کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کابل پرس افشا می کند > گزارش سال 1384 رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری > سالانه 4 هزار دالر آمريکايی سوء استفاده توسط شرکت افغان بيسيم

کابل پرس افشا می کند

سالانه 4 هزار دالر آمريکايی سوء استفاده توسط شرکت افغان بيسيم

پنج شنبه 3 مه 2007

اشاره: آنچه در ادامه می آيد، يک مورد از اختلاس و سوء استفاده در شرکت مخابراتی افغان بيسيم می باشد که در گزارش سال 1384 رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری به رييس جمهور کرزی به آن اشاره شده است. اين گزارش متاسفانه در اختيار رسانه ها قرار نگرفته و کابل پرس برای نخستين بار آن را بدون کم و کاست در اختيار افکار عمومی قرار می دهد. کابل پرس معتقد است که افشای چنين اسنادی جرم نبوده و بلکه حق مسلم مردم می باشد. برای موارد اختلاس به گزارش اين رياست، در کابل پرس بخش جداگانه ای باز شده که ما به مرور آن را نشر می کنيم.

جلالتمآب محترم رييس جمهور، جمهوری اسلامی افغانستان!

در وزارت مخابرات:

سال 1384

تخلف شرکت مخابراتی افغان بيسيم:

عدم پرداخت مبلغ (4000$) چهار هزار دالر آمريکايی. سالانه برای هر چينل (40) و (200Khz) به وزارت محترم مخابرات نپرداخته است. دوسيه مقام محترم لوی سارنوالی ارسال گرديده است.

كارنامه

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.