کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > اهـانت مـولـوی بول الـدین به پیـامـبراسـلام

اهـانت مـولـوی بول الـدین به پیـامـبراسـلام

مــــولــــوی بول الــــدین ادراری در اثر نوشــــیدن زیاد بول دچــــار خــــلل دمــــاغــــی شــــده و به پیــــامــــبر اســــلام اهــــانت مــــی کــــند

چهار شنبه 13 فوريه 2013, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی


نوشیدن بول برای مقاصد صحی و معالجوی پدیده ای جدیدی نیست بلکه اطبای یونان قدیم هم چنین چیزی را برای علاج بعض امراض توصیه می کردند و حتی در عصر ما نیز یک سیاستمدار مشهور هند هم همین کار را عملی می کرد همین امروز هم در دنیای غرب تداوی بولی برای معالجه بعض امراض پدیده ای نا آشنایی نیست.

اما طوریکه ما مسلمانها در همه چیز به افراط و مبالغه می پردازیم درینجا نیز مولوی بول الدین به کم اکتفا نکرده و روزانه سه تا چار لیتر از آن مایع زرد رنک نوش جان کرده و بجای استفاده از مواد غذایی عادی فقط به خوردن مواد شبیه البولی پرداخته است.
طبعاً که وجود آدمی بعد از مدت قلت مواد غذایی را احساس کرده و در قدم اول سلول های مغزی در اثر کمبود شحمیات از فعالیت باز مانده و شخص دچار خلل دماغی می گردد که چنین حالت را به صراحت در وجود مولوی بول الدین میتوان مشاهده کرد.
این مایع زرد رنگ چنان در سلول های بدن ایشان نفوذ کرده که او حالا تمام جهان هستی از آب اقیانوس ها گرفته تا آسمان آبی همه را به رنگ محبوبش می بیند.
بیچاره نه تنها همه چیز را زرد می بیند که حتی زرد می اندیشد و در حقیقت او پیرو یکنوع جهانبینی بولی گردیده که نا خود آگاهانه به عقاید مذهبی خود و دیگران اهانت میکند.

اما جای تعجب درین است که علمای دین و جماعت العلمای اسلامی افغانستان که در موارد دیگر چنان سختگیر و رادیکال بودند که کسی را بجرم مطالعه مضمون انتقادی در باره اسلام محکوم به اعدام و بد بخت دیگری را به جرم ترجمه قرآن به بیست سال حبس محکوم کردند حالا چطور به یکبارگی چنین آزاداندیش و دیموکرات شدند که مولوی بول الدین را به جرم اهانت به پیامبر اسلام نه تنها محکوم به حبس و یا اعدام کردند بلکه به او اجازه دادند که در مساجد شهر مزارشریف آزادانه به تبلیغات بولی و اداری بپردازد.

علت این سخاوت و بزرگمنشی جماعت العلمای اسلامی افغانستان را بایست در سنن مزخرف و فرسوده قبایلی افغانستان جستجو کرد ، مگر کرزی برادران ناراضش را که مرتکب به قتل و کشتارصد ها انسان بی گناه بودند فقط به علت روبط خونی بجای مجازات گرم در آغوش نگرفته و دوباره آنها را به وزیرستان جنوبی نزد استادان پاکستانی شان نفرستاده !؟

بلی در افغانستان داشتن روابط خونی و بولی همیش از اهمیت شایانی بر خوردار بوده و روی همین روابط بولیست که مولوی بول الدین از طرف برادر همبولش مولوی کشاف بجای حبس و اعدام مورد مکافات و تشویق هم قرار می گیرد.

به یقین کامل اگراین روابط بولی میان مولویان همبول وجود نمی داشت و این اهانت از طرف کسی دیگری به پیامبر اسلام صورت می گرفت آنشخص به دروازه مسجد شاه دوشمشیره ولی حلق آویز شده و جسدش در دریای کابل غسل البول داده شده در همانجا دفن البول می شد.

با تقـــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > اهـانت مـولـوی بول الـدین به پیـامـبراسـلام

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • به خاطر این چلی صاحب را زندانی و اعدام نمی کند جونکه ار باره محمد زنباره حقیقیت را گفته جای این چلی صاحب در جنهم است . بول یا ادرار برای بعضی از بیماری ها مفید است , چونکه امونیاک بدن خود انسان است و این مواد مایع از مواد استخراج شده ی جگر بوجود می اید که جگر تصفیه خون را به عهده دارد هر دقیقه تقریبآ 1500 cc خون از جگر عبور می کند و چینی ها همه روزه این مایع را صبحانه می نوشند و بدن سالم و صورت های قشنگ دارند.

  • به نظرم این ادم مولوی نا مولوی صوفی حیات الدین پسر مولوی نا مولوی صوفی غیاث معروف به راه گیر یا دزد تاشقرغان و قاضی زمان جهاد قمندان سد باشی است. حالا به کمک والی ولایت بلخ توانسته ازاد بگردد.
    سرنوشت اسلام امیخته با صوفی گری و شیعه گری صفوی غیر از این نمی تواند باشد.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.