صفحه نخست > کارتون > طنز روز > طالب های بی نقاب

طالب های بی نقاب

ذبیـــح الله مجـــاهـــد و سهـــیل شـــاهـــین سخنگـــویان طالـــبان برای اولـــین بار در قطـــر نقـــاب از چهـــره برداشـــته و صـــورت هـــای زیبـــایشـــان را به مـــردم نشـــان دادند.
شمس الحق حقانی
شنبه 22 جون 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنها به حاضرین مجلس امیدواری داده گفتند که انشاالله در آینده نزدیک بعد ازینکه حامد کرزی با لباس زنانه خاک افغانستان را به قصد امریکا ترک کند امیر المومنین ملا عمر نیز نقاب از چهره برداشته دلهای امت مسلمان افغانستان را به نور جمال شان منور خواهند کرد.

اما خبرنگاران خارجی خصوصاً اروپایی ها از دیدن سخنگویان طالبان با لباسها وآرایش و سر و صورت زنانه خیلی دچار تعجب شده وبعض شان از عینک جامعه خود به موضوع نگریسته وگمان بردند که نمایندهای طالبان همه ترانسویستی و یا همجنس باز اند که بناً سوالات در آن رابطه مطرح کرده و پرسیدند که آیا چنین چیزی با شریعت اسلام سازگاری دارد !؟

نماینده طالبان آقای ذبیح الله مجاهد جهت رفع سؤ تفاهم رو به خبرنگاران کرده گفت :

خبرنگاران محترم و حضار گرامی از نگاه های پر تعجب شما دریافتم که لباسهای زنانه و آرایش سر و صورت ما شما را به حیرت انداخته ولی بکلی خاطر جمع باشید آنطوریکه شما تصور کرده اید نیست بلکه علت اینکار ما را در دو انگیزه دینی و سیاسی می توان جستجو کرد.

شما می دانید که آرزوی بزرگ هر طلبه کرام دست یافتن به کلید بهشت است که برای دریافت آن او از هیچ قربانی و فداکاری دریغ نمی ورزد اما از آنجایکه در سالهای اخیر تعداد دعواطلبان کلید بهشت رو به افزایش بوده و خصوصاً در ده سال اخیر هزاران طلاب کرام موفق به دریافت آن شده که از همین رو اداره بهشت به قلت شدید زمین بهشت و سرپناه برای طلاب کرام موجه هستند.

گرچه سه چارم قسمت زمین بهشت برای طلاب مرد اختصاص داده شده ولی با آنهم این مقدار اکتفا نکرده و ازین رو طلاب کرام در اثنای عملیات انتحاری لباس زنانه به تن میکنند تا از رفتن به بهشت بکلی محروم نگردیده و لا اقل در محوطه زنانه بهشت اقامت گزین گردند.

انگیزه دیگر اینکار کاملاً سیاسی و اجتماعی بوده و به غیرت افغانی طلاب کرام ارتباط میگیرد.
شما میدانید که ما در دوران اقامت مان در پاکستان اکثراً از طرف جنرال های پاکستانی مورد تحقیر و توهین و حتی لت و کوب قرار می گرفتیم که تحمل آن برای یک مرد غیرتی افغان نا ممکن می بود ، از جانب ما برای رسیدن به هدف که در پیش رو داشتیم به تحمل هر مشکل و کشیدن منت هر خار مغیلان باید تن میدادیم لهذا یگانه راه تحمل آنهمه بی ننگی و زیر پا گذاشتن غرور و غیرت افغانی همانا بریدن آله تناسلی مردانه و پوشیدن لباس زنانه بود که ما جبراً بدان تن دادیم.

گر چه امریکا بما وعده سپرده که در صورت همکاری بی قید و شرط با دولت امریکا متخصصین جراحی پلاستیکی غربی کوشش بخرچ خواهند داد تا از اعضای قابل استفاده خوک برای ما چیز های پینه و پتره کرده بدین صورت از ما اعاده حیثیت کنند ولی به قول معروف گنجشک نا گرفته در چاریکار دانه یک قران است و امریکا ازین وعده های سر خرمن بهر کسی بسیار داده است.

با تقــــــــــــديم حـــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • ننگ و نفرین بر کرزی کثیف و بی ناموس و فاروق وردک این کس فروش پشتون برای آی اس آی که همه روزه در اخبار و میدیا میگفتند که شخصی بنام ذبیح الله مجاهد وجود خارجی ندارد و هرکسی میآید و بنام ذ بیح الله مجاهد از آدرس طالبان حرف میزند- حالا این جاسوسان وطنفروش که بر افغانستان سیطره دارند در مقابل این افراد خبیث تروریست که نمایندگان درجه اول طالبان هستند چه میگویند؟ او مردم در مقابل کرزی جاسوس و این پشتونهای بی ناموس و وطنفروش انزجار و نفرت تان را نشان بدهید ، دیگر برای این افراد بی وجدان و بی ناموس و طرفداران شان رای ندهید و آنها را حمایت نکنید بلکه با تمام قدرت آنها را از صحنه سیاسی افغانستان بدور برانید.

 • به فاروق ورردک بگویند که خواهر و مادر خود را چرا قطر روان کده؟ حالی چرا به اوغونستان نمیته؟

  نام خواهر فاروق جان، ذبیح الله مجاهد است.

 • می گویند که شب ها قطریها سرشان را می گیرن امریکایی ها کارشان را جور می کنه و روزها هم امریکایی ها سرشان می گیرن و قطری ها کارشان را جور می کنن.

  خدا کند که حامله نشون که یگان سوپرپاور به دنیا اورده دنیا را خراب نکنن

 • او بچه ! این عکس ها را گرفته بیا تورنتو . در انجمن gay ها یک عکس به پنجاه دالر فروش میره . اگه خودی ایناره بیاری خو میلیونر می شی والله . اگه آدرس اینها ره ده انترنت پرتی ، کویته برای گی ها ، نجف اشرف میشه .

 • Pashtoon e ra hokomat , qodrat - der kar ast
  zanesha bogai
  merde sha BaBa besaz - wa
  englisi

 • مبارک باشه در دفتر قطر بیرق دولت اسلامی افغانستان به اهتزاز دز آمد و طالبان تروریست مجبور به قبول خواسته های دولت اسلامی افغانستان شدند، باردیگر به اثبات رسید که زور امریکاست که انگور ده تاکاست!

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس