کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > کرزی بر سکوی نخست فساد!

کرزی بر سکوی نخست فساد!

یک کارتون

جمعه 7 دسامبر 2012, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
62 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > کرزی بر سکوی نخست فساد!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • there is not much we can do about karzai
  but we could start from ourself
  let,s not be curupt
  let,s love our country
  let,s be true afghan
  let,s be proud afghan
  let,s love and respect each other
  and the curuption will go a way

 • love afghanistan or leave afghanistan

 • افرین کرزی صاحب افرین و صد افرین بر شما. در غیاب شما ما هرگز قادر نبوریم مقام اول را بدست بیاوریم.شکر از برکت شماست که ما بالاخره در یک بخشی قهرمان شدیم.در این قهرمانی تان فرد فرد هموطنان شریک بوده و افتخاراتش را بین همه اقشار و گروهها تقسیم میکنیم.البته زیر رهبری خردمندانه شما. شما مستحق بهترین جایزه جهانی میباشید.
  من راستی در همین رابطه یک قصه یادم امد. یک روز هنگام صرف غذای ظهر همراه همکاران خود دور یک میز نشسته بودیم و هرکس از هر چیز سخن میگفت. یکی از همکارانم که شخص میانه سالی بود ، عینک های خیلی دبلی داشت که ما به اصطلاح مزاح انرا کون گیلاس میگوئیم. به واقعیت خیلی دبل بودند. و جالب انکه مرکز شیشه های عینک در مقایسه با اطراف ان خیلی نازک بودند که شکل مقعر جالبی داشتند. چشمان این همکار ما از پشت عینک کوچکتر و گردتر از حالت واقعی ان معلوم میشد. خلاصه اینکه یک همکار ما که ادم شوخ و مزاقی بود عینک را از همکار عینکی ما تقاضا نموده و خودش انرا پوشید. خیلی کوشش نمود که اخبار را بخواند و چپ و راست و بالا و پاهین نگاه کرد و با مزاح گفت که به واقعیت دیدن از پشت شیشه های اینچنین دبل برای من کار ناممکن است. برای انکه بتوانیم از پشت این شیشه های دبل جسمی را ببینیم باید چشمان خیلی خیلی قوی داشته باشیم.البته منظورش را از قوی همه فهمیدندکه چیست و همه خندیدند.
  من عین گپ را برای کرزی صاحب میگویم. برای رساندن افغانستان تا این سرحد به راستی به یک شخص لایق و زحمتکش و صادق و نمونه مثال مثل کرزی صاحب ضرورت داریم. ورنه این کار از دست هرکس پوره نیست.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.