مدنی برای خانم ها است توسط باداران گوش به فرمان شان که بتواند از ان بطور حسن اسقفاده کنند بالای مردم بیجاره ما بفبولنند حال مردم ما باید سه اذان گوش خراش را بشنود و شما ها از ها لذت ببرید.

 • عرب اگر مرد میبود جواب اسرایل را میداد. ببینید که برادرانشان را اسرایل مثل مورچه میکشد و این خرها را به جان برادر دیگرشان یعنی سوریه انداخته اند. شاید در این مرکز اسلامی سگهایی مانند نوید تربیت خواهند کرد که غف بزنند و دندان بگیرند.
  این آغاز کار است و نوید اولین سگش است. شاگرد خوبی باش نوید جان.

 • دوستان دشنام، بی دشنام مگر منطق تمام شد که به دشنام روی بیاوریم؟ یا مگر حرفی خوب یاد نداریم که هی سگ و پشک بگوییم؟ با دشنام دادن فقط اخ دل خود را کم میکنیم ولی...

 • اعمارمرکزاسلامی د ر کابل د ر شرایط فعلی ، خوابگاه خوبی و تربیه گاه خوب طالبی انتحاری پشتونی و تروریستی طالبی و چایگاه بود و باش پشتون های آ نطرف سرحد د یورند ، مطلوب
  ( آی ا س آی ) پاکستان و حامد کرزی خواهد شد

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.